Programy

Piotr z "HP" pokazał zdjęcie z przeszłości. Ciężko uwierzyć, że kiedyś tak wyglądał

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Jak Piotr z "Hotelu Paradise" wyglądał w krótkich włosach?

Piotr Czechowski z 6. edycji "Hotelu Paradise" ma imponującą fryzurę. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych mężczyzn w show. Uczestnik pokazał fanom zdjęcie z przeszłości, na którym miał krótkie włosy. Teraz ciężko byłoby go sobie wyobrazić w takiej fryzurze.

Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszedł Piotr z "HP". Przez lata bardzo się zmienił. Wszystko przez jego fryzurę.

"Hotel Paradise". Piotr w krótkich włosach. Jak kiedyś wyglądał?

Piotr umożliwił swoim obserwatorom na Instagramie zadawanie mu różnych pytań dotyczących programu oraz jego przeszłości. Któryś z jego fanów poprosił o to, aby pokazał swoje zdjęcie w krótkich włosach. Uczestnik spełnił jego życzenie. Udostępnił fotografię z czasów, gdy nie przypominał obecnego siebie. Miał krótko ścięte włosy i był bez zarostu. Piotrka rozbawiło odświeżenie tego wspomnienia.

Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Obecny partner Szahiry zdradził też, jak pielęgnuje swoje włosy. Okazało się, że nie potrzeba mu zbyt wielu kosmetyków. Wystarczy zwykły szampon i odżywka, o której często zdarza mu się zapominać. Nie pozostaje nam nic innego, jak zazdrościć takiej kondycji włosów.

Uczestnicy "Hotelu Paradise" opowiedzieli o pierwszych chwilach z hejtem
Uczestnicy "Hotelu Paradise" opowiedzieli o pierwszych chwilach z hejtem Oliwia Gruszecka i Kuba Sobczak opowiedzieli o kulisach 5. edycji "Hotelu Paradise". Za co są najbardziej wdzięczni?
Piotr z "Hotelu Paradise" pokazał zdjęcie w krótkich włosach
Piotr z "Hotelu Paradise" pokazał zdjęcie w krótkich włosach Piotr z "Hotelu Paradise" pokazał zdjęcie w krótkich włosach Źródło: Instagram @piotr.czechowski

Piotr Czechowski z "Hotelu Paradise 6". Zawód, pasje, charakter

Piotr Czechowski ma 27 lat i pochodzi z Poznania. W rodzinnym mieście ukończył Akademię Wychowania Fizycznego. Jednak zajmuje się wieloma artystycznymi zawodami. Jest fotomodelem i sam też chętnie fotografuje, co można zobaczyć na jego profilu na Instagramie. Jego uroda i podobieństwo do Jasona Mamoa, odgrywającego główną rolę w filmie "Aquaman", sprawia, że Piotrek budzi zainteresowanie kobiet.

Piotr jest introwertykiem, ale doskonale wpasował się w grupę mieszkańców "Hotelu Paradise". Uczestnicy bardzo go polubili i darzą go zaufaniem. Jego spokojne usposobienie nie pozwala mu mieszkać się w konflikty. Zapytany, dlaczego nie bronił Szahiry przed Mikołajem, odpowiedział bardzo dojrzale. Sprawdź tutaj, co powiedział o swojej relacji z dziewczyną.

Uczestnik show jest romantykiem, ale ma trudności w podrywaniu kobiet. Aby ułatwić sobie zadanie zapisał się na lekcje tańca. Wykorzystuje więc technikę: przez bachatę do serca wybranki. Piotr marzy o tym, aby zamieszkać w vanie i zjechać nim cały świata. Szahirze nie do końca spodobał się ten pomysł, ale na ostatnim Rajskim Rozdaniu uznała, że w przyszłości pozwoli Piotrkowi realizować swoje plany.

Piotr z "Hotelu Paradise" o obawach przed udziałem w show Źródło: Instagram @piotr.czechowski

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @hotelparadise.tvn7

Pozostałe wiadomości