Agata z "True Love" o Ceremonii Miłości. "Po emisji widzę, że bardzo się pomyliłam" [TYLKO U NAS]

Agata z "True Love" o relacji z Mateuszem i wyborze Sebastiana
Agata z "True Love" o relacji z Mateuszem i wyborze Sebastiana
Źródło: Player
Za nami zaskakująca Ceremonia Miłości. W "True Love" doszło do zmian w parach i w konsekwencji z programem pożegnali się: Mateusz, Filip i Przemek. To Agata musiała podjąć tę niewdzięczną decyzję. Uczestniczka w rozmowie z nami wyjawia, dlaczego wycofała się z relacji z Mateuszem i skąd decyzja o wyborze Sebastiana.

Ta Ceremonia Miłości wstrząsnęła fundamentami willi "True Love". Martyna zaskoczyła wszystkich, informując, że skoro dotychczas nie znalazła nikogo, kto oddałby jej serce, nie ma po co kontynuować kolumbijskiej przygody. Opuściła raj, tym samym skazując aż trzech panów na powrót do Polski. Miłosny trójkąt, który powstał między Agatą, Mateuszem i Filipem, okazał się gwoździem do trumny dla rodzącego się uczucia. Kobieta nie odwzajemniała jednak uczuć Mateusza i postanowiła nie dawać mu więcej nadziei. Wybór Agaty był na tyle zaskakujący, że spotkał się z niezrozumieniem współmieszkańców. Uczestniczka postanowiła odrzucić zaloty Filipa i wycofać się z relacji z Mateuszem, wybierając bezpieczny grunt - Sebastiana. Czy był to dobry wybór? Skąd taka decyzja?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
TVN7_TRUE_LOVE_S01_ODC_18_DAWID
TVN7_TRUE_LOVE_S01_ODC_18_DAWID
TVN7_TRUE_LOVE_S01_ODC_18_KUBA_FILIP
TVN7_TRUE_LOVE_S01_ODC_18_KUBA_FILIP
"True Love" - Oliwia czuje się oszukana
"True Love" - Oliwia czuje się oszukana
"True Love" -  Julka i Kuba wyznają prawdę swoim partnerom
"True Love" - Julka i Kuba wyznają prawdę swoim partnerom
"True Love" - Kuba rozpacza po kłótni z Filipem
"True Love" - Kuba rozpacza po kłótni z Filipem
"True Love" - Marcin na Ceremonii Prawdy
"True Love" - Marcin na Ceremonii Prawdy
"True Love" - Martyna próbuje dotrzeć do Dawida
"True Love" - Martyna próbuje dotrzeć do Dawida
"True Love" - Oliwia i Marcin zbliżyli się do siebie
"True Love" - Oliwia i Marcin zbliżyli się do siebie
"True Love" - Kamil i Filip o Julii
"True Love" - Kamil i Filip o Julii
"True Love" - Kuba rozmawia o zazdrości z Oliwią
"True Love" - Kuba rozmawia o zazdrości z Oliwią
"True Love" - Sara i Martyna o Dawidzie
"True Love" - Sara i Martyna o Dawidzie
"True Love" - rozmowa Marcina z Kingą
"True Love" - rozmowa Marcina z Kingą
"True Love" - Sara przebadana wariografem
"True Love" - Sara przebadana wariografem
"True Love" - Julia przebadana wariografem
"True Love" - Julia przebadana wariografem
"True Love" - Oliwia powiedziała prawdę
"True Love" - Oliwia powiedziała prawdę
"True Love" - rozmowa Kingi i Marcina
"True Love" - rozmowa Kingi i Marcina
"True Love" - Sara zraniona zachowaniem Kamila
"True Love" - Sara zraniona zachowaniem Kamila
"True Love" - Kinga chce walczyć o Marcina
"True Love" - Kinga chce walczyć o Marcina
"True Love" - Kinga oburzona słowami Marcina
"True Love" - Kinga oburzona słowami Marcina
"True Love" – Marcin wyznaje uczucia Oliwii
"True Love" – Marcin wyznaje uczucia Oliwii
"True Love" – Julka chce stworzyć relację z Kamilem
"True Love" – Julka chce stworzyć relację z Kamilem
"True Love" – szczere wyznanie Mateusza
"True Love" – szczere wyznanie Mateusza
"True Love" - Martyna poczuła się odrzucona
"True Love" - Martyna poczuła się odrzucona
"True Love" - uczestnicy przypływają do posiadłości
"True Love" - uczestnicy przypływają do posiadłości
"True Love" - zapoznanie uczestników
"True Love" - zapoznanie uczestników

"True Love". Agata o relacji z Mateuszem

Agata i Mateusz nie rozpoczęli znajomości zbyt dobrze. Pomiędzy uczestnikami doszło do drobnego konfliktu, który dotyczył wówczas wyboru na Ceremonii Miłości. Mateusz miał rzekomo obiecać kobiecie sparowanie się, czego nie dotrzymał. Agata poczuła się oszukana, o czym poinformowała wszystkich uczestników.

Przeczytaj więcej: Agacie nie spodobało się zachowanie mieszkańców. "Niektórzy zapomnieli, po co tu są"

Po niemałych perturbacjach ostatecznie Agata i Mateusz znaleźli się w jednej sypialni. Pierwszy tydzień był dla nich niczym sielanka. Para coraz bliżej się poznawała i wydawało się, że na ich drodze do miłości nie stanie już zupełnie nic. Poza... brakiem uczucia. Agata poczuła się przytłoczona zachowaniem współtowarzysza, który coraz częściej wybiegał planami w zbyt daleką przyszłość. Podczas poniedziałkowej Ceremonii Miłości doszło do dosyć zaskakującego zwrotu akcji. Po tym, jak Filip wyznał, że ukrywa zainteresowanie Agatą ze względu na Mateusza, kobieta znalazła się w kropce.

W rozmowie z nami Agata przyznaje, że rozpad relacji z Mateuszem nie był dla niej obojętny. Czy żałuje podjętej decyzji?

- Zawsze czuć żal, jeżeli rozpada się coś, w co włożyłaś cząstkę siebie. Zaangażowałam się w tę relację, zależało mi, aby go bliżej poznać, często organizowałam nam wspólnie spędzany czas. Mimo smutku wierzę, że to była dobra decyzja, czasem warto odpuścić, żeby kogoś nie ranić - stwierdza Agata.

Kiedy uczestniczka zrozumiała, że nic z tego nie będzie?

- Po tym jak Mateusz niespodziewanie wybrał mnie na Ceremonii Miłości, odsyłając do domu zaskoczoną Kingę, rozpoczęła się nasza przygoda. Niewątpliwie to były wielkie emocje i to one nas połączyły. Pierwszy tydzień był bardzo obiecujący, zaczęło się między nami psuć później. Mateusz wybiegał planami w daleką przyszłość, a to było dla mnie za szybko! Wolałam się z nim bliżej poznać, bo mimo miło spędzonych kilku dni, nadal byliśmy obcymi dla siebie ludźmi - przyznaje Agata i dodaje:

Definitywnie zrozumiałam, że z tej mąki chleba nie będzie dopiero przed ostatnią Ceremonią Prawdy. Dopiero podczas jednej z naszych wieczornych rozmów zauważyłam, że Mateusz się we mnie zakochał. Moje serce milczało. Poinformowałam go, że nie czuję tego co on do mnie. Następnego dnia poprosiłam o rozmowę z Edytą. Ostateczną decyzję podjęłam na Ceremonii Miłości - do końca miałam nadzieję, że uczucie uderzy mnie jak przysłowiowy grom z jasnego nieba. Niestety tak nie było

Agata przyznaje, że nie ukrywała wątpliwości przed partnerem. Uczestniczka "True Love" niejednokrotnie podejmowała temat, choć okazuje się, że kryzys dotykał również tego pola.

- Inicjowałam wiele rozmów z Mateuszem, chociaż nie ukrywam, że i w tej materii mieliśmy kryzys. Po nieudanej randce-niespodziance, po której Mateusz kopnął w drzwi i się na mnie obraził, jak go nakryłam podczas przygotowań, nasze rozmowy sprowadziły się do omawiania bieżących wydarzeń i uprzejmości. W końcu zaczęło mi to doskwierać. Przecież przyjechaliśmy na drugi koniec świata szukać miłości i przede wszystkim powinniśmy się poznawać! Jak zaczęło do mnie docierać, że mijamy się w oczekiwaniach, a nasze próby przywrócenia beztroski pierwszego tygodnia to próba reanimacji zdechłej żaby, postanowiłam przerwać ten small talk. Jak wspomniałam, Mateusz wiedział, że gdybym go wybrała na Ceremonii Miłości, byłby moim wyborem rozumu (prostą drogą do finału), ale przecież nie o to chodzi w tym programie - dodaje.

"True Love". Agata o wyborze Sebastiana. Skąd taka decyzja?

Ostatecznie Agata postanowiła zakończyć relację z Mateuszem. Nie zdecydowała się jednak wybrać Filipa, który podczas Ceremonii Prawdy wyjawił swoje prawdziwe intencje. Postanowiła na Sebastiana, który był równie zaskoczony takim obrotem spraw. Skąd ta decyzja?

- Aby zrozumieć, jak się zapatruję na relację z Sebastianem, czuję, że muszę wyjaśnić, jak do tego w ogóle doszło. Mój wybór wcale nie był taki oczywisty! Dzień wyborów przyszłych partnerów był dla mnie najtrudniejszym dniem podczas całego pobytu w willi. Zastanawiałam się co zrobić, aby nikogo nie zranić, łącznie z samą sobą. Spodziewałam się, że będę wybierać ostatnia. Z jednej strony wiązało się z bardzo przykrym doświadczeniem, nikt jeszcze przede mną nie musiał odsyłać do domu tylu uczestników. Z drugiej strony dawało mi to możliwość wyboru w zgodzie ze sobą - nie musiałam wchodzić z buciorami w żadną obiecującą relację. W dniu Ceremonii nie wiedziałam, co robić. Zastanawiałam się, jeżeli nic nie poczuję do Mateusza, z kim mogłabym spróbować coś zbudować. Wyznanie Filipa mną wstrząsnęło, troszkę nie wierzyłam w jego szczerość, czułam niepewność tej relacji. Teraz po emisji widzę, że bardzo się pomyliłam. Ostateczną decyzję, że nie wybiorę go chyba podjęłam po rozmowie z Olehem - dowiedziałam się, że Mateusza bolało, że zamiast budować z nim relacje, rozważam to z Filipem. Nie chciałam go więcej ranić, co z perspektywy czasu widzę, że było krzywdzące w stosunku do Filipa. Nie dałam mu szansy. Teraz to brzmi bardzo nielogicznie, ale w tamtym momencie miałam ogromny chaos w głowie, chciałam usilnie znaleźć złoty środek, którego nie było. Skoro nie Mateusz i nie Filip to kto? Spojrzałam na pozostałych panów i po kolei w głowie myślałam o ich wadach i zaletach. Odkryłam, że przez ostatnie dni najswobodniej czułam się przy Sebastianie i jeszcze jednym panu, którego nie zdradzę. Pomyślałam, że jeżeli miałabym do kogoś coś poczuć to właśnie do nich! Relacja z Mateuszem, a zwłaszcza jej koniec, była dla mnie bardzo wykańczająca emocjonalnie. Obawiam się, że mogę się w pełni nie zaangażować w nową parę, ale warto próbować! Sebastian to bardzo wesoły i wartościowy człowiek, mądry i dbający o kobietę. Prawdziwy gentleman! Powiedzmy sobie szczerze, jeżeli nic nie zaiskrzy, to chociaż warto było spróbować! - wyznaje Agata.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Bogna Sworowska o akceptacji wieku i siwych włosach. "Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa"

Bogna Sworowska o akceptacji wieku i siwych włosach. "Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa"

Maria Seweryn o roli w "Różyczce 2", byciu córką sławnych rodziców i relacji z dziećmi. "Z pewnego zagubienia wybrałam ten zawód" [WYWIAD]

Maria Seweryn o roli w "Różyczce 2", byciu córką sławnych rodziców i relacji z dziećmi. "Z pewnego zagubienia wybrałam ten zawód" [WYWIAD]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta  dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]