Borys z "Top Model" pokazał młodszego brata. "Braciak zborysowany"

Borys Barchan z "Top Model"
Borys Barchan z "Top Model"
Źródło: TVN
Borys Barchan to jeden z uczestników 8. sezonu "Top Model". W programie pokazał swój niepowtarzalny styl, który Marcin Tyszka nazwał "borysowaniem". 19-latek zaraża nim także swoich bliskich. Pokazał na Instagramie młodszego brata.

Borys Barchan zachwycił jury programu "Top Model" swoją oryginalną urodą, niepowtarzalnym stylem i wyluzowanym charakterem. 19-latek nie miał wcześniej do czynienia z modelingiem, ale bardzo dobrze radzi sobie z zadaniami w programie, dlatego zaszedł bardzo daleko. Uczestnik pokazał na Instagramie młodszego brata.

Borys Barchan z "Top Model" pokazał brata

Borys Barchan to uczestnik "Top Model" o niepowtarzalnej urodzie i charakterze. Marcin Tyszka, aby jak najlepiej oddać zachowanie przyszłego modela i jego pozy na zdjęciach, stworzył nawet czasownik "borysowanie". Podchwycił to sam Borys i stworzył serię koszulek ze swoim wizerunkiem i napisem "borysofan". Największymi fanami 19-latka są oczywiście bliscy uczestnika. Na InstaStories dodał on zdjęcie brata w takiej właśnie koszulce z domalowanym charakterystycznym wąsem.

"Braciak zborysowany" - napisał Borys Barchan.

Borys Barchan z "Top Model" pokazał brata
Borys Barchan z "Top Model" pokazał brata
Źródło: Instagram
Borys z "Top Model" pod okiem Gosi Baczyńskiej

Borys Barchan z "Top Model" – kim jest?

Borys Barchan ma 19 lat i pochodzi z Lubina. Na co dzień pracuje w warsztacie samochodowym ojca. Motoryzacja jest jego pasją. W weekendy uczy się w liceum. Na castingu przyznał otwarcie, że w gimnazjum miał problemy z powodu narkotyków, jednak dzięki wsparciu rodziny i dziewczyny udało mu się zerwać z nałogiem. Chociaż nie ma doświadczenia w modelingu, to jest zdeterminowany, aby zostać modelem.

Borys Barchan ma profil na Instagramie, gdzie chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami z sesji w "Top Model".

"Top Model" – gdzie i kiedy oglądać?

11. sezon programu "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości