9-letni Mateusz Biernat zachwycił w programie "MasterChef. Junior". Jak potoczyły się jego losy?

 Mateusz Biernat był uczestnikiem "MasterChef Junior"
Mateusz Biernat był uczestnikiem "MasterChef Junior"
Źródło: TVN
W 2017 roku, w programie "MasterChef Junior", widzowie mieli okazję poznać 9-letniego kulinarnego geniusza - Mateusza Biernata. Utalentowany młody kucharz jest już nastolatkiem. Jak się zmienił? Zobaczcie jego najnowsze zdjęcia!

Mateusz Biernat, znany z udziału w programie "Masterchef Junior" w 2017 roku, przeszedł niezwykłą metamorfozę. Dzisiaj to już nie uroczy 9-latek, ale dojrzały nastolatek. Tak wygląda!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Tajemnice produkcji #2
Tajemnice produkcji #2. Kulisy programu "Masterchef"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mateusz Biernat w "MasterChef Junior"

Mateusz Biernat, słodki 9-letni uczestnik "Masterchef Junior", zaskarbił sobie serca widzów dzięki swojej niesamowitej pasji do gotowania i szczerości. Choć nie udało mu się wygrać programu, zrobił na wszystkich ogromne wrażenie swoimi kulinarnymi umiejętnościami. Jednak, co może nieco zaskoczyć, w tym wieku miał już nieco nietypowe marzenia zawodowe - chciał zostać rzeźnikiem. Widzowie byli zadziwieni, ale równocześnie podziwiali jego determinację i odwagę w wyrażaniu swoich pasji. 

"W przyszłości chciałbym zostać albo rzeźnikiem albo kucharzem. Z dziadkiem przyrządzamy w domu bardzo dużo wyrobów naszej roboty, bo mamy dużo zwierząt i trzeba coś z tym zwierzętami zrobić... Bo nam się co chwila rozmnażają" - takim wyznaniem mały kucharz rozbroił widzów.

 Mateusz Biernat był uczestnikiem "MasterChef Junior"
Mateusz Biernat był uczestnikiem "MasterChef Junior"
Mateusz Biernat był uczestnikiem "MasterChef Junior"
Źródło: TVN

Mateusz Biernat z "MasterChef Junior" – metamorfoza

Sześć lat minęło od czasu, gdy Mateusz Biernat zrobił furorę w programie "Masterchef Junior". Od tamtej pory chłopiec wydoroślał i przeszedł znaczącą metamorfozę, co widać na jego obecnych postach w social mediach. Nastolatek jest aktywny na Instagramie, gdzie dzieli się swoimi pasjami i zainteresowaniami, a także pokazuje swoje kulinarne osiągnięcia. Nie tylko gotowanie, ale również wędkowanie stało się dla niego ważnym hobby, które chętnie pokazuje w sieci.

Mateusz Biernat brał też udział w różnych wydarzeniach i eventach związanych z kulinariami, gdzie spotykał się z lokalnymi smakoszami, a także uczył się od bardziej doświadczonych szefów kuchni. To jasne, że jego pasja do gotowania nadal jest w nim żywa i może prowadzić go na dalsze szlaki w branży kulinarnej. Kto wie, może właśnie on będzie przyszłym polskim odpowiednikiem Jamiego Olivera czy Gordona Ramsaya?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości