Laluna pokazała, jak wyglądają przygotowania do operacji bariatrycznej. Kto może ją przejść?

Laluna  z "Diabelnie boskich"
Laluna z "Diabelnie boskich"
Źródło: Player
Na antenę TTV powrócił z 3. sezonem program "Diabelnie boskie". Jedną z bohaterek show jest Katarzyna Lirsz, czyli Laluna. Kobieta osiąga sukcesy w walkach Clout MMA, jednak miała poważne problemy z wagą. Niestety jej BMI wskazało pierwszy stopień otyłości. Laluna musiała podjąć kroki ku poprawie zdrowia. W programie możemy zobaczyć jak wyglądały przygotowania do operacji.

W 4. odcinku "Diabelnie boskich" sprawdziliśmy co słychać nie tylko u Laluny, ale także u Cariny i Eliego oraz nowej bohaterki Gosi, która dzieli swoje życie między Polskę a Holandię. Razem z córką najlepiej czują się w Zakopanem. Tam też towarzyszyły im kamery programu.

Czytaj też: Wiosenna ramówka TTV 2024. Nowe programy i kontynuacje uwielbianych show. Sprawdź, co oglądać

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Lidia Lirsz o operacjach córki i rekonwalescencji
Lidia Lirsz o operacjach córki i rekonwalescencji. Jak czuje się Laluna?
Lidia Lirsz wyznała nam, jak jej córka Laluna czuje się po operacji bariatrycznej. Odniosła się też do relacji z wnuczką

"Diabelnie boskie" – Laluna o przygotowaniach do operacji

Jednym z poważnych problemów Laluny stało się nadmierne jedzenie. Bohaterka zauważyła, że ma problem z otyłością i musi zawalczyć o zdrowie. Kasia otwarcie wyznała, że to choroba, którą musi pokonać.

"To jest chyba choroba. Uzależnienie od jedzenia. Jeszcze tak nie miałam, żeby tyle jeść" - wyznała Laluna.

Mama uczestniczki zaczęła się martwić o stan córki. Sama miała podobny problem i w jej przypadku konieczna była operacja.

"Kasia ja się lepiej czuję, wychodzę do ludzi. Przedtem nie wychodziłam, bo byłam gruba. Jesteś piękna, ładna dziewczyna, pójdziesz do lekarza, zrobisz operację, zobaczysz, jak będziesz się czuła. Musisz jechać ze mną do lekarza" - stwierdziła.

Panie udały się do Wrocławia. Laluna postanowiła poddać się operacji bariatrycznej, czyli zabiegowi zmniejszenia pojemności żołądka. Pomimo obaw i strachu bohaterka była zdeterminowana, aby poprawić stan zdrowia.

"To nie jest łatwe, żeby się powstrzymać od jedzenia, to trzeba pomocy lekarza, psychologa[...] To jest nie tylko kwestia urody, ale przede wszystkim zdrowia. Ja mam taką tendencję do tycia, że się nie zatrzymam" – przyznała.

Przed operacją Laluna musiała dopełnić szereg formalności związanych z zabiegiem. Mama była dla niej ogromnym wsparciem.

"To nie jest tak, że ja sobie to wymyśliłam. Poszłam do lekarza, on mnie zmierzył, zważył i powiedział – początek otyłości. Wskazania są, BMI pokazało, że kwalifikuję się do operacji. Lekarz powiedział, że to pierwszy stopień otyłości, chociaż nie wyglądam" - mówiła Laluna.

Przed operacją Kasia odbyła jeszcze szereg badań, które wykazały pewne problemy zdrowotne, m.in. stłuszczenie wątroby i trzustki, ale lekarz był przekonany, że operacja przyniesie pożądane efekty. Przed zabiegiem Laluna zaplanowała "ostatnią wieczerzę" i zamówiła do placówki m.in. pierogi. Po operacji nie można już jeść ciężkostrawnych posiłków i trzeba bardziej zadbać o dietę.

Pokazaliśmy, jak wyglądają efekty operacji bariatrycznej Laluny. Przeczytaj nasz artykuł:

Laluna pokazała efekty operacji bariatrycznej. To nie koniec metamorfozy?

"Diabelnie boskie" – 3. sezon w TTV i Playerze

Za nami pierwsze odcinki nowej serii "Diabelnie boskich". Dowiedzieliśmy się, że seniorka rodu Steinhoff – Roma – zamierza po raz trzeci stanąć przed ołtarzem i wypowiedzieć sakramentalne "tak!". Zajrzeliśmy też do Cariny i Eliego opłakujących śmierć w rodzinie. U Izy i Partyka też nie działo się najlepiej - ich ukochany piesek poważnie zachorował. To oczywiście nie wszystko, co się wydarzyło.

Nowy sezon programu TTV "Diabelnie boskie" wystartował 1 marca. Emisja dwóch odcinków w piątki o 22.05 na antenie TTV i w Playerze.

W 3. sezonie reality show "Diabelnie boskie" występują znane już bohaterki - Alex MorzyńskaIza Macudzińska-Borowiak, Katarzyna "Laluna" Lirsz, Julia von Stein oraz Carina Lundmark. Do grona bohaterek programu dołączyły także nowe twarze. To Anna Renusz znana z programów TTV oraz całkiem nowa postać - Małgorzata Łukaszczyk.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości