George Clooney popełnił błąd. Chodzi o jego dzieci

George Clooney
George Clooney
Źródło: Getty Images North America
George Clooney i prawniczka Amal Alamuddin są małżeństwem od 2014 roku. Para jest uznana za jedną z najbardziej zgodnych w Hollywood. W 2017 roku zostali rodzicami bliźniaków — Alexandra i Elli. Aktor w jednym z wywiadów przyznał się, jaki jest jego największy rodzicielski błąd.

George Clooney jest uznany w Hollywood za największego amanta. Nie stronił od przelotnych romansów i nie ukrywał, że kocha kobiety. Wszystko zmieniło się, kiedy poznał prawniczkę libańskiego pochodzenia — Amal Alamuddin. Stracił dla niej głowę. To właśnie ona "usidliła" najgorętszego singla Ameryki i ewidentnie było im to zapisane w gwiazdach, bo do teraz są uznawani za wzór małżeństwa.

Ale wszyscy popełniają błędy. O jednym z nich w najnowszym wywiadzie opowiedział George Clooney.

TAJEMNICEPRODUKCJI_PAPIERYNASZCZESCIE (2)
Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

George Clooney o swoich dzieciach

Aktor w wywiadzie dla "Entertainment Tonight" przyznał, że wie już, jaki rodzicielski błąd popełnił. Małżeństwu zależało, żeby ich dzieci były poliglotami. Mają jedynie pięć lat, a już potrafią mówić po włosku. 

"Popełniliśmy straszny błąd. Uczyliśmy dzieci włoskiego... ale my nie mówimy po włosku. Uzbroiliśmy ich w język, którego mogą użyć przeciwko nam. Czasami rozmawiają ze sobą, a my nie wiemy, co mówią. Już władają trzema językami, podczas gdy ja doskonalę swój angielski" - wyznał aktor.

George Clooney zdradził też, że jego dzieci będą mogły wybrać w życiu każdą zawodową drogę. Aktor spodziewa się, że nie będzie to show-biznes.

George Clooney. Historia miłości do Amal Clooney

George Clooney we wrześniu 2014 roku ożenił się z prawniczką Amal Alamuddin. Para pobrała się w Wenecji. Clooneyowie kupili miesiąc później dom na wyspie w osadzie Sonning Eye położonej na rzece Tamiza w Anglii. W 2017 roku w programie "The Talk" podano informację o tym, że Amal Clooney jest w ciąży. Przyjaciel pary, aktor Matt Damon, potwierdził tę informację w rozmowie z "Entertainment Tonight". 6 czerwca 2017 roku na świat przyszły dzieci Clooneyów. Aleksander i Elle to bliźniaki. Obydwoje są podobni do sławnego taty. 

Mimo że w małżeństwie Clooneyów jest 17 lat różnicy, to para jest bardzo zgodna. Oboje strzegą swojej prywatności i chronią wizerunek dzieci.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też o George Clooney:

Autor: Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości