Jolanta Kwaśniewska o myślach samobójczych, Klaudia El Dursi o walce z chorobą. Tym żyły dziś media

Podsumowanie dnia w show-biznesie
Podsumowanie dnia w show-biznesie
Źródło: MW MEDIA
Klaudia El Dursi przyznała, że od kilku lat mierzy się z poważną chorobą. Gwiazdy i rodzina wspominają Annę Przybylską w 9. rocznicę śmierci. Jolanta Kwaśniewska wyznała, że mierzyła się z myślami o samobójstwie. Tym żyły dziś media. To jednak nie wszystko. Co się jeszcze działo? Zapraszamy na nasze podsumowanie czwartku 5 października 2023 roku.

Co nowego działo się w polskim i zagranicznym show-biznesie? Redakcja cozatydzien.tvn.pl codziennie przygotowuje dla was newsy ze świata gwiazd. Opisujemy najważniejsze wydarzenia, których nie można przegapić! Poniżej zestaw najważniejszych wiadomości z czwartku 5 października 2023 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jarosław Bieniuk o wychowaniu dzieci. Czego go nauczyły?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Fabienne i Xavier Wiśniewscy o coming oucie młodszej siostry

Etiennette Wiśniewska jakiś czas temu zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem. Córka Michała Wiśniewskiego pochwaliła się w mediach społecznościowych tym, że jest w związku z dziewczyną. Teraz o coming out przyrodniej siostry zostali zapytani Xavier i Fabienne. Nie mieli wątpliwości, co odpowiedzieć.

"Każdy powinien kochać kogo chce i być szczęśliwym" - wyznała.

Swoje zdanie postanowił wyrazić również Xavier Wiśniewski. Chłopak nie ukrywa, że u nich w rodzinie takie sytuacje nikogo nie dziwią.

"My jesteśmy z takiej rodziny, w której takie rzeczy nikogo nie dziwią. Jesteśmy otwarci na wszystko i nikogo nie oceniamy. Powiedziała, a my na to: 'A okej, super'. Tyle" - powiedział.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Fabienne Wiśniewska
Fabienne Wiśniewska o relacji z ojcem Michałem Wiśniewskim
Fabienne Wiśniewska
Źródło: MWMEDIA

Córka Piotra Jaconia dostawała sms-y z pogróżkami

W minionym roku Piotr Jacoń ogłosił, że jego córka jest osobą transpłciową. Wkrótce potem napisał książkę o tytule "My trans", której celem jest łamanie tabu i podnoszenie społecznej świadomości na temat potrzeb i problemów przedstawicieli LGBTQ+. Ponadto dziennikarz regularnie dzieli się trudnościami, z jakimi musi zmierzyć się jego ukochana córka, Wiktoria. Ten post jest jednak wyjątkowy.

W środę Piotr Jacoń opublikował wpis na Instagramie, w którym podzielił się historią, z jaką zmierzyła się Wiktoria. Dziewczyna otrzymywała groźby od anonimowego internauty.

"Pierwszy raz hejter o pseudonimie Sbigneo napisał 39 minut po północy. To była prywatna wiadomość. Potem od rana były kolejne, mimo próśb Wiktorii, by nie pisał, nie obrażał, nie dręczył jej. Nie słuchał. Robił swoje. W jego wiadomościach było o łapaniu i wieszaniu "takich jak ty". Zablokowała go" - opisał dziennikarz.

Pomimo licznych próśb o zaprzestanie tego zachowania, mężczyzna nadal nękał Wiktorię. W końcu dziewczyna zdecydowała się zgłosić sprawę policji.

"Mejlowo zgłosiła sprawę policji. Po jakimś czasie dostała wezwanie. Potrzebne były osobiste zeznania na komisariacie. Więc znów wahanie. Poszła. Trafiła na policjantkę. Dobrze trafiła. Zaczęło się śledztwo. Namierzanie hejtera" - czytamy.

Więcej o tej historii przeczytacie tutaj.

Piotr Jacoń
Piotr Jacoń
Piotr Jacoń
Źródło: MWMEDIA

Zapadł wyrok ws. śmierci Bohdana Gadomskiego

Zapadł wyrok w sprawie tajemniczej śmierci Bohdana Gadomskiego. Słynny dziennikarz zmarł bowiem w niejasnych okolicznościach, a sprawie od początku przyglądała się prokuratura. Sąd, po zapoznaniu się z licznymi dowodami, skazał małżeństwo, które przed śmiercią opiekowało się Bohdanem Gadomskim.

Bohdan Gadomski miał problemy ze zdrowiem i od wielu lat pozostawał pod opieką małżeństwa Borysa i Haliny Ł. Według ustaleń prokuratury to właśnie oni przyczynili się do pogorszenia stanu dziennikarza. Szpital, w którym zmarł Bohdan Gadomski, przeprowadził tuż po jego śmierci sekcję zwłok, co było kluczowe dla sprawy. Okazało się, że bezpośrednią przyczyną śmierci była hipoglikemia, do której miało doprowadzić przedawkowanie insuliny.

Śledczy wskazali, że opiekunowie Bohdana Gadomskiego zajmowali się nim w nieodpowiedni sposób i źle aplikowali insulinę. Nie używali specjalnego sprzętu, który był do tego przeznaczony. Już w 2022 roku małżeństwo usłyszało zarzuty.

Cały artykuł na ten temat przeczytacie tutaj.

Mama Anny Przybylskiej o ostatnim dniu przed odejściem córki

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku. Gwiazda była uwielbiana przez rzeszę fanów, a po jej śmierci powstał nawet dokument o aktorce. Pamięć o Annie Przybylskiej na zawsze pozostanie w sercach wielu ludzi, a szczególnie dbają o nią najbliżsi aktorki.

Krystyna Przybylska udzieliła niedawno wywiadu "Faktowi". W szczerej rozmowie kobieta wspomniała ostatnie chwile z córką jako momenty pełne spokoju i bliskości. Opowiedziała o chwili, gdy obie siedziały razem na ławce w Orłowie, obserwując żaglówki na morzu. Wtedy też córka powiedziała jej słowa, które pamięta do tej pory.

"Pamięć rodziny nigdy nie zgaśnie. Rocznica, samo to przypomnienie jest ciężkie. Nawet ostatnio sobie tak pomyślałam, jaka będzie pogoda. 5 października w 2014 r. była piękna. I tak myślałam, czy teraz też będzie tak świeciło słońce [...] Myśmy chwilę posiedzieli w sobotę czwartego na ławce w Orłowie. Te żaglówki na morzu, słońce... i tak jakby odpłynęła tą żaglówką. Ona mówiła: mamuś, dla takiej chwili warto żyć i popatrzyła na morze" - wyznała.

Więcej o Annie Przybylskiej przeczytacie tutaj.

Anna Przybylska
Krystyna Przybylska opowiedziała o wsparciu inicjatyw bliskich jej córce
Anna Przybylska
Źródło: MWMEDIA

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem

Klaudia El Dursi zdecydowała się na bardzo szczery post na Instagramie. Modelka opublikowała smutne zdjęcie i wyjaśniła, że od kilku lat ma poważne problemy ze zdrowiem. Chociaż bardzo na siebie uważa i chodzi do lekarzy, nic nie pomaga. Nie ukrywała, że dolegliwości odbierają jej radość z codziennego życia.

"Muszę się wam do czegoś przyznać. Mam już dość, jestem zmęczona i zrezygnowana. Od kilku lat całe moje życie kręci się wokół dolegliwości żołądkowo-jelitowych, ciągłe badania, kolejne wyrzeczenia, następny antybiotyk, wielka nadzieja, a jest tylko gorzej i gorzej..." - zaczęła swój wpis.

Dodała, że była u różnych lekarzy i usłyszała już wiele diagnoz.

Cały tekst na ten temat znajdziecie tutaj.

Jolanta Kwaśniewska zmagała się z myślami samobójczymi

Jolanta Kwaśniewska była niedawno gościnią w podkaście "O milimetr do przodu". W trakcie rozmowy otworzyła się na wiele osobistych tematów. Jednym z nich był najtrudniejszy czas w jej życiu. Chodzi o okres, kiedy fundacja Jolanty Kwaśniewskiej była przedmiotem licznych oskarżeń, a ona sama musiała tłumaczyć prokuraturze.

Jak zdradziła małżonka Aleksandra Kwaśniewskiego, trudno było jej przetrwać to doświadczenie, nawet wiedząc, że działania jej fundacji były zgodne z prawem. Wyznała, że mierzyła się wtedy z myślami samobójczymi.

"Wtedy kiedy te wszystkie obrzydliwe rzeczy działy się wokół mojej fundacji, był taki moment, że pomyślałam, że powinnam skończyć z tą działalnością, albo skończyć ze sobą. Pomyślałam, że to byłoby fajne, gdybym się nie obudziła i przed taką komisją się nie pojawiła" - powiedziała.

Więcej znajdziecie tutaj.

Kevin Spacey trafił do szpitala

Kevin Spacey został zaproszony do Uzbekistanu na odbywający się tam Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Gwiazdor został poproszony o poprowadzenie warsztatów dla młodych aktorów. Mężczyzna chętnie opowiadał zgromadzonym słuchaczom o swoich doświadczeniach na planach filmowych. W pewnym momencie jego zachowanie na scenie mogło wydawać się niepokojące. Aktor poczuł, że jego lewe ramię zaczyna drętwieć. Na szczęście szybko zareagowano i wezwano do niego karetkę.

Kevin Spacey trafił do szpitala, gdzie uzyskał natychmiastową pomoc. Jak podał dziennik "The Sun", gwiazdor został dokładnie przebadany. Wykonano mu m.in. rezonans magnetyczny. Lekarze podejrzewali u niego stan przedzawałowy. Okazało się, że zdrowiu aktora nie zagraża w tym momencie niebezpieczeństwo, ale powinien monitorować pracę serca.

Cały artykuł na ten temat znajdziecie tutaj.

Kevin Spacey ma problemy ze zdrowiem
Kevin Spacey trafił do szpitala
Kevin Spacey ma problemy ze zdrowiem
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo
Materiał promocyjny

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach.  "Jestem dumna z siebie"

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach. "Jestem dumna z siebie"

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i  muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?