Leon Myszkowski o separacji rodziców. "Postanowili o siebie zawalczyć"

Leon Myszkowski
Leon Myszkowski
Źródło: MWMEDIA
Leon Myszkowski potwierdził, że jego rodzice, Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski znów są razem. Ich syn przyznaje, że szczęśliwa para jest dla niego przykładem, jak zbudować i zadbać o szczęście w życiu prywatnym. Zawodowo, mimo że częściowo obrał życiową ścieżkę mamy, planuje iść w swoją stronę.

W najnowszym wywiadzie Leon Myszkowski zdradził, jak czuje się dziecko rodziców, których związek komentuje cała Polska. Przyznał, że dzięki tym doświadczeniom jest dziś silniejszy. Być może właśnie stąd jego odwaga, by budować przyszłość na własnych warunkach. Plany DJ'a są bowiem całkiem imponujące.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Leon Myszkowski o dzieciństwie
Leon Myszkowski o dzieciństwie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Leon Myszkowski o przyszłości zawodowej

Choć w przypadku dzieci sławnych rodziców nietrudno o medialny rozgłos, te zdecydowanie mają trudniej, by przekonać odbiorców do swojego talentu. Tę zasadę potwierdza przykład Leona Myszkowskiego, który w branży muzycznej od dawna zdobywa kolejne poziomy wtajemniczenia, jednak, jak twierdzi, dla wielu zawsze będzie wiązany przede wszystkim z Justyną Steczkowską.

"W Polsce zawsze będę synem swojej mamy. To nie ulega wątpliwości. Nie wiem, jak spektakularny sukces musiałbym osiągnąć, żeby to się zmieniło. Nawet na to nie liczę" - wyznał w rozmowie z Plejadą.

Stąd pomysł, by karierę rozwijać za granicą, gdzie Justyna Steczkowska jest nieco mniej znana. Leon Myszkowski pewien jest dziś jednego. Przyszłość chce wiązać z muzyką klubową. Jest wierny zarówno jej tworzeniu, jak i imprezowemu graniu. To niejednokrotnie wiąże się jednak z adrenaliną.

"Gdy grałem w jednym z klubów, na parkiecie zaczęła się awantura, która przerodziła się w szamotaninę. Nagle kątem oka zobaczyłem lecący nad parkietem przedmiot. Okazało się, że jakaś dziewczyna rzuciła w drugą szklanką. I to w głowę! Wiem, że może brzmieć to zabawnie, ale to nic śmiesznego. Mogło się to skończyć tragicznie" - wspomina.

Leon Myszkowski o separacji rodziców

Leon Myszkowski w rozmowie z Plejadą nawiązał też do separacji rodziców, którą komentowało ogromne grono fanów. Zdradził, jak on sam czuł się w tej sytuacji.

"Na początku nie najlepiej. Ale zaimponowało mi to, że rodzice postanowili o siebie zawalczyć i odbudować swój związek. 20 lat wspólnego życia w małżeństwie to kawał czasu. Każdy może się potknąć, ale ważne, by się podnieść, a nie leżeć i płakać. I moi rodzice właśnie tak się zachowali - skomentował, dodając, że osobiście podziwia własnych rodziców za to, jaką siłą się w tej sytuacji wykazali.

Tym samym Leon Myszkowski przyznał, że Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski znów tworzą szczęśliwy związek. Dziś ich syn przyznaje, że to właśnie rodzice stali się dla niego pierwszorzędnym autorytetem.

"Myślę, że to, co zrobili, w pewien sposób ugruntowało moje podejście do życia, do związków. Nie ma dla mnie wyższej wartości niż rodzina" - przyznał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości