"Perfect Picture" - nowy program w TVN7. Prowadzącą Patricia Kazadi

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Perfect Picture" - nowy program w TVN7. Prowadzącą Patricia Kazadi

W nowym show TVN7 "Perfect Picture" osiem gwiazd przekona się, że świat profesjonalnej fotografii to nie tylko aspekty techniczne - dźwięk migawki, odpowiednie światło czy ustawienie właściwego kadru, ale przede wszystkim emocje i niebanalne historie, które towarzyszą wykonaniu idealnego zdjęcia. Program poprowadzi Patricia Kazadi.

W programie "Perfect Picture" osiem osób ze świata telewizji, sportu, muzyki i mody, które na co dzień bardzo często stoją przed obiektywem aparatu, teraz znajdzie się po jego drugiej stronie. Towarzyszyć im będzie gospodyni show Patricia Kazadi, która zdradziła nam, czego możemy spodziewać się w programie.

"Perfect Picture" - nowy program w TVN7 - zasady

Ośmioro znanych osób, którym na co dzień telefon zastępuje aparat, a aplikacja z filtrami profesjonalną postprodukcję zdjęcia, podejmą wyzwanie wykonania najlepszego i najbardziej interesującego kadru. Czasem będzie to wymagało nie lada poświęcenia, bo warunki będą trudne i wymagające. Kto popisze się fotograficznym talentem? A kto powinien kontynuować przygodę z fotografią jedynie jako hobby? O tym zdecydują profesjonaliści, zasiadający w jury, czyli znani i cenieni na całym świecie fotografowie.

Każdy odcinek show to inne fotograficzne wyzwania. W ramach tematu przewodniego uczestnicy wykonają dwa zadania konkursowe. Niektóre ekstremalne, wymagające tężyzny fizycznej lub wyjścia poza własną strefę komfortu, inne bazujące na pracy z ludźmi, gdzie liczy się dobra komunikacja i cierpliwość. Efekty ich wysiłków zostaną ocenione przez jurorów - zawodowych fotografów i gości odcinka, którym nie umknie żaden, nawet najmniejszy szczegół. Czy uczestnikom uda się wykonać prawdziwe "perfect picture", czyli idealne zdjęcie? A może odkryjemy wśród nich nieoszlifowany fotograficzny diament? Odpowiedź już wkrótce w Siódemce!

"Perfect Picture" - prowadząca Patricia Kazadi o programie

W wyjątkową, pełną pasji podróż po świecie fotografii, zabierze uczestników i widzów prowadząca program – Patricia Kazadi. Gospodyni programu "Perfect Picture" w przeszłości prowadziła w TVN "You Can Dance – Po prostu tańcz" i "X Factor". Niedawno zrobiła sobie przerwę od show-biznesu. Wyznała też, że zmagała się z depresją.

- Cieszę się, że zrobiłam sobie przerwę, bo na nowo jestem podekscytowana swoim powrotem, tym, że wchodzę na plan. Miałam motylki w brzuchu przed pierwszym dniem zdjęciowym, także cieszę się, bo myślałam, że to już nie wróci - powiedziała Patricia Kazadi.

Gwiazda udzieliła wywiadu reporterce cozatydzien.tvn.pl Annie Pawelczyk-Bardydze podczas imprezy ramówkowej TVN. Co powiedziała o programie "Perfect Picture"?

- Ja się nie spodziewałam, jakie to będą emocje. Jesteśmy teraz w trakcie zdjęć, wczoraj kręciliśmy do 4.00 nad ranem, ale było warto. Jestem pod wrażeniem, jak nasi uczestnicy są zaangażowani w realizację zadania, zrobienie jak najlepszego zdjęcia, żeby spełnić wszystkie wymogi ekspertów, czyli naszych jurorów. A jeżeli ja jestem pod wrażeniem, to wy również będziecie - stwierdziła gospodyni programu.

Patricia Kazadi uchyliła rąbka tajemnicy, czego możemy spodziewać się po programie "Perfect Picture".

- Dużo emocji, dużo ekstremalnych wyzwań, dużo wzruszeń, ale przede wszystkim dużo pięknych zdjęć - powiedziała.

Zobacz wideo:

Patricia Kazadi o nowym programie "Perfect Picture"
Patricia Kazadi o nowym programie "Perfect Picture"

"Perfect Picture" - kiedy staruje, gdzie i kiedy oglądać? Data i godzina emisji

Program "Perfect Picture" na antenę TVN7 trafi w październiku.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości