"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi"
Serial "Detektywi"
Źródło: TVN
"Detektywi" po latach wrócili na antenę TVN. Każdy z odcinków kultowego serialu potrafi wywrzeć niemałe wrażenie na oglądających. Historie epizodycznych bohaterów są rozmaite – od rodzinnych intryg, aż po mafijne porachunki. Jakie zlecenia tym razem trafiły do biura detektywistycznego? 

Sprawdzamy, z czym dotychczas mierzyli się Maciej Dębosz i Anna Potaczek w najnowszej odsłonie "Detektywów". 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"W11. Detektywi" wraca na antenę TVN

"Detektywi 2023" powrót po latach

W latach 2005-2012 serial "Detektywi" był nieodłącznym elementem ramówki telewizyjnej. Widzieliśmy na ekranach mrożące krew w żyłach historie kryminalne. W 2023 roku kultowa produkcja wraca ponownie na ekrany telewizorów. Niezastąpiony duet – Anna Potaczek i Maciej Dębosz, razem będą stawiać czoła ciekawym zleceniom.

Co tym razem na nich czeka? Za nami ponad 12 odcinków serialu. Wśród nich znalazły się sprawy związane z potrąceniem, odnalezieniem ciała po kilkunastu latach, tajemniczymi okolicznościami śmierci bliskiej osoby, zaginięciem nastolatki i wiele innych... Dowiedzmy się, jakie sprawy pojawiły się w najnowszej edycji "Detektywów".

"Detektywi" – nowe odcinki i historie 

Na przestrzeni kilkunastu odcinków, każdy z widzów miał szansę poznać osobną historię bohaterów, którzy trafili do biura detektywistycznego. W jednym z pierwszych epizodów zgłosiła się 33-latka, który została potrącona przez samochód. Kobieta oraz jej partner podejrzewają, że za atakiem może stać ex żona mężczyzny. Niedługo potem ktoś wysyła poszkodowanej bombę, jednak urazu doznał partner. Wkrótce okazuje się, że klientka nie powiedziała wszystkiego funkcjonariuszom.

Kolejną intrygującą historią, która spotkała Annę Potaczek i Macieja Dębosza jest zlecenie dotyczące odkrycia, kto stoi za morderstwem kobiety, której ciało odnaleziono po… 20 latach! Mąż ofiary przez ten cały okres myślał, że kobieta opuściła go, aby odejść do innego. Mężczyzna zwraca się do funkcjonariuszy, aby udowodnili jego niewinność.

Z placu zabaw zostaje porwane 4-letnie dziecko. Zrozpaczona matka prosi detektywów o pomoc w odnalezieniu dziecka. Wszyscy podejrzewają ojca dziecka, jednak wkrótce odzywa się tajemniczy porywacz z żądaniem okupu. Katarzyna Kowalik z Maciejem Dęboszem próbują odkryć, kim jest ten człowiek, a przy tym dowiadują się, że obserwował on dziecko już od kilku dni.

Do biura detektywistycznego trafia także historia studentki, która prosi o pomoc w odnalezieniu swojej przyjaciółki. Dziewczyna zaginęła i jedynie co po niej zostaje, to nagranie z poczty głosowej. Z odtworzonej rozmowy wynika, że została napadnięta. Funkcjonariusze odkrywają w pokoju zaginionej opakowanie po środkach poronnych. Niedługo później wychodzi na jaw, że w ciąży jest również klientka biura…

Więcej ciekawych historii znajdziecie już na platformie Player.pl.

Kiedy nowe odcinki serialu "Detektywi"? 

Emisja serialu "Detektywi" odbywa się od poniedziałku do środy, o godzinie 16:50 na antenie TVN. Ponadto wszystkie dotychczasowe odcinki można już oglądać w serwisie VOD Player.pl. 

Czytaj też:

Autor: Kinga Banasik

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości