Aleksandra Żuraw z "Top Model" pochwaliła się rezultatami treningów. Schudła 15 kg

Aleksandra Żuraw z "Top Model" schudła 15 kg
Aleksandra Żuraw z "Top Model" schudła 15 kg
Źródło: Instagram @aleksandrazuraw/https://www.instagram.com/aleksandrazuraw/
Dla Aleksandry Żuraw udział w "Top Model" okazał się drzwiami do kariery influencerskiej. Uczestniczka aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, które stały się dla niej miejscem pracy. Aleksandra Żuraw nigdy nie ukrywała, że miała problemy z wagą. Teraz celebrytka schudła, czym pochwaliła się w sieci.

Aleksandra Żuraw była uczestniczką 4. edycji "Top Model" - pierwszej, w której do walki o karierę w wielkim świecie mody stanęli również mężczyźni. Influencerka dostała się do finałowej trzynastki i zamieszkała w domu modelek. Z programu odpadła dosyć późno, praktycznie przed samym finałem. Ostatecznie porzuciła świat mody, a swoją zawodową karierę oparła na social mediach.

Aleksandra Żuraw pochwaliła się sylwetką. Mocno schudła

Aleksandra Żuraw nigdy nie ukrywała, że zmagała się z wahaniami wagi. Zaledwie rok przed udziałem w programie "Top Model" schudła 20 kg. Ponownie na temat wagi otworzyła się po porodzie. Wówczas wyznała:

"112 kg w dniu porodu, pamiętam, jak prosiłam położną, by nie informowała mnie, ile pokazała waga... Tyłam na potęgę i jadłam na potęgę, regulując sobie nastrój jedzeniem" - mówiła.

Aleksandra Żuraw dzieli się swoimi doświadczeniami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Od jakiegoś czasu na swoim instagramowym profilu relacjonowała walkę o zdrowe nawyki i o "lepszą wersję siebie". Niedawno influencerka pochwaliła się rezultatami ciężkiej pracy. Opublikowała wpis, w którym zdradziła, że schudła 15 kg.

"Jak wiecie, od wielu miesięcy walczę o lepszą wersję siebie, czym dzielę się z wami regularnie na moim profilu. Moja przemiana to doskonały dowód na to, że jeśli tylko chcecie, możecie zmienić swoją sylwetkę, a co najważniejsze samopoczucie. Ja dzięki kilku nawykom, które na stałe wprowadziłam do swojego życia, schudłam w ostatnim czasie 15 kg i czuję się rewelacyjnie" - zdradziła.

We wpisie nie mogło zabraknąć porad dotyczących zmiany stylu życia. Wyznała, co pomogło jej w osiągnięciu zamierzonego celu.

"Często pytacie, od czego zacząć, Ola jak ci się to udało? To, co mogę wam poradzić od siebie, to wielkie zmiany zaczynają się od małych kroków i tak też było w moim przypadku. Polecam wam rozpocząć zmianę nawyków od minimum 2 l wody dziennie [...] i oczywiście pamiętajcie o regularnej aktywności fizycznej, nie zawsze musi być to trening na siłowni, wystarczy dłuższy spacer z psem, czy aktywny czas z rodziną. Dajcie sobie miesiąc, a zobaczycie, jak dużo może się zmienić w waszym ciele i głowie" - dodała.

I przepis na wymarzoną sylwetkę gotowy!

SOKOLOWSKA_WSPARCIEKOBIET
Katarzyna Sokołowska o wsparciu kobiet. "To przerosło moje oczekiwania"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aleksandra Żuraw w "Top Model" - kariera, życie prywatne

Aleksandra Żuraw była jedną z finalistek, którym udało się zamieszkać w domu modelek w 4. edycji "Top Model". Po opuszczeniu programu próbowała swoich sił w wielkim świecie mody, jednocześnie coraz aktywniej działając w mediach społecznościowych. Założyła własny kanał na platformie YouTube i skupiła się na swoim instagramowym profilu. W 2018 roku została po raz pierwszy mamą.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @aleksandrazuraw

podziel się:

Pozostałe wiadomości