"Totalne remonty Szelągowskiej" – kiedy nowy sezon w TVN i Playerze?

"Totalne remonty Szelągowskiej?" – sezon 6.
"Totalne remonty Szelągowskiej?" – sezon 6.
Źródło: TVN
"Totalne remonty Szelągowskiej" jesienią 2023 powracają na antenę TVN. Kiedy rozpocznie się emisja nowego sezonu? Dorota Szelągowska po raz szósty ruszyła ze swoją ekipą w podróż po całej Polsce. Efekty zobaczysz już niebawem!

Dorota Szelągowska wraz z ekipą znów ruszyła w remontową misję po Polsce, aby poznać niesamowite osoby, które całkowicie poświęciły się pomaganiu drugiemu człowiekowi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Filmowa jesień w TVN. Zwiastun

"Totalne remonty Szelągowskiej" – nowe odcinki w TVN i Playerze

Projektantka wnętrz Dorota Szelągowska podróżuje po całym kraju, by pomóc tym, którzy naprawdę tego potrzebują. Odnawia nie tylko mieszkania, ale i domy. Właściwe miejsca do remontu wskażą jej ludzie, którzy chcą się odwdzięczyć swoim prywatnym bohaterom za dobro, które od nich dostali. Bohaterowie programu "Totalne remonty Szelągowskiej" zostali zgłoszeni przez swoich bliskich w tajemnicy. O wymarzonym remoncie dowiadują się dopiero na początku odcinka!

Dla Doroty Szelągowskiej nie ma rzeczy niemożliwych! W 5. sezonie programu "Totalne remonty Szelągowskiej" projektantka i jej ekipa wykonali osiem metamorfoz mieszkań. Każdy odcinek przynosił na końcu łzy, ale te zwiastujące początek czegoś nowego i szczęśliwego.

"Totalne remonty Szelągowskiej?" – kto może się zgłosić?

Do programu "Totalne remonty Szelągowskiej" mogą zgłaszać się osoby z całej Polski, które na co dzień robią nadzwyczajne rzeczy i zasługują na nowy start. Zgłosić można każdego — członka rodziny, przyjaciela, współpracownika lub sąsiada To szansa, by opowiedzieć ich niezwykłe historie i dać im szansę na zmianę życia.

Aby wziąć udział w zgłoszeniu, należy: nagrać krótki filmik, odpowiedzieć na kilka pytań i dołączyć zdjęcia domu lub mieszkania, które ma zostać wyremontowane. Trzeba też wypełnić formularz dostępny na stronie TVN.pl.

"Totalne remonty Szelągowskiej?" – sezon 6.
"Totalne remonty Szelągowskiej?" – sezon 6.
"Totalne remonty Szelągowskiej?" – sezon 6.
"Totalne remonty Szelągowskiej?" – sezon 6.
"Totalne remonty Szelągowskiej?" – sezon 6.
+2
Zobacz galerię

"Totalne remonty Szelągowskiej" – nowy dzień emisji. Kiedy oglądać?

6. sezon "Totalnych remontów Szelągowskiej" od 6 września w środy o godz. 21.35 na antenie TVN. Odcinki będą dostępne również w Playerze. 

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości