Zmiany w emisji "Na Wspólnej" tuż przed wakacjami. Kiedy nowe odcinki?

Aktorzy "Na Wspólnej"
Aktorzy "Na Wspólnej"
Źródło: TVN
Zmiany w ramówce stacji TVN już nadejdą już niedługo, a dokładnie 30 maja 2024 roku. Wówczas widzowie nie zobaczą nowego odcinka serialu "Na Wspólnej". Czy to oznacza, że tuż przed wakacjami fani będą musieli pożegnać się z bohaterami swojej ulubionej produkcji? Kiedy nastąpi emisja nowego odcinka?

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany na kanale TVN od 27 stycznia 2003 roku. Wśród aktorów występujących w tej produkcji znajdują się znane polskie osobistości, takie jak Ewa Gawryluk, Joanna Jabłczyńska, Bożena Dykiel, Jakub Wesołowski, Kazimierz Mazur czy Marta Wierzbicka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26022024_CAPITOL_OBLOZA_NAWSPOLNEJ
Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Zmiana w emisji "Na Wspólnej"

Zmiany w ramówce telewizyjnej stacji TVN będą dotyczyć m.in. popularnego serialu "Na Wspólnej". Ze względu na Boże Ciało są planowane zmiany w ramówce. W związku z powyższym odcinek 3828. "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany z opóźnieniem.

Zamiast pierwotnego terminu, czyli czwartku 30 maja 2024 r. odcinek 3828. "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 3 czerwca 2024 roku. Godzina emisji pozostaje bez zmian - odcinek będzie dostępny dla widzów już o 20:15.

Na szczęście dla wielbicieli "Na Wspólnej" ta niewielka przerwa w emisji serialu jest jednorazowa. Już od poniedziałku 03.06.2024 r. stacja TVN powróci do regularnej ramówki, emitując nowe odcinki ukochanej przez widzów produkcji cztery razy w tygodniu o 20:15.

Dodatkowo dla tych, którzy nie mogą doczekać się nowych odcinków "Na Wspólnej" istnieje możliwość obejrzenia ich prapremiery na platformie internetowej Player.pl. Nowe odcinki są tam dostępne z dużym wyprzedzeniem, bo pojawiają się w każdy czwartek po godzinie 20:15. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z losami bohaterów "Na Wspólnej"!

Co się wydarzy w nowych odcinkach "Na Wspólnej"?

Nadchodzące odcinki "Na Wspólnej" przyniosą wiele emocji dla oglądających. Jedna z ulubionych postaci widzów - Ula (Julia Jurek) stanie twarzą w twarz z niebezpieczeństwem, kiedy to zostanie uwięziona przez mściwą psychopatkę.

W najnowszych odcinkach "Na Wspólnej" byliśmy świadkami rodzącego się uczucia między Ulą i Natanem. Nawet Kamil miał okazję poznać ukochanego córki, gdy zaskoczył ich razem podczas niezręcznej, miłosnej sceny. Wkrótce potem okazało się jednak, że Natan skrywa pewien sekret.

Mimo nowego związku z Ulą, chłopak wciąż jest formalnie związany ze swoją żoną, która nie ma zamiaru odpuścić. W niedawnych odcinkach "Na Wspólnej" dziewczyna zapowiedziała, że nie pozwoli na ich rozwód. Jednak zdaje się, że to dopiero początek problemów...

W odcinku 3833. produkcji Ula zostanie zaatakowana nożem przez byłą swojego ukochanego. Natan i Kamil zrobią wszystko, aby jej pomoc, jednak czy będą w stanie uchronić ją od niebezpieczeństwa?

Zakończenie tego wątku może przynieść poważne skutki dla wszystkich zaangażowanych.

Ula będzie śmiertelnym niebezpieczeństwie
Ula będzie śmiertelnym niebezpieczeństwie
Źródło: x-news
Dramatyczne sceny w "Na Wspólnej"
Dramatyczne sceny w "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Zobacz więcej zdjęć: Dramatyczne sceny w "Na Wspólnej". Bohaterka będzie przetrzymywana przez psychopatkę 

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości