Agnieszka z "Gogglebox" o wypadku i kompleksach. "Myślałam, że nie będę chodzić"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Agnieszka Kuszewska z "Gogglebox. Przed telewizorem" miała groźny wypadek

Agnieszka z "Gogglebox" kilka lat temu uległa poważnemu wypadkowi. Kobieta była załamana swoim stanem, a skutki tego wydarzenia odczuwa do dziś. Gwiazda show TTV postanowiła także zadbać o siebie. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swoich kompleksach. W jaki sposób sobie z nimi radzi?

Agnieszka Kuszewska jest uczestniczką show "Gogglebox. Przed telewizorem". W programie występuje ze swoją siostrą bliźniaczką Ewą Rogalską. Dzięki telewizji panie zdobyły niesamowitą popularność. Ostatnio wyznały, z jaką reakcją fanów spotykają się najczęściej. Agnieszka jest bardzo otwartą osobą. Wyznała nam, z jakimi trudnościami musi się teraz mierzyć.

Agnieszka z "Gogglebox" opowiada o skutkach wypadku. Z jakimi kompleksami walczy?

Agnieszka ma do siebie duży dystans, ale jak każdy człowiek ma też kompleksy, z którymi próbuje walczyć. Do dziś mierzy się z konsekwencjami wypadku, który zdarzył się kilka lat temu. Kolejną przykrą sprawą są skutki zachorowania na COVID-19.

- Brzuch to jest pierwsze miejsce, a drugie miejsce moje włosy, które niestety wypadły po covidzie i są tak przerzedzone na czubku głowy. Stosuję tabletki... - opowiedziała o tym, czego najbardziej w sobie nie lubi.

Celebrytka nosi teraz afro loki, które może dowolnie zmieniać — dziś jest blondynką, jutro może być brunetką. Jeśli chodzi o osiągnięcie wymarzonej sylwetki, to nie jest to takie proste.

- Mam problemy hormonalne, więc nie jest mi tak łatwo zrzucić brzuch. Wbrew pozorom, wcale tak dużo nie jem, jak inni sobie myślą, że jak gruba, to dużo je. Widzę siebie, jak wyglądam i uwierzcie mi, to jest bardzo długa i ciężka droga. Brakowało mi też wiary, że schudnę. Kilka lat temu miałam wypadek na kręgosłup i myślałam, że nie będę chodzić. Do tej pory mam taki uraz, boję się ćwiczyć, żeby mi się krzywda nie stała [...] Zabrała mnie karetka, byłam załamana. Nie mogłam się kompletnie ruszyć. Uczyłam się na nowo chodzić.

Gdzie i jak doszło do wypadku? Sprawdźcie, co się stało w naszym wideo poniżej.

Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o wypadku i kompleksach. Myślała, że nie będzie chodzić
Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o wypadku i kompleksach. Myślała, że nie będzie chodzić Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Bliźniaczki z "Gogglebox". Dlaczego stały się sławne?

Agnieszka i Ewa mieszkają na Śląsku. Są wulkanem energii i "Gogglebox" to nie pierwszy program, w którym mogliśmy je zobaczyć. Siostry marzyły o karierze telewizyjnej. Swój pierwszy kontakt z telewizją miały podczas nagrywania programu "Pierwszy raz za granicą". Wkrótce po zakończeniu pracy na planie show otrzymały zaproszenie do "Gogglebox". Dostarczają widzom sporą dawkę humoru. Są niespełnionymi piosenkarkami, a Agnieszka dodatkowo przepada za gotowaniem.

Dowiedzcie się więcej na temat "Gogglebox. Przed telewizorem". Odcinki możecie oglądać na antenie TTV lub w Playerze.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @blizniaczkigogglebox

Pozostałe wiadomości