Misheel Jargalsaikhan dołącza do obsady "BrzydUli". Wiemy, kogo zagra

Misheel Jargalsaikhan jako Yu Phan w serialu "BrzydUla"
Misheel Jargalsaikhan jako Yu Phan w serialu "BrzydUla"
Źródło: Materiał Promocyjny TVN/X-NEWS
Serial "Brzydula" powrócił z przytupem i po raz kolejny przyciągnął rzesze widzów. Fani Dobrzańskich mile będą zaskoczeni. Do obsady dołączyła właśnie nowa gwiazda — Misheel Jargalsaikhan. 

Serial "BrzydUla" jest jedną z flagowych produkcji stacji TVN. Trudno się dziwić, że po 10 latach wznowiono nagrania kolejnych odcinków. Fani od dawna namawiali stację, by zdecydowała się opowiedzieć historię Uli Cieplak i Marka Dobrzańskiego. I choć dziś życie serialowych bohaterów wygląda zupełnie inaczej, to był strzał w dziesiątkę, a telewidzowie wciąż z wypiekami na twarzy śledzą ich poczynania.

A teraz... dla fanów serialu dodatkowa gratka. Do obsady dołączyła wyjątkowa gwiazda!

"BrzydUla". Misheel Jargalsaikhan dołącza do obsady

Jak się okazuje, obsada serialu stale się rozrasta. Już niedługo zobaczymy nową bohaterkę "BrzydUli" -  asystentkę pana Hu, Yu Phan, w którą wcieli się Misheel Jargalsaikhan.

Nowy, drugi sezon kultowego serialu "BrzydUla" ma być także finałowym. Jak zakończą się losy bohaterów? Czy Marek i Ula znajdą wspólny język? O tym wszystkim dowiemy się jeszcze w tym roku.

Misheel Jargalsaikhan o roli w "BrzydUli"
Misheel Jargalsaikhan o roli w "BrzydUli"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kim jest Misheel Jargalsaikhan?

Misheel Jargalsaikhan to polska aktorka niezawodowa. Pochodzi z Mongolii. W listopadzie skończyła 33 lata. Do Polski z rodzicami przeniosła się w wieku trzech lat. Na początku całą rodziną mieszkali w Chojnicach. Dopiero później przeprowadzili się do Warszawy. Dzięki rolom w serialach szybko zdobyła sławę. Dziś jej konto na Instagramie śledzi prawie 25 tysięcy internautów.

Misheel Jargalsaikhan swoją pasję odnalazła także w medycynie naturalnej. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że zawsze chciała zostać lekarzem.

- Moja pasja do medycyny zaczęła się w pierwszych dniach mojego życia tak naprawdę, bo moja mama jest cudownym lekarzem specjalizującym się właśnie w medycynie naturalnej. Mama jest internistką, ale po specjalizacji wybrała drogę medycyny naturalnej, tak jak moja babcia - powiedziała w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Materiał Promocyjny TVN/X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości