Powrót kultowego duetu. Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska ponownie razem przed telewizorem

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska znowu razem

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska to przyjaciółki, które zyskały popularność w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym komentowały różnorodne programy. Ich charyzmatyczny duet szybko stał się ulubieńcem widzów i zyskał tysiące fanów. Mimo tego, że panie nie występują już razem w programie, to od odejścia z programu wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością wśród internautów. Niedługo znów zobaczymy tę parę na jednej kanapie!

Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba zawsze stawiają na dobry humor i pozytywne podejście do życia. Ich przyjaźń i kreatywność sprawiają, że są bardzo lubiane przez widzów i obserwatorów w mediach społecznościowych. Szczególną popularność zdobył filmik, który wstawiły na Instagramie. Zwiastuje bowiem powrót kultowego duetu przed telewizor!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kim jest dziewczyna Damiana Nagany z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Kim jest dziewczyna Damiana Nagany z "Gogglebox. Przed telewizorem" Damian Nagana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" ma dziewczynę. Wystąpił z ukochaną w show "99. Gra o wszystko". Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska znowu razem

Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba są znanym i lubianym duetem. Obie panie zdobyły popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Ich charyzmatyczne występy zaskarbiły sobie sympatię wielu widzów, którzy obserwują ich poczynania na różnych platformach społecznościowych.

Mimo że Ewa Mrozowska już nie bierze udziału w "Gogglebox. Przed telewizorem", to wciąż utrzymuje kontakt ze swoją przyjaciółką i partnerką z programu. Ostatnio obie panie opublikowały na Instagramie filmik, na którym biegną przez podwórko w szlafrokach i kapciach, trzymając w rękach pilot, kubek i popcorn. W nagraniu widzimy, jak panie z wielką ekscytacją pędzą przed telewizory, gdy zaczyna się nowy sezon ich ulubionego serialu.

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska ponownie pojawią się razem na szklanym ekranie
Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska ponownie pojawią się razem na szklanym ekranie Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska ponownie pojawią się razem na szklanym ekranie. Co wydarzy się w nowym sezonie "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Jak się okazuje, panie spieszyły się, aby zasiąść wspólnie na kanapie w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", którego nowy sezon miał premierę pod koniec lutego. W następnych dwóch epizodach show znów zobaczymy niezawodną parę. Już nie możemy się doczekać tych soczystych komentarzy! To jednak wyjątkowa sytuacja, a Ewę Mrozowską zobaczymy wyłącznie w dwóch odcinkach show. Obecnie główną kompanką Sylwii Bomby w programie jest bowiem Agnieszka "Lili" Antoniak.

"Gogglebox. Przed telewizorem". Ewa Mrozowska zrezygowała z programu

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska to kultowy duet z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Przyjaciółki zasiadały na kanapie podczas pierwszej edycji show, które miało swoją premierę w 2014 roku. Od tamtej pory przez wiele sezonów bawiły widzów i zdobyły tysiące fanów. W 16. sezonie programu "Gogglebox. Przed telewizorem" przyjaciółki postanowiły rozdzielić się i zasiąść na kanapach z innymi osobami. Sylwia Bomba komentowała telewizyjne programy z przyjaciółką - Agnieszką "Lili" Antoniak, a Ewa Mrozowska pojawiała się na ekranie wraz z mężem - Piotrem Kozłowskim. Wraz z końcem sezonu, Ewa Mrozowska podjęła decyzję o opuszczeniu show. W mediach społecznościowych podziękowała swoim fanom i stwierdziła, że po wielu latach żegna się z programem.

"Ogłoszenie parafialne: Dzień dobry kochani! Od września nie zobaczycie mnie już w programie! To już koniec mojej przygody w #gogglebox! Po 8 latach komentowania dla was muszę się pożegnać. Zasady, którymi kieruje się w życiu, uniemożliwiły mi dalszy udziału w programie! Może to dobrze, trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść! W końcu byłam w "Gogglebox" od pierwszego odcinka, ale łezka kręci się w oku" - pisała Ewa Mrozowska.

Kobieta dziękowała też swojej wieloletniej przyjaciółce, u boku której występowała przez lata w show. To właśnie Sylwia Bomba namówiła ją, by spróbować swoich sił w telewizyjnej produkcji.

"Chcę bardzo podziękować Sylwii Bombie za tę przygodę, to w końcu Ty namówiłaś mnie na casting! Jak w każdym związku miałyśmy swoje wzloty i upadki, i będę to długo wspominać! Cieszę się też, że w ostatnich odcinkach mogłam komentować z mężem, to było interesujące, ahhahaha" - pisała była uczestniczka programu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

Pozostałe wiadomości