Programy

Chris Ducci z "HP" pokazał zdjęcie ze szpitala. Fani: "Gratulacje. Czekamy na Was"

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Chris Ducci i Monika Czajkowska spodziewają się drugiego dziecka

Chris Ducci z "Hotelu Paradise" spodziewa się drugiego dziecka. W jednym z wpisów na Instagramie pokazał zdjęcie ze szpitala i wyjaśnił, że jeszcze dziś powita na świecie swoje drugie dziecko. Pod postem w kilka chwil pojawiły się setki komentarzy i gratulacji. "Dwie córeczki tatusia" - napisał.

Chris Ducci jest bez wątpienia jednym z najbardziej znanych uczestników "Hotelu Paradise". Razem z Mariettą Witkowską wygrał 1. edycję show i chociaż ich miłość nie przetrwała, to dla obojga, program okazał się drabiną na szczyt sławy. Obecnie Chris układa sobie życie u boku Moniki Czajkowskiej, a już niebawem ponownie zostanie tatą. 

Chris Ducci czeka na poród córki 

Zwycięzca 1. edycji "Hotelu Paradise" za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazał zdjęcie ze szpitala. Wyjaśnił, że właśnie 1 grudnia 2022 roku na świat przyjdzie jego druga córka — Pola. 

"Nie mieliśmy okazji, aby Was poinformować, więc zrobimy to teraz... Już niedługo Pola będzie z nami" - napisał pod postem i dodał hasztag "Dwie córeczki tatusia".

Pod zdjęciem w kilka chwil pojawiły się dziesiątki komentarzy od znajomych, rodziny i internautów. 

"Trzymamy kciuki kochani!" - czytamy. 

"Monika nawet na szpitalnym łóżku wygląda przepięknie! Powodzenia" - napisała jedna z internautek. 

"Powodzenia. Nie możemy doczekać się, aż Pola będzie na świecie" - dodał obserwator Chrisa i Moniki. 

Chris Ducci i Monika Czajkowska 

Chris Ducci i Monika Czajkowska poznali się na planie jednego z teledysków. Szybko między nimi zaiskrzyło i para zaczęła się spotykać. Niedawno w mediach zawrzało, gdy opublikowali fotografie ze ślubnej sesji zdjęciowej. 

"Odnalazłem ją 1,313 kilometrów od mojego domu rodzinnego. Skradła moje serce, a serce jest ważne, bo pompuje krew. Ale wiecie co? Pozwolę jej zatrzymać je na zawsze. No co..." - napisał Chris Ducci, publikując zdjęcie z sesji ślubnej. 

Okazało się jednak, że sesje ślubne były tylko elementem scenerii, a sami zakochani nie sformalizowali jeszcze związku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram Chris Ducci/Screen

Pozostałe wiadomości