Klaudia El Dursi

"Hotel Paradise 6" - Klaudia El Dursi prowadzącą

Klaudia El Dursi (ur. 28 lutego 1989 roku) - modelka, uczestniczka “Top Model”, prowadząca “Hotel Paradise”.

Klaudia El Dursi - życie prywatne

Klaudia El Dursi urodziła się w Bydgoszczy. Jej mama jest Polką, a tata Libańczykiem. Ma starszą siostrę. Klaudia El Dursi nie ukończyła studiów, choć studiowała trzy kierunki: prawo, architekturę wnętrz, kosmetologię. Prowadzi własną pracownię krawiecką “Dursi”, oferującą odzież kobiecą. Jest w związku z Jackiem Leszczyńskim. Ma dwóch synów: Dawida (ur. 2009 roku, z poprzedniego związku) i Jasia (ur. 2014 roku, z obecnego związku).

Klaudia El Dursi w "Top Model"

W 2019 roku Klaudia El Dursi zajęła 5 miejsce w 8 edycji programu TVN “Top Model”. Na castingu otrzymała od Joanny Krupy pierwszy w historii programu “złoty bilet”, który zwalniał ją z uczestnictwa w bootcampie i pozwalał od razu zamieszkać w Domu Modelek. Pewne kontrowersje wywołał fakt, że w chwili startu w programie El Dursi nie była początkującą modelką, pierwsze kroki w modelingu stawiała już wcześniej.

Klaudia El Dursi - kariera

Klaudia El Dursi ma 174 cm wzrostu, waży 60 kg, a jej wymiary to: 87/63/90 cm. Jej sesje ukazały się w zagranicznych wydaniach “Playboya”, a w 2007 roku w polskiej edycji pisma. Po tej publikacji Kuba Wojewódzki zatrudnił ją jako asystentkę w swoim programie (TVN). W 2009 roku wystąpiła w teledysku do piosenki “Po robocie” Mezo. W 2011 roku zdobyła tytuł Miss Fitness Poland. Zagrała epizodyczne role w serialach “BrzydUla” jako modelka Domi (2009, TVN) i “Prosto w serce” jako Esperanza Munos (2011, TVN) oraz w filmach “Chrzest” jako żona Grubego (2010, reż. Marcin Wrona) oraz “Jak się pozbyć cellulitu” jako żona Jerry’ego (2011, reż. Andrzej Saramonowicz). Nie przyjęła natomiast propozycji zagrania stewardessy w filmie “365 dni” na podstawie bestsellerowych książek Blanki Lipińskiej. W 2023 roku widzowie zobaczą Klaudię El Dursi w filmie Marii Sadowskiej zatytułowanym “Pokusa”.

Klaudia El Dursi - "Hotel Paradise"

Od 2020 roku Klaudia El Dursi jest prowadzącą w programie reality show “Hotel Paradise” emitowanym na antenie TVN7. Do “Hotel Paradise” trafiają single w wieku 18-30 lat. Ich zadaniem jest znalezienie partnera. W każdym tygodniu wybierani są partnerzy na kolejny tydzień zmagań, uczestnik, który nie zostanie wybrany, opuszcza program. Odcinki można przedpremierowo oglądać także w serwisie Player. Pierwsze dwie serie (2020 rok) kręcono na Bali, trzecią i czwartą (2021 rok) na Zanzibarze, a piątą i szóstą (2022 rok) w Panamie.

Klaudia El Dursi szczerze o popularności. "Nie dowierzałam w to, co się dzieje"
Klaudia El Dursi szczerze o popularności. "Nie dowierzałam w to, co się dzieje" Klaudia El Dursi w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała o swojej popularności.

Źródło zdjęcia głównego: TVN