Programy

Karolina Kuracińska na castingu do "Top Model". "Kojarzy się z młodą Marilyn Monroe"

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Karolina na castingu do "Top Model"

Karolina Kuracińska zgłosiła się do programu "Top Model", aby spełnić swoje marzenie o byciu modelką. Jak poradziła sobie na castingu?

Karolina Kuracińska to piękna nastolatka, która zgłosiła się do programu "Top Model". Czy uda jej się spełnić marzenie o byciu modelką? Zobaczcie fragment jej castingu!

Karolina Kuracińska na castingu do "Top Model" - kim jest, skąd pochodzi, wiek

Karolina Kuracińska ma 18 lat i przyjechała ze Świebodzic. Za rok będzie pisać maturę. Uczy się języków obcych - niemieckiego i francuskiego.

- Ona mi się kojarzy z młodą Marilyn Monroe - powiedział Marcin Tyszka, który zaprosił dziewczynę do zrobienia próbnych zdjęć.

- Cóż to za wężowidłowe ruchy po prostu. Kto cię tego uczył dziewczyno. Taka 18-letnia kusicielka. Zróbmy jakieś zdjęcie, wiesz co, żeby nie było tak łatwo, schwytamy jeszcze jakiegoś dzikiego partnera. Zobaczymy, czy sobie poradzisz - wyjaśnił juror.

18-latka zapozowała z uczestnikiem 9. edycji programu Mariuszem Jakubowskim. Czy zachwyciła jury? Zobacz fragment 3. odcinka programu:

Karolina Kuracińska na castingu do "Top Model"
Karolina Kuracińska na castingu do "Top Model"

Karolina Kuracińska z "Top Model" - Instagram

Karolina Kuracińską znajdziemy na Instagramie. Jej nick to @karolina_kuracinska. Na profilu dziewczyny widzimy, że lubi podróżować i brała już udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych.

"Top Model" - kiedy i gdzie oglądać?

W poprzednim odcinku 11. sezonu "Top Model" poznaliśmy już pierwszych uczestników, którzy wygrali castingi i dostali się do kolejnego etapu programu. W 3. odcinku programu Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński poszukają kolejnego objawienia świata mody, a także zabiorą pretendentów do bycia modelami i modelkami na boot camp. Uczestników i uczestniczki jak zwykle wspiera Michał Piróg. W roli mentorów pojawią się gwiazdy wybiegów, show-biznesu i świata mody.

11. sezonu programu "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości