Programy

Dawid i Anastazja są razem po programie? Wyjawił nam, co ich łączy [TYLKO U NAS]

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
"Hotel Paradise". Czy Dawid i Anastazja są razem?

Dawid Grygiel-Olek udzielił szczerego wywiadu po finale "Hotelu Paradise". Kalina Szymankiewicz zapytała go o uczucia do Anastazji. Uczestnik opowiedział o swoich obserwacjach, gdy byli parą w programie. Zdradził, co ich łączy po zakończeniu show. Wiemy, czy może być to relacja romantyczna.

Rajski bóg rozdzielił Dawida i Anastazję, gdy byli naprawdę blisko. Uczestnik wspierał partnerkę i jak sam określił - próbował przebić mur, który wokół siebie zbudowała. Już w trakcie emisji programu w telewizji oboje udostępniali w sieci wspólne zdjęcia i nagrania, na których widać, że świetnie się dogadują. Dawid zdradził, co u nich teraz słychać.

Dawid z "HP" o relacji romantycznej z Anastazją. "Już ta szansa się rozwija"
Dawid z "HP" o relacji romantycznej z Anastazją. "Już ta szansa się rozwija" Uczestnik zdradził dużo swoich odczuć na temat relacji z dziewczyną. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Dawid podsumował relację z Anastazją

Anastazja sprawiała wrażenie skrytej, a po odejściu Igora przybitej dziewczyny. Kalina Szymankiewicz zapytała Dawida, czy nie żałuje tego, że tak długo próbował się do niej zbliżyć i nie zawalczył o to, aby stworzyć mocną parę z kimś innym.

W Anastazji urzekła mnie jej tajemniczość. Coś takiego, że jest jakby z boku, czuje się trochę niepewnie, może była zestresowana [...] To otwieranie jej mnie w jakiś sposób urzekło. Lubię takie wyzwania. W przypadku Anastazji było tak, że musiałem zburzyć mur [...] Też sytuacja w jej ojczyźnie wpływała na to, jak czuła się w tym hotelu

Uczestnik "HP" opisał swoje uczucia do partnerki.

"Myślę, że zakochanie to jest duże słowo. Na pewno zauroczenie jakieś było, bo była godna odkrycia. Po pierwszych rozmowach poczułem z nią więź, często opowiadając coś widziałem, że nie muszę kończyć zdania, bo ona wiedziała, o co chodzi. Myślę, że ta więź była też widoczna w konkurencjach czy zabawach" - dodał Dawid.

Dawid i Anastazja z "HP" zostali parą? Źródło: Instagram @dawid.hotelparadise6

Dawid i Anastazja są parą po programie? "Już ta szansa się rozwija"

Czy więź utworzona w programie przeniosła się na życie prywatne uczestników? Dawid opowiedział o kontakcie z Anastazją.

"Mamy dobry kontakt. Coś tam się rozwija, a może coś już się rozwinęło... Nie chciałbym za dużo zdradzać. Jeżeli ktoś jest ciekawy, to można nas śledzić. Rozumiemy się, dużo rzeczy sobie wyjaśniliśmy. Ta relacja bardzo fajnie nam się układa" - stwierdził.

Kalina Szymankiewicz dopytała Dawida, czy jest szansa na relację romantyczną między nimi.

Zawsze jakaś szansa jest albo ona już w jakimś stopniu się rozwija. Często się spotykamy [...] Widać nas razem, więc to też już pokazuje, w którą stronę może to iść

Obejrzyjcie wideo do końca. Dawid daje wskazówki, co do jego związku z Anastazją.

Czy Dawid i Anastazja z "HP" są razem? Źródło: Instagram @dawid.hotelparadise6

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @dawid.hotelparadise6

Pozostałe wiadomości