Dawid Frei to nowy uczestnik "True Love". Co o nim wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Dawid Frei z "True Love"

Dawid Frei to jeden z uczestników nowego programu "True Love" na TVN7. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

Dawid Frei wraz z pozostałymi singlami zamieszka w willi na karaibskim wybrzeżu w Kolumbii w programie "True Love". To młody człowiek o wielu pasjach, który wyznacza sobie ambitne cele i nieustannie dąży do ich realizacji. Student psychologii, inwestor na giełdzie, miłośnik tenisa oraz poezji, a także podróżnik, który pragnie poznać różne kultury i krajobrazy świata. Jak udaje mu się łączyć tak wiele pasji? Dowiemy się w programie!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

Dawid Frei z "True Love" – wiek, zawód, skąd pochodzi

Dawid Frei ma 29 lat i mieszka w Krakowie. Jest mężczyzną o wielu zainteresowaniach i pasjach. Oprócz studiowania psychologii pasjonuje się inwestowaniem na giełdzie oraz tworzeniem muzyki i poezji - od najmłodszych lat rozwija swoje umiejętności pisania tekstów i śpiewania. Fascynują go motywy grozy i horroru, co sprawia, że z ogromnym zainteresowaniem zgłębia tematykę demonologii. Dawid Frei to bardzo aktywna osoba - regularnie spędza wiele godzin na korcie tenisowym, co pozwala mu zadbać o swoją kondycję fizyczną.

Dawid Frei z "True Love" – charakter, związki, wymarzona partnerka

Dawid Frei to człowiek o niezwykłej szczerości i pewności siebie. W swoim postępowaniu jest bardzo konsekwentny i zdeterminowany, a swoje cele realizuje z wytrwałością i zapałem. Nie narzeka na życie, lecz dostrzega jego wartość i w pełni czerpie z każdej chwili. Pod hasłem "lepiej żałować zrobionych rzeczy, niż nierozegranych" żyje pełnią życia. Dawid bardzo lubi poznawać nowych ludzi, a w drugim człowieku ceni sobie przede wszystkim czyny, a nie słowa. Jest godny zaufania i zawsze można na niego liczyć, chociaż niektórzy mogą go postrzegać jako cynika o zbyt dużym poczuciu pewności siebie. Jego największym marzeniem są dalekie podróże, szczególnie fascynują go kraje Afryki, Japonia i Stany Zjednoczone.

Dawid miał już trzy poważne związki, ale od ponad roku jest singlem. Nie łatwo go skłonić do zakochania - potrzebuje czasu, aby poznać dobrze drugą osobę i zrozumieć swoje uczucia. W relacjach damsko-męskich jest nieco tradycyjny, uważa bowiem, że w dzisiejszych czasach trudno znaleźć prawdziwą miłość. Dawid oczekuje od swojej partnerki akceptacji oraz ambicji, a wspólne pasje są dla niego bardzo ważne. Chce, aby ich związek opierał się na przyjaźni, szczerości i wzajemnym motywowaniu do działania.

Dawid Frei z "True Love"
Dawid Frei z "True Love" Dawid Frei z "True Love" Źródło: TVN

Dawid Frei z "True Love"  – Instagram

Dawid Frei posiada konto na Instagramie o nazwie @dav_ran7. Na razie uczestnik nie podzielił się z obserwatorami wieloma postami. na pewno będziemy śledzić jego aktywność.

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

Do tej pory w programie "True Love" wystąpili:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

W trakcie programu "True Love" uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje podczas wakacji na Karaibach. W czasie Ceremonii Prawdy zostaną poddani testowi wykrywaczem kłamstw, który pokaże, kto angażuje się w związek i jakie ma poglądy na miłość i wierność.

Podczas Ceremonii Miłości zebrane informacje, pozwolą singlom podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych uczestników. Program poprowadzi Edyta Zając. "True Love" na antenie TVN7 będzie można oglądać od 27 lutego 2023 roku od poniedziałku do piątku o godz. 20.00. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Oto pozostali uczestnicy programu "True Love". Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości