Patricia Kazadi o "Perfect Picture". "Jest ekstremalnie, intensywnie"

"Perfect Picture" - czym zaskoczy nas nowy program TVN 7?

Na antenie TVN 7 w każdy piątek o godzinie 19:30 widzowie mogą obejrzeć nową produkcję - "Perfect Picture". Uczestnicy to znane i lubiane osobistości z polskiego show-biznesu. W każdym odcinku muszą zmierzyć się z nowym, fotograficznym wyzwaniem.

"Perfect Picture" to jeden z nowych programów w telewizji TVN 7. W roli prowadzącej zobaczymy tym razem Patricię Kazadi. Produkcja przypadnie do gustu nie tylko fanom i znawcom fotografii, ale może także zachęcić innych do odkrycia w sobie nowej pasji. 

"Perfect Picture" - uczestnicy i zadania

W programie "Perfect Picture" aż 8 gwiazd zmierzy się z profesjonalną fotografią. Ich zadaniem będzie zobrazowanie emocji, niebanalnych historii i uchwycenie najlepszego momentu. Patricia Kazadi w każdym z odcinków wprowadza uczestników w nowe zadanie. Efekty ich wysiłków są ocenione przez jurorów - zawodowych fotografów i gości odcinka, którym nie umknie żaden, nawet najmniejszy szczegół. 

"Przekroczymy wszelkie Wasze oczekiwania, wszyscy będziecie zaskoczeni. Jest ekstremalnie, intensywnie, jest duże natężenie, jeśli chodzi o wyzwania i emocje" - powiedziała Patricia Kazadi, prowadząca program. 

Wśród uczestników znajdziemy takie osoby jak Mateo Brunetti, Ernest Musiał, Łukasz Zagrobelny, Katarzyna Dziurska czy Ada Fijał.

"Zaskoczyły mnie zadania, ponieważ każde jest inne. To, co najbardziej mi się podoba, to że przy każdym z nich jest jakiś smaczek, dodatek. Mamy gorsze i cięższe zadania niż profesjonalni fotografowie, mimo iż jesteśmy laikami. Normalny fotograf, gdyby chciał uchwycić w zdjęciu skaczących sportowców, to ustawiłby się w jednym miejscu, czekał na idealny kadr. A my? Zjeżdżamy tyrolką" - powiedział Ernest Musiał podczas wywiadu dla programu "Co za tydzień". 

"Perfect Picture" - opis programu i zasady

"Perfect Picture" to z założenia program edukacyjno-rozrywkowy, który pokaże jak prosto i szybko można nauczyć się fotografii. 

"Aparaty mają pewne funkcje, których w fotografii smartfonowej nie znajdziemy. W pewnym momencie warto sięgnąć po aparat, żeby nasze emocje, nasza historia, coś, co przeżywamy, zostało uchwycone w sposób idealny. Liczymy na to, że program będzie edukacją dla każdego. Zarówno dla młodszego, jak i starszego pokolenia" - powiedziała Zuzanna Schön, regionalny dyrektor marketingu B2C w firmie Canon. 

Zofia Promińska, fotografka i jurorka w programie "Perfect Picture" wyznała, że często wyłonienie zwycięskiego zdjęcia okazuje się niezwykle problematyczne. Uczestnicy wkładają dużo serca i sił w to, by podwyższać swoje kompetencje. 

"Osoba, która w zasadzie nic nie wiedziała o fotografii, dowie się wiele o różnych jej dziedzinach. Dotykamy bardzo różnych tematów. Rozmawiamy nie tylko o aspektach technicznych, ale także estetycznych" - powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Źródło zdjęcia głównego: "Co za Tydzień"

Pozostałe wiadomości