Tym żyły media! Al Pacino zostanie ojcem, znany aktor z zarzutami, Magda Femme o bankructwie...

Arkadiusz Jakubik, Magda Femme, Al Pacino
Co działo się w show-biznesie? Al Pacino zostanie ojcem, znany aktor z zarzutami...
Środa w świecie gwiazd była pełna ciekawych wydarzeń. Przeczytaj nasze podsumowanie, aby poznać najnowsze wieści z show-biznesu. Dowiedz się, jakie były najważniejsze i najbardziej kontrowersyjne momenty z życia celebrytów, które trafiły do mediów w środę 31.05.2023 roku.

We środę świat gwiazd aż huczał od emocjonujących wydarzeń. Przeczytaj nasze podsumowanie, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych wydarzeniach ze świata show-biznesu! Przygotuj się na zwroty akcji i niespodzianki!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

PREMIERAPATI_CZT_GAWRYLUK_WYZWANIA
Ewa Gawryluk o zawodowych wyzwaniach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Al Pacino zostanie ojcem!

Al Pacino na zawsze zmienił oblicze światowego kina. Role w "Ojcu Chrzestnym", czy "Człowieku z blizną" sprawiły, że był na ustach całego świata. Gwiazdor niezwykle rozważnie podchodzi jednak do ochrony prywatności i wciąż niewiele wiadomo o jego relacjach rodzinnych. W 2020 roku został sfotografowany z 29-letnią Noor Alfallah. Okazało się, że parę połączyło prawdziwe uczucie. Niedługo na świat przyjdzie ich dziecko.

Według doniesień zagranicznych portali partnerka gwiazdora jest w zaawansowanej ciąży i lada dzień na świecie pojawi się potomek pary. W sprawie zabrał głos rzecznik aktora.

Czytaj więcej: 83-letni Al Pacino ponownie zostanie ojcem. Rzecznik aktora zabrał głos

Al Pacino
Al Pacino zostanie ojcem!
Al Pacino
Źródło: Getty Images

Magda Femme dementuje informacje o rzekomym bankructwie

Magda Femme odniosła się do doniesień o rzekomym bankructwie. Na łamach tygodnika branżowego pojawił się artykuł o sprzedaży domu wokalistki przez syndyka. Gwiazda wydała już oświadczenie, w którym dementuje nieprawdziwe informacje na swój temat.

Magda Femme wyjaśniła też, że rzeczywiście jakiś czas temu ogłosiła upadłość. Jej problemy finansowe związane były z kredytem frankowym. Gdy na jaw wyszło, że bank mógł nie dopilnować procedur, wokalistka postanowiła dochodzić swoich praw.

Czytaj więcej: Magdzie Femme grozi bankructwo? Piosenkarka przerwała milczenie

Arkadiusz Jakubik opowiedział o rodzicach

Arkadiusz Jakubik w najnowszym wywiadzie otworzył się na temat rodziców. Aktor rzadko mówi w mediach o życiu prywatnym, jednak teraz zrobił wyjątek. Czule wypowiedział się o mamie i dodał, że ojciec wyjechał za granicę na wiele lat. "Powiedziałem, że tak mnie wychowali rodzice, ale to nie do końca jest prawda. Tak mnie wychowała mama. Moja superbohaterka. Tato nas zostawił. Wyjechał w poszukiwaniu wielkich pieniędzy za Wielką Wodę" - powiedział aktor.

Czytaj więcej: Arkadiusz Jakubik poruszająco o mamie. Powiedział też o ojcu. "Zostawił nas"

Arkadiusz Jakubik
Arkadiusz Jakubik o rodzicach
Arkadiusz Jakubik
Źródło: MWMEDIA

Justyna Sieńczyłło o Emilianie Kamińskim

Emilian Kamiński zmarł 26 grudnia 2022 r. w wieku 70 lat. Wiadome było, że aktor chorował od dłuższego czasu na raka płuc, jednak nikt nie spodziewał się jego odejścia tak szybko. Teraz po kilku miesiącach od tragicznego wydarzenia, jego żona Justyna Sieńczyłło wraz z ich synem Kajetanem udzieliła pierwszego wywiadu. W rozmowie z "Dzień dobry TVN" aktorka zdradziła, jak radzi sobie po śmierci męża.

"Wyobrażam sobie, jakby wyjechał na tournée ze swoimi spektaklami. My jak zwykle przejmujemy pałeczkę" - powiedziała.

Czytaj więcej: Justyna Sieńczyłło o śmierci Emiliana Kamińskiego. "Walczył do ostatniej chwili"

Antoni K. stanie przed sądem?

Kiepska passa Antoniego K. wciąż trwa. Niedawno gwiazdor usłyszał zarzuty w związku z uchylaniem się od płacenia alimentów na rzecz syna. Teraz prokuratura zabrała głos w sprawie sytuacji z lutego. Wówczas aktor kierujący pojazdem został zatrzymany do rutynowej kontroli. Przeprowadzone badania wykazały obecność środków odurzających. 30 maja prokuratura złożyła akt oskarżenia.

Głos w sprawie zabrał przedstawiciel warszawskiej prokuratury, który zdradził, że akt oskarżenia przeciwko Antoniemu K. właśnie znalazł się w sądzie.

"W dniu 30 maja 2023 roku Prokuratura Rejonowa Warszawa — Wola w Warszawie skierowała do Sądu Rejonowego dla Warszawy — Woli w Warszawie akt oskarżenia przeciwko Antoniemu K., oskarżonemu o prowadzenie samochodu osobowego w stanie nietrzeźwości pod wpływem substancji psychotropowej — delta-9-tetrahydrokannabinolu (marihuany)" - powiedział prokurator Szymon Banna w rozmowie z "Super Expressem".

Czytaj więcej: Antoni K. odpowie za kierowanie pod wpływem środków odurzających. Co mu grozi?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości