"Hotel Paradise All Stars". Kamil Piórkowski – kim jest uczestnik programu?

"Hotel Paradise All Stars". Kamil Piórkowski
"Hotel Paradise All Stars". Kamil Piórkowski
Źródło: TVN
"Hotel Paradise" powrócił na ekrany w zupełnie nowej odsłonie "All Stars". Widzowie mogą śledzić historię uczestników z poprzednich edycji show. Single, którzy wciąż poszukują prawdziwej miłości i chcą zdobyć duże pieniądze, tym razem trafili do kolumbijskiej willi. Kamil Piórkowski jest jednym z uczestników show.

Kamil Piórkowski to jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników 2. edycji "Hotelu Paradise". Uśmiech ani na moment nie opuścił jego twarzy. Do programu "Hotel Paradise All Stars" wkroczył jako dumny singiel. Czy znajdzie miłość?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wywiad - Blondino Latino
Blondino z "Hotelu Paradise" o muzyce, zakochaniu i byciu swatką. Kto zawdzięcza mu miłość?

"Hotel Paradise All Stars". Kamil Piórkowski – kim jest?

Kamil Piórkowski pochodzi ze Śląska. Z wykształcenia ekonomistą, jednak swoje życie zawodowe zawiązał z branżą eventową. Prowadzi agencję hostess.

Uczestnictwo w reality show "Hotel Paradise" dodatkowo wzmocniło jego pozycję w mediach, ujawniając jeszcze więcej interesujących szczegółów na temat jego charakteru. Jego zgłoszenie się do show nie wynikało z poszukiwania prawdziwej miłości, jako że zgłosił się jako świeżo upieczony singiel bez konkretnych planów na znalezienie partnerki. Skupił się raczej na szukaniu okazji do przygód, sprawdzenia się w nowym środowisku i odkrywaniu możliwości.

Co wyróżnia Kamila Piórkowskiego spośród innych uczestników "Hotelu Paradise"? Przede wszystkim pewność siebie, którą wyraźnie manifestuje w każdej sytuacji. Nie boi się być sobą i bez wątpienia podbija serca widzów autentycznością. Oprócz tego Kamil ceni sobie towarzystwo pięknych kobiet, co nie jest zaskoczeniem.

"Hotel Paradise All Stars" – uczestnicy

"Hotel Paradise All Stars" to kolejna okazja dla uczestników poprzednich edycji programu "HP" na powrót do raju. Uczestnicy są singlami i pragną znaleźć miłość. Jednak czy tym razem będzie im łatwiej dotrzeć do wielkiego finału? Mimo że znają już zasady i wiedzą, czego mogą spodziewać się po programie, nie wiedzą, czy spotkają swoich byłych partnerów lub największych rywali.

Czy stare uczucia odżyją w willi? W "Hotel Paradise All Stars" nie brakuje emocji! Mimo że może się wydawać, że powrót do raju jest bezstresowy, uczestników czekają niespodzianki i wyzwania, które mogą wpłynąć na ich drogę do zwycięstwa.

W programie "Hotel Paradise All Stars" występują:

"Hotel Paradise All Stars" – gdzie i kiedy oglądać?

Nowa edycja programu "Hotel Paradise All Stars" rozgrywająca się w Kolumbii miała swoją premierę w TVN7 i na platformie Player.pl 25 maja tego roku. Emisja odcinków w czwartki oraz piątki o godzinie 20.00.

Zobacz galerię zdjęć:

Uczestnicy programu "Hotel Paradise All Stars"
"Hotel Paradise All Stars". Natalia "Nana" Majos
"Hotel Paradise All Stars". Łukasz Książkiewicz, czyli Blondino Lationo
"Hotel Paradise All Stars". Artur Sargsyan
"Hotel Paradise All Stars". Anna Adamczyk
+21
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości