Programy

Maja Hirsch doprowadziła Renatę Kaczoruk do łez. "Jestem roztrzęsiona"

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Przez Atlantyk". Kłótnia Mai Hirsch i Renaty Kaczoruk

Głównym tematem szóstego odcinka "Przez Atlantyk" stał się spór Mai Hirsch z Renatą Kaczoruk. Aktorka zarzuciła koleżance złe traktowanie i wyjaśniła, co myśli o obecnej sytuacji. Czym doprowadziła byłą modelkę do łez?

Renata Kaczoruk to była modelka, która obecnie bierze udział w programie "Przez Atlantyk" razem z resztą uczestników Mają Hirsch, Antkiem KrólikowskimNatalią Przybysz, Piotrem "Liroyem" Marcem  i Zygmuntem Miłoszewskim. W poprzednich odcinkach pojawiła się dyskusja, że jako jedyna przesypia całą noc, kiedy reszta ekipy musi pełnić wachty o różnych porach. Konflikt teraz zaognił się. O co poszło tym razem?

"Przez Atlantyk". O co poróżniły się Maja Hirsch i Renata Kaczoruk?

Atmosfera na pokładzie jachtu, którym podróżuje szóstka gwiazd, dwóch kapitanów i ekipa telewizyjna z dnia na dzień stawała się coraz bardziej napięta. Gwoździem do trumny okazał się... deszcz. Zalewał on w nocy pokład i nikt nie mógł tam spać. Od początku wiadomo było, że w kajutach nie ma miejsca dla wszystkich, dlatego uczestnicy mieli się wymieniać. Jedna dwuosobowa kajuta z miejscem do spania miała być dzielona przez Maję Hirsch, Renatę Kaczoruk i Natalię Przybysz. Panie miały spać na zmianę, bo jedna z nich zawsze musiała być na wachcie.

W pewnym momencie Maja, jak wyjaśniła w czasie odcinka, poczuła się intruzem w kajucie dziewczyn. Z jej relacji wynika, że gdy pewnej nocy weszła tam z włączoną latarką, bo chciała zabrać swoje rzeczy i się wykąpać, Renata miała jakoby stwierdzić, że Maja mogła wcześniej przygotować sobie rzeczy i nie budzić jej i Natalii, która za cztery godziny miała zacząć wachtę. Nie wiemy, jak dokładnie przebiegła rozmowa pań, ale od tamtego czasu Maja spała w mesie. Rozmowa z Antkiem Królikowskim sprawiła, że kobieta postanowiła wyjaśnić Renacie, o co ma do niej żal. I tu pojawiła się rozbieżność. Renata wyznała bowiem, że wcale nie broniła koleżance korzystać z kajuty.

"Reniu, jestem przytomną osobą. Dorosłą. Nie rób ze mnie idiotki" – skomentowała Maja Hirsch.

Po chwili emocje wzięły górę. Pojawiły się łzy. Renata Kaczoruk określiła zachowanie Mai Hirsch jako przemocowe.

"Ja jestem roztrzęsiona" – mówiła była modelka, która chciała uspokoić sytuację i prosiła, by Maja Hirsch podała jej rękę.

Aktorka odparła:

"Przepraszam, ale ja czuję zażenowanie".

Ostatecznie uczestniczki doszły do porozumienia podczas wspólnej wachty, a Maja Hirsch przespała się tym razem w kajucie razem z Renatą. Emocjonalna atmosfera z poprzedniego dnia pozostała już tylko wspomnieniem, a rano panie szykowały się do kolejnego dnia pełnego wrażeń.

Maja Hirsch i Renata Kaczoruk o programie "Przez Atlantyk"
Maja Hirsch i Renata Kaczoruk o programie "Przez Atlantyk"

"Przez Atlantyk". Renata Kaczoruk: Doświadczyłam przemocy

Wcześniej w programie pokazywano sceny z Renatą Kaczoruk nakręcone w Warszawie przed wypłynięciem w rejs. Była modelka opowiadała o traumach z przeszłości.

"Byłam w swoim życiu parę razy adresatem przemocy. Emocjonalnej, fizycznej, psychicznej. Wiem, jaka to jest niszcząca siła. Bardzo zależy mi na tym, by uczyć się komunikacji w sposób bezprzemocowy" – powiedziała Renata Kaczoruk.

Gwiazda wspominała też w wywiadzie swój poprzedni związek.

"Związałam się z osobą, która jest mocno związana ze światem show-biznesu i miała mocną pozycję, a ja byłam kompletnie spoza tego świata. Wychowałam się w domu bez telewizji" - powiedziała Renata Kaczoruk.

Gwiazda stwierdziła też, że wbrew pozorom jest osobą rodzinną.

"Całe życie chciałam mieć dom. Jako dziecko miałam trzy domy, potem długo nie miałam żadnego. Potem przez chwilę wydawało mi się, że tworzę dom. Bardzo się bałam mieć dzieci. Czuję gotowość na jakiś przełom" - powiedziała Renata Kaczoruk.

"Przez Atlantyk" - gdzie i kiedy oglądać

Program "Przez Atlantyk" można oglądać w każdą środę o godz. 21.35 w TVN i w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości