Agnieszka "Lili" Antoniak pokazała odważne zdjęcie brzucha. Pójdzie na operację

Autor:
Dagmara
Olszewska
Baby Shower Lili Antoniak. Gwiazda odpowiada na pytania fanów

Agnieszka "Lili" Antoniak, choć od niedawna jest w wielkiej rodzinie "Gogglebox. Przed telewizorem" dla wielu osób jest ulubioną bohaterką show. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała zdjęcie, za pomocą którego wyjaśniła, dlaczego czeka ją poważny zabieg. Zaznaczyła, że konsultowała go aż z trzema chirurgami.

Agnieszka "Lili" Antoniak to jedna z najbardziej znanych gwiazd TTV. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 316 tysięcy osób. Kobieta chętnie pokazuje swoją codzienność i nagrywa krótkie filmy o charakterze komediowym. Jako jedna z niewielu osób z nieskrywaną łatwością opowiada o tematach, które dla wielu są tabu. Tym razem zdecydowała się na poruszenie kwestii zdrowia i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd"
Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd" Pierwszym gościnią cyklu “Bliżej Gwiazd” jest Julia von Steinhoff, bohaterka programów TTV. W emocjonalnej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o dzieciństwie, okrucieństwie rówieśników patrzących na nią przez pryzmat zawodu rodziców i hejcie. Przytoczyła historię swojej walki o samoakceptację i o to, by pierwszy raz usłyszeć od taty słowa: “Jestem z ciebie dumny”. Jak działalność w branży funeralnej wpływa na poszukiwania miłości? Czy głęboka wiara pomaga w życiu? Tego wszystkiego dowiecie się z premierowego odcinka programu “Bliżej Gwiazd”.

Agnieszka "Lili" Antoniak przejdzie operację

Agnieszka "Lili" Antoniak długo walczyła o upragnioną ciążę. Po wielu trudach Mimi Róża przyszła na świat w czwartek 1 grudnia 2022 roku. Od tego momentu jej zdjęcia systematycznie pojawiają się na instagramowym profilu gwiazdy TTV. Bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem" niedawno wyznała, że jej ciało znacząco zmieniło się po ciążach i zamierza powalczyć o powrót do upragnionej formy pod opieką najlepszych specjalistów. Jednym z kroków będzie wykonanie plastyki brzucha.

"A proszę państwa - tyle mam skóry do zawinięcia. I dlatego robię plastykę brzucha na jesień - bo kiedyś widziałam swój pępek. Bo kiedyś jak usiadłam, to nie miałam brzucha na kolanach. I dziękuję za wszystkie wiadomości 'wciągnie się'. Trzech chirurgów oglądało mój brzuch i niestety każdy potwierdził, że ten pępek magicznie nie wróci kilka cm do góry tam, gdzie kiedyś był" - napisała na Insta Stories Agnieszka "Lili" Antoniak.

Agnieszka "Lili" Antoniak
Agnieszka "Lili" Antoniak zdecydowała się na plastykę brzucha Agnieszka "Lili" Antoniak Źródło: Instagram

Agnieszka "Lili" Antoniak o ciąży

Agnieszka "Lili" Antoniak zabawnymi filmami i humorystycznym podejściem do życia zachęca wiele osób do śledzenia jej losów. Popularność wykorzystuje także do promowania zdrowego stylu życia i zachęca do regularnego badania. W wywiadzie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o staraniach o dziecko.

- Nie ukrywam, że od lat choruje na insulinooporność, co niestety było problemem przy zajściu w ciążę. Ten temat nadal jest w sferze "tabu", a dotyczy tak wielu osób. Sama bardzo często od moich obserwatorek na Instagramie dostawałam pytanie, kiedy planujemy rodzeństwo dla Aleny. Dlatego postanowiłam nagrać ten filmik, aby uświadomić ludziom, że takie pytania są intymne i bardzo niestosowne, ponieważ nikt nie wie, z jakimi problemami boryka się para i jest to ich prywatna sprawa. Takie pytania mogą sprawiać przykrość — wyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @lili.antoniak

Pozostałe wiadomości