Oprah Winfrey trafiła do szpitala. "Poważna sprawa"

Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
Źródło: Getty Images
Niedawno media obiegła niepokojąca wiadomość o problemach zdrowotnych Oprah Winfrey. Słynna dziennikarka i prezenterka trafiła do szpitala, co uniemożliwiło jej udział w jednym z popularnych programów śniadaniowych. Prowadząca show uspokoiła jednak widzów, informując, że choć sytuacja była poważna, Oprah Winfrey jest w dobrych rękach i nic jej nie będzie.

Oprah Winfrey to znana amerykańska osobowość telewizyjna, producentka i aktorka, która dorobiła się statusu miliarderki. Jest twórczynią i gospodynią popularnego talk-show "The Oprah Winfrey Show", które jest uważane za jedno z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych programów telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych. Jej program gościł najbardziej znanych ludzi globu, w tym prezydenta Baracka Obamę oraz księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Matthias Schoenaerts o serialu "Reżim" z Kate Winslet
Źródło: "Co Za Tydzień"

Oprah Winfrey trafiła do szpitala

Oprah Winfrey to ikona telewizji, która przez lata prowadziła autorski program "The Oprah Winfrey Show". Zadebiutował on w 1986 roku i szybko stał się jednym z najważniejszych talk-show w historii telewizji. Dzięki swojej charyzmie i umiejętności prowadzenia wnikliwych wywiadów zyskała uznanie na całym świecie. Oprah Winfrey to nie tylko dziennikarka, ale również filantropka i ikona popkultury. Dzięki swojej działalności zdobyła serca widzów na całym świecie i stała się jedną z najbardziej wpływowych kobiet w mediach.

Rankiem 11 czerwca Oprah Winfrey miała zasiąść na kanapie programu "CBS Mornings" i porozmawiać o książce Davida Wroblewskiego. Jednak zamiast niej, na kanapie pojawił się sam autor, co wzbudziło spore zainteresowanie i spekulacje wśród widzów. Prowadząca program szybko rozwiała wszelkie wątpliwości, tłumacząc nieobecność gwiazdy telewizji. Okazało się, że stan zdrowia nie pozwolił jej na udział w nagraniu. Oprah Winfrey trafiła do szpitala.

Problemy zdrowotne Oprah Winfrey

Dziennikarka prowadząca wtorkowe wydanie "CBS Mornings" szybko wyjaśniła powód tej absencji, informując, że Oprah Winfrey trafiła do szpitala z powodu grypy żołądkowej.

"Zatrzymały ją jakieś dolegliwości brzuszne, chyba grypa żołądkowa. Lało się z dwóch stron. Nie chcę wdawać się w szczegóły, ale ostatecznie wylądowała w szpitalu z powodu odwodnienia i podano jej kroplówkę" – powiedziała bez ogródek.

Dziennikarka przekazała, że Oprah Winfrey cierpiała na dolegliwości brzuszne, które doprowadziły do odwodnienia, dlatego sytuacja była poważna. Jednak gwiazda szybko wróci do zdrowia.

"Poważna sprawa, ale nic jej nie będzie" – uspokoiła prezenterka

Wiadomość o hospitalizacji Oprah Winfrey szybko obiegła media społecznościowe, gdzie fani natychmiast wyrazili swoje wsparcie i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Sama Oprah Winfrey znana jest z otwartego dzielenia się swoimi przeżyciami, dlatego być może wkrótce opowie o tej sytuacji swoim widzom.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości