Adriana z "Top Model" przeszła metamorfozę. Jest nie do poznania. "Nieziemsko"

"Top Model 11" - uczestnicy: Adriana Hyzopska
"Top Model 11" - uczestnicy: Adriana Hyzopska
Źródło: TVN/Marcin Tyszka
Adriana Hyzopska pojawiła się w 11. edycji programu "Top Model". Jest uczestniczką, która szybko stała się ulubienicą widzów. Sprawiła to swoją osobowością i szczerością. Przed kamerami wyznała, że jest osobą transpłciową. Adriana pokazała efekt metamorfozy włosów. Nowa fryzura zupełnie ją odmieniła.

Adriana Hyzopska pochodzi z Kutna. Kilka miesięcy przed castingiem w "Top Model" rozpoczęła terapię hormonalną, aby w pełni fizycznie stać się kobietą. Wzięcie udziału w programie miało wpływ na to, że poprawiły się jej relacje rodzinne. Jej tacie trudno było zaakceptować to, że jego dziecko chce poddać się korekcie płci. Z czasem jego podejście się zmieniło. Wspierał też córkę w "Top Model".

"Mój tata chyba bał się najbardziej reakcji ludzi, może tego, co powie rodzina, znajomi - pomimo tego, że wiedzieli. Mówił, że nie będzie oglądał, ale siedzi w telefonie i tak robi. On jest taki twardy i w ogóle, ale przez to, że on się boi, że mi się może krzywda stać. Nie chcę sprawiać przykrości osobom, które kocham. No bo pomimo tego, że sprawiałam tę przykrość, nie wiedziałam o tym i nie mając na to wpływu. A że to się zmienia, to jest super. Podnosi to tak na duchu. Mam od nich takie wsparcie" - powiedziała w programie.

Reszta artykułu poniżej wideo.

Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model"
Byliśmy z wizytą na planie "Top Model". O tym na pewno nie mieliście pojęcia! Kierownik planu i reżyser pokazał nam, jak naprawdę wygląda studio. Zajrzyjcie z nami do niedostępnych widzom miejsc.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Top Model". Metamorfoza Adriany Hyzopskiej

Adriana przeszła noworoczną metamorfozę. Przywitała 2023 z nową fryzurą i pogodnym nastrojem. Dziewczyna nie ma już krótkich włosów. Zmieniła też kolor. Zamiast ciemnych pasm na jej głowie pojawiły się blond kosmyki. Modelka jest bardzo zadowolona z efektu.

"Nowy rok, nowa ja. Przychodzę do was z tą niesamowitą metamorfozą [...] Ja jestem zachwycona. Dziękuję z całego serducha, a wam jak się podoba?" - zapytała obserwatorów na Instagramie. Fani Adriany z "Top Model" od razu wyrazili swoje zdanie w komentarzach. Większości spodobał się nowy wizerunek modelki.

"Wyglądasz nieziemsko" - ocenili.

 "Trochę bardziej dziewczęco wyglądasz teraz" - czytamy.

"Top Model". Sophia Mokhar o korekcie płci

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Sophia Mokhar z Białorusi uczestniczyła w "Top Model" rok przed Adrianą. Dziewczyny znają się i komentują swoje zdjęcia na Instagramie. Sophia również jest osobą transpłciową. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swojej historii i relacji z bliskimi. Otrzymała wsparcie tylko od dziadków.

- W dzieciństwie dziadkowie zawsze spełniali wszystkie moje zachcianki, typu zabawa lalkami. Nigdy im nie mówiłam o swojej sytuacji, może mama coś im powiedziała. Jeśli chodzi o dziadków, to mogłam na spokojnie przebierać się w sukienki. Oni mnie po prostu bezgranicznie kochali. Pamiętam, jak dziadek szył sukienki dla moich lalek i też się ze mną nimi bawił. Rodzice nie byli tolerancyjni w tej kwestii. Wszystkie rozmowy kończyły się awanturą i stwierdzeniem, że chyba coś sobie wymyśliłam. Nigdy nie pytali, jak ja się z tym czuję - mówiła Kalinie Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl.

Zapraszamy na dalszą część rozmowy z Sophią. Modelka powiedziała, dlaczego wyjechała z Białorusi, mówiła o korekcie płci oraz o rozmowie z ukochanym na ten temat swojej przemiany.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Marcin Tyszka

podziel się:

Pozostałe wiadomości