Materiał promocyjny

Gwiazdy o nowej kolekcji Guess. Co marka proponuje na sezon jesień-zima 2022?

Gwiazd na prezentacji kolekcji Guess na sezon jesień-zima 2022
Źródło: "Co Za Tydzień"
Gwiazdy pojawiły się na evencie marki Guess. Mogły one zobaczyć najnowszą kolekcję na sezon jesień-zima 2022. W wydarzeniu udział wzięły m.in. prezenterka Klaudia El Dursi, wokalistka Blanka Stajkow, makijażystka Magdalena Pieczonka i Natalia Janoszek. Jak się bawiły?

Na evencie marki Guess obecna była także ekipa programu "Co Za Tydzień", która rozmawiała z gwiazdami. Kulminacją wieczoru był koncert Darii Zawiałow. Dla gości zaśpiewała też Maria Sadowska.

Guess pokazał kolekcję jesień-zima 2022

Znane marki modowe prezentują już najnowsze kolekcje na sezon jesień-zima. Guess jest jedną z nich. Powstanie nowej kolekcji firma postanowiła uczcić, zapraszając gości i gwiazdy na specjalny event w Warszawie.

- Spotykamy się, żeby rozpocząć sezon jesienno-zimowy. Zaprosiliśmy naszych przyjaciół, żeby rozpocząć ten sezon w jak najlepszym nastroju. Chcemy, żeby kolory i nastrój tego wydarzenia odzwierciedlały to, co państwo potem możecie zobaczyć w naszej kolekcji - wyjaśnił Waldemar Madajczyk - przedstawiciel marki Guess.

W wydarzeniu wzięły udział znane i lubiane polskie celebrytki m.in. Blanka Stajkow i Klaudia El Dursi.

- Ja się czuję świetnie na każdym evencie Guessa jest po prostu fenomenalnie. Ludzie są tak dobrze połączeni. Oczywiście marka jest po prostu przecudowna. Ja się oczywiście utożsamiam z nią - stwierdziła Blanka Stajkow.

- Ja się zawsze bardzo cieszę, jak dostaję zaproszenie na tego typu eventy. Bardzo fajnie jest móc spędzić czas z dobrym towarzystwie, w fajnym miejscu, dzisiaj przy dobrej muzyce jeszcze dodatkowo - dodała z kolei Klaudia El Dursi.

Gwiazdy na evencie marki Guess - jak oceniają nową kolekcję?

Ekipa programu "Co Za Tydzień" zapytała gwiazdy, jak oceniają najnowszą kolekcję, jak i samą markę Guess.

- Guess bardzo się wyróżnia. Jeżeli szukam jakiejś stylizacji nietuzinkowej, wyróżniającej się, ciekawej, to z pewnością takie właśnie okazy znajdę w Guessie. Dzisiaj mam total look Guess - powiedziała Klaudia El Dursi.

Wizażystka Magdalena Pieczonka porównała tegoroczną kolekcję Guessa do tej z zeszłego roku. Określiła ją jako bardzo nowoczesną i w jej stylu.

- Było dużo zdobień, była bardziej biżuteryjna, a teraz jest prostsza, nowoczesna, czyli coś, co lubię. Uwielbiam rzeczy, które są dość proste w swojej odsłonie, nie ma dużo zdobień, przez co są takie bardzo fashion i zawsze coś znajdę właśnie w Guessie tego typu - powiedziała makijażystka.

Natalia Janoszek zauważyła, że marka Guess stawia przede wszystkim na kobiecość.

- Kobiecość będąca we wszystkich projektach Guessa jest obecna w bardzo elegancki sposób, niewulgarny. Nawet jesienią i zimą można znaleźć coś w tej kolekcji takiego, co sprawi, że poczujemy się ultrakobieco i seksownie. Ja generalnie jestem bardzo filigranowa, więc dla mnie to, że te ubrania są takie opiewające sylwetkę i blisko ciała jest bardzo na plus. One są takie ponadczasowe - wyjaśniła Natalia Janoszek.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: "Co Za Tydzień"

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości