Żaklina Ta Dinh poprowadzi nowy program. Przetestuje gadżety w "Hit czy kit?"

Żaklina Ta Dinh poprowadzi program w TVN Style
Żaklina Ta Dinh poprowadzi program w TVN Style
Źródło: MWMEDIA
Żaklina Ta Dinh znana jest z programu "Top model". Szybko stała się rozpoznawalna w sieci i dziś jest influencerką, która nie boi się podejmować wyzwań. Przed nią debiut w charakterze prowadzącej nowego programu TVN Style pt. "Hit czy kit?". Wiemy, o czym będzie program i kiedy startuje.

W TVN Style sporo zaskoczeń. W tym program Doroty Wellman "Co słychać?". Wiosna to czas na powiew nowości w ramówce popularnej stacji telewizyjnej. W kwietniu pojawi się program poświęcony gadżetom "Hit czy kit?". Żaklina Ta Dinh wraca do pracy w telewizji.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

czt_18
"Matki, córki, przyjaciółki". Honorata Skarbek, Ola Halis, Vanessa Aleksander zamienią się rolami ze swoimi mamami

Żaklina Ta Dinh poprowadzi "Hit czy kit". O czym jest program?

Żaklina Ta Dinh w programie "Hit czy kit" sprawdzi najnowsze rozwiązania oraz nowinki technologiczne i kosmetyczne dostępne na polskim rynku. Wszystkie gadżety podda testom wytrzymałości, zweryfikuje ich praktyczne zastosowania i porówna z zamiennikami z różnych półek cenowych. Na własnej skórze przekona się, czy tańszy odpowiednik jest równie dobry, a może nawet lepszy od tego droższego.

"Hit czy kit?" startuje w TVN Style 6 kwietnia 2023. Będzie nadawany w czwartki o 22.25.

Żaklina Ta Dinh sprawdzi się w nowej roli. Ostatnio mogliśmy kibicować jej w programie "Perfect Picture" w TVN 7. W show wzięli udział też: Ada Fijał, Matteo Brunetti, Laura Breszka, Ernest Musiał, Łukasz Zagrobelny, Katarzyna Dziurska i Mariusz Jakubowski. Żaklina miała za zadanie popisać się swoimi umiejętnościami fotograficznymi. Zwyciężczynią pierwszej edycji "Perfect Picture" została jednak Katarzyna Dziurska

Co wiemy o Żaklinie Ta Dinh? Kariera i życie prywatne

Żaklina Ta Dinh była uczestniczką 7. edycji "Top model". Wyróżniała ją nietypowa uroda, którą zawdzięcza ojcu. Jej tata pochodzi z Wietnamu, a mama jest Polką. W programie zaprzyjaźniła się z Michałem Pirógiem, który później wykorzystał swoje uprawnienia i przywrócił ją do programu. Ostatecznie odpadła w 8. odcinku. Żaklina skupiła się na rozwijaniu kariery w mediach społecznościowych. Później została mamą.

Żaklina Ta Dinh jest w związku ze swoją licealną miłością. W maju 2021 para zaręczyła się, a w listopadzie tego samego roku modelka urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świat przyszła dziewczynka, która otrzymała imię Liya. Gwiazda do dziś przyjaźni się z Michałem Pirógiem, którego traktuje jak członka rodziny. Gdy jego przyjaciółka urodziła dziecko, ucieszył się, że został wujkiem.

Żaklina Ta Dinh ma na swoim koncie piosenkę "Team Banan", która wygenerowała ponad 13 milionów odsłon na YouTube. Po udziale w "Top Model" pojawiła się gościnnie w teledysku Smolastego do utworu "Antidotum".

Poniżej Żaklina ze swoim tatą, z którym ma wspaniałą więź. Jest on cudownym dziadkiem.

"Mój tatuś jest po prostu najlepszy na świecie. Serio, gdyby nie to, że mam kogoś do pomocy tak fajnego jak mój tata, który ogarnia dzieci i wie dokładnie, co się robi, to nie wiem" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości