Ewan McGregor pierwszy raz o rozwodzie. "To wybuchająca bomba"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Ewan McGregor

Ewan McGregor to odtwórca roli Obi-Wana Kenobiego. Aktor po 22 latach spędzonych u boku Eve Mavrakis odszedł do innej kobiety. Porzucił rodzinę dla koleżanki z pracy, Mary Elizabeth Winstead. Media spekulowały o przelotnym romansie gwiazdora, jednak po sfinalizowaniu rozwodu szybko ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Niedawno udzielił też pierwszego wywiadu, w którym opowiedział historię ze swojej perspektywy.

W 2017 roku Ewan McGregor zadecydował o rozwodzie z Evą Mavrakis, z którą wychowywali czworo dzieci. W 2022 roku ożenił się ponownie i z nową małżonką doczekali się pierwszego wspólnego potomka. Aktor w wywiadzie dla brytyjskiego magazynu "GQ" opowiedział, jak rozpad wieloletniego małżeństwa wpłynął na relacje z dziećmi.

Ewan McGregor opowiedział o rozwodzie i rozpadzie rodziny

Choć światowe media skrupulatnie sprawdzały każdy krok Ewana McGregora, aktorowi udało się zachować prywatność. Spekulacje i plotki podsycały jedynie pojedyncze wpisy w mediach społecznościowych udostępniane przez jego córkę Clarę. Wściekła na ojca córka nazwała go "kawałkiem śmiecia", co tłumaczyła później złością i niezrozumieniem decyzji ojca. Jak zapewniła w wywiadzie dla "The Times" z perspektywy czasu rozumie, że obelgi skierowane w nową partnerkę taty także były niewłaściwie i pochopne. 

Ewan McGregor w niedawnej rozmowie dla magazynu "GQ" poruszył temat relacji rodzinnych.

"Rozwód w rodzinie to bomba, która wybucha w życiu każdego z nas - w życiu moich dzieci. Leczenie tego trwa".

Dziennikarze zapytali także o zdanie byłą żonę szkockiego aktora. Eve Mavrakis wyznała, że choć rozwód nie był dla niej łatwym przeżyciem, na piedestale zawsze będzie dobro jej dzieci i to jest jej jedyne zmartwienie. 

Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem?
Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem? Źródło: Co za Tydzień

Ewan McGregor wystąpi w filmie z córką. To historia ich burzliwej relacji? 

Ewan Mcgregor opowiedział w wywiadzie o nowym autorskim projekcie, w którym bierze udział razem ze swoją córką. Clara jeszcze kilka lat temu wylewnie krytykowała decyzje ojca w mediach społecznościowych. Fabuła filmu  "You Sing Loud, I Sing Louder" ma opierać się na podróży samochodem, podczas której zrozpaczony rodzic wiezie na odwyk swoje dziecko. Ewan McGregor przyznał w rozmowie dla "GQ", że zestresowała go praca przy projekcie, gdy dowiedział się, że historia jest o ich osobistych przeżyciach. 

"Powiedziała mi, że wpadła na pomysł, żeby napisać o nas. Na początku byłem trochę zdenerwowany. Nie wiedziałem, co to znaczy. Dostałem scenariusz, kiedy kręciłem "Halstona". Usiadłam, żeby go przeczytać i byłem zachwycona. To była piękna opowieść o nas. (...) Są w niej rzeczy, które nie są dokładne lub są naginane, ale mimo to odzwierciedlają nasze wyobcowanie na jakiś czas" - powiedział.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości