Materiał promocyjny

Dolny Śląsk największą atrakcją Projektu Plaża w Świnoujściu. Zobaczcie, jak ciekawie spędzić tam czas

Dolny Śląsk największą atrakcją na Projekcie Plaża w Świnoujściu
Dolny Śląsk największą atrakcją Projektu Plaża w Świnoujściu
Jak co roku w wakacje ruszył Projekt Plaża. W ten weekend widzieliśmy się w Świnoujściu, gdzie na turystów czekały niebywałe atrakcje. Na plaży nie mogło zabraknąć również stoiska Dolnego Śląska. Zobaczcie, jakie miejscowości warto odwiedzić i dlaczego.

Projekt Plaża i nasze miasteczko to także doskonałe miejsce, by poznawać zupełnie inne rejony Polski niż tylko bałtyckie plaże. Od kilku już lat odkrywamy tu tajemnice Dolnego Śląska. Główną atrakcją Projektu Plaża w Świnoujściu jest Dolny Śląsk, o którym możemy się dowiedzieć wielu ciekawych informacji, aby spędzić tam drugą część wakacji.

Projekt Plaża 2024 - jakie atrakcje czekają na odwiedzających?

Arleta Kidacka-Wnuk w rozmowie z Olivierem Janiakiem zachęcała wczasowiczów do odwiedzenia Lubina, który znajduje się niedaleko Wrocławia.

"Zapraszamy do Lubina. To jest miejscowość właśnie na Dolnym Śląsku, bardzo blisko skomunikowana z Wrocławiem. Lubin może poszczycić się darmowym ogrodem zoologicznym, w którym mamy, jako jedyni w Polsce, szlak zwierząt wymarłych, zwierząt, które są w rzeczywistych rozmiarach. Mamy również zagrodę zwierząt domowych, co teraz jest unikatem, jeżeli chodzi o młodzież, ponieważ niektórzy nie wiedzą, jak wyglądają kozy, krowy albo jakieś tam osiołki. Mamy darmową komunikację, nie płacimy podatków od nieruchomości. Dbamy też o zdrowie psychiczne nie tylko naszych mieszkańców, ale mieszkańców Polski, ponieważ jako jedyni w Polsce w tej chwili budujemy Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży" - powiedziała w rozmowie z Olivierem Janiakiem.

Wszystkie informacje są niezwykle cenne i nie tylko mają turystyczny wymiar, ale przede wszystkim wymiar magnesu, żeby przyciągnąć ludzi, którzy myślą racjonalnie o swoim życiu i tam, gdzie mogą nie wydawać pieniędzy. To brzmi jak nie z tego świata
- podsumował Olivier Janiak.

Arleta Kidacka-Wnuk dodała:

"Tak, nasze miasto jest miastem, można powiedzieć, nie z tego świata, ponieważ mimo tego, że jesteśmy małym miastem, ale jesteśmy skomunikowani w bardzo prosty sposób z Wrocławiem. Więc jeżeli ktoś nie chce mieszkać w mieście, w którym jest tłoczno, głośno, a chce korzystać z atrakcji takiego miasta, wystarczy, że wsiądzie w pociąg, który jedzie 40 minut do Wrocławia i ma zapewnione atrakcje też właśnie w tym mieście" - dodała.

Projekt Plaża 2024 - które miejsca warto odwiedzić?

Joanna Jasłowska w rozmowie z Olivierem Janiakiem dla "Co za Tydzień" zaprosiła widzów i wczasowiczów do powiatu trzebnickiego.

"Zapraszamy serdecznie do powiatu trzebnickiego, miejsca wyjątkowego, jeszcze nieodkrytego, pełnego tajemnic. Przede wszystkim dobra energia i gościnni ludzie" - zaznaczyła.

Olivier Janiak zapytał, na co powinniśmy zwrócić uwagę i jakie miejsca w tej okolicy odwiedzić?

"Zachęcamy miłośników kolarstwa, zachęcamy miłośników tras pieszych, konnych. Jest mnóstwo miejsc, w których aktywnie można spędzić czas, dzieje się dużo, ale przede wszystkim atrakcją są ludzie, atmosfera. Kupujemy przede wszystkim lokalny produkt: sady trzebnickie — jabłka, manufaktura — borówki, kocie góry — możliwości — tak możemy nazwać powiat trzebnicki. Magiczna kraina wzgórz Trzebnickich i Doliny Baryczy. Zapraszamy wszystkich mieszkańców" - dodała Joanna Jasłowska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości