Kuba z "True Love" o trudnej relacji z Filipem. Wyjawił nam prawdziwe powody

 Jakub Chodkowski z "True Love"
Jakub Chodkowski z "True Love"
Źródło: TVN
Kuba Chodkowski to jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników pierwszej edycji "True Love". Niemal od pierwszych chwil w rajskiej willi zaczął rozwijać relację z Oliwią. Jego serce zabiło jednak mocniej do uczestniczki, która ze względów zdrowotnych musiała opuścić program. Podczas rozmowy z nią usłyszał, że ma zostać w show, korzystać z życia i szukać miłości. Nie wrócił z Julią do Polski, a pozostali mieszkańcy hotelu w Kolumbii podzielili się i zarzucili mu brak szczerości, spójności w działaniach i "granie na emocjach". Kuba w rozmowie z nami odniósł się do tych słów.

Z każdym kolejnym odcinkiem relacje między uczestnikami "True Love" ewoluują.  Między Kubą a Filipem zrodził się konflikt. Niespodziewanie dołączyła do niego Martyna, która jasno wyraziła, że straciła do Kuby zaufanie. - Jeżeli Martyna mówi, że straciła do mnie zaufanie, to nie wiem z jakiego powodu. Jasno jej powiedziałem, dlaczego ją wybrałem - powiedział. 

"True Love" - Kuba o relacjach w programie. Dlaczego nie wrócił do Polski z Julią?

Julia Prusinowska szybko zaskarbiła sobie w "True Love" sympatię widzów i pozostałych uczestników. O jej względy walczyło bowiem kilku mieszkańców willi. I gdy wszystko wskazywało na to, że w końcu znalazła to, co najcenniejszego może ofiarować ten program, ze względów zdrowotnych musiała wrócić do Polski. Kuba Chodkowski, który był tym, do którego jej serce zabiło mocniej, pozostał w show. Nie spodobało się to niektórym uczestnikom. Zarzucili mu, że gra, udaje kogoś, kim nie jest i nie można mu zaufać. 

- Jeśli chodzi o powrót z Julią, to tu musimy sobie podkreślić, że to nie była miłość, tylko szansa na miłość. Nikt nigdy nie powiedział, że to jest miłość. Owszem, tutaj był zalążek, była nić chemii, coś się zaczynało dziać natomiast, to mogło pójść w dwie stromy. Mogło się to rozwinąć tak, że byłaby to "True Love", ale mogłoby się też okazać, że jest to jedna, wielka (brzydko mówiąc) klapa. I na pewno powrót do Polski razem z Julką by w niczym nie pomógł, ponieważ to postawiłoby ją w takiej sytuacji, że mogłaby się czuć, że jest mi coś winna. Mogłaby się źle czuć z tym, że ja poświęciłem tę przygodę, szansę na szukanie miłości specjalnie dla niej. Inaczej myślałaby osoba, która jest w związku, jest zakochana, a inaczej myśli osoba, która dopiero zaczyna jakikolwiek temat związkowy z drugą osobą. Trzeba to sobie jasno powiedzieć. To by wywołało na niej tak wielką presję, że prawdopodobnie efekt byłby odwrotny do zamierzonego. Presja i poczucie, że jest mi coś winna, byłyby ogromne - powiedział w rozmowie z nami Kuba. 

Uczestnik dodał, że wziął udział w programie właśnie po to, by odnaleźć szczerą relację. Choć przysłowiowe motyle w brzuchu pojawiły się w relacji z Julią, para nie miała okazji zakochać się w sobie i zobaczyć, jak czy znajomość ma szansę przerodzić się w związek. 

 - Z Julią zaiskrzyło, ale nie była to miłość. Czy dlatego miałem sobie odbierać szansę szukania dalej? Po to zdecydowałem się na taki format, żeby tej miłości szukać, żeby się nie poddawać, pomyśleć trochę o sobie i korzystać z szans, które dało mi życie. Głupotą byłoby wracać dla totalnie niepewnej relacji, tylko dlatego, ze komuś wydaje się, że tak powinno się zrobić. Moim zdaniem natomiast powinno się zostać i dalej walczyć o swoje. Dodatkowo też, zawsze wszystkim domownikom powtarzałem, że czekam na ten powrót Julii. Jeżeli tak się zdarzy, że Julia wróci to super, ale też jasno mówiłem, że nie zamykam się na inne relacje. Jasno powtarzałem, że jeśli pojawi się inna osoba, z którą też złapię tę chemię, z którą też będzie mi się tak dobrze rozmawiać, to idę w to. Bo po to pojechałem do tego programu. Nie miałem zamiaru sobie tego odbierać i jeśli komuś to nie pasowało, to jest to problem tej osoby, nie mój. Chciałem tu od razu dodać, że Julia zachowała się z ogromną klasą i powiedziała, żebym został, korzystał z programu i bawił się. Nie chcę używać tego argumentu jako jedynego, który był decyzyjny i że tylko przez to postanowiłem zostać w programie, bo każdy by tak powiedział, odchodząc z własnego wyboru. Tylko znów - inny wydźwięk mają takie słowa, gdy dane osoby są już w związku, a inny ma wtedy, gdy ludzie dopiero zaczynają się poznawać - wyjaśnił. 

Kuba z "True Love" o relacji z Martyną i Filipem

Między Kubą a Filipem doszło w "True Love" do starcia, które podzieliło na kilka dni uczestników. Panowie wzajemnie zarzucali sobie, że ich intencje nie do końca są takie, jak je przedstawiają. Niespodziewanie do konfliktu dołączyła też Martyna, która jeszcze do niedawna dzieliła sypialnię z Kubą. Uczestniczka wyznała bowiem, że teraz chce być w pokoju z Filipem, a do poprzedniego partnera niemal całkowicie straciła zaufanie. 

- Jeśli chodzi o słowa Martyny i Filipa, to moja złość była myślę, że zasadna. W "More True Love" możemy obejrzeć jak Martyna i Filip jasno deklarują, że są wyłącznie na stopie przyjacielskiej, że Martyna już w programie nikogo nie ma, że Filip również i że chcą na takich zasadach w programie dalej być. Jeśli więc takie osoby mają mi coś mówić, mieć do mnie jakiekolwiek pretensje, to naprawdę, jest to, lekko mówiąc "niestosowne" i nie mam zamiaru przejmować się takimi słowami. Jeżeli Martyna mówi, że straciła do mnie zaufanie, to nie wiem z jakiego powodu. Jasno jej powiedziałem, dlaczego ją wybrałem. Zrobiłem to po to, by obronić Oliwię, relację z Dawidem mogła sobie rozwijać. Miała na to 24 godziny na dobę. Gdyby ta relacja miała się rozwinąć, to by się rozwinęła. najlepszym przykładem byłem ja z Julią. I ja i Julia byliśmy w osobnych sypialniach i nie przeszkodziło nam to w tym, żeby coś zaiskrzyło" - powiedział. 

Kuba jasno wyraził się też na temat relacji z Filipem. Wyznał, że widzowie nie widzieli wszystkich sytuacji, które rozdrażniły uczestnika. 

- Jeśli chodzi o moją relację z Filipem, widzowie o wielu rzeczach nie wiedzą. Nie wiedzą na przykład o jego rozmowach z Oliwią, przez które Oliwia płakała, co też miało wpływ na to jak go traktuję i dlaczego byłem w trakcie tej rozmowy zdenerwowany. Wydaje mi się, że jestem jedyny szczery, bo jasno mówiłem, po co tu jestem, dlaczego zostaję, niczego nie ukrywam i mówię o wszystkim prosto z mostu. Reszta jak widzę, lubi sobie posiedzieć dłużej. Nie obwiniam ich za to, to jest przygoda życia i to jest ok. Nie wolno jednak komuś zarzucać, że gra jak sami to robią. A Martyna i Filip robią to, deklarując, że chcą być w dalej programie jako przyjaciele. Tak samo Oliwia skomentowała, że gra dalej, a przypominam, że to ona żegnała Marcina z koszulką na sobie, a ja to wszystko widziałem. Więc tutaj każdy gra i każdy walczy o miłość. [...] Pojechałem tam po miłość i widzę szansę na to, że coś dobrego jeszcze uda mi się zbudować - powiedział na zakończenie Kuba. 

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

W trakcie programu "True Love" uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje podczas wakacji na Karaibach. W czasie Ceremonii Prawdy zostaną poddani testowi wykrywaczem kłamstw, który pokaże, kto angażuje się w związek i jakie ma poglądy na miłość i wierność.

Podczas Ceremonii Miłości zebrane informacje, pozwolą singlom podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych uczestników. Program poprowadzi Edyta Zając. "True Love" na antenie TVN7 będzie można oglądać od 27 lutego 2023 roku od poniedziałku do piątku o godz. 20.00. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zuzanna Bernat szczerze o rodzinie. Wspomniała najsmutniejszy moment w życiu. "Jest mi bardzo ciężko" [TYLKO U NAS]

Zuzanna Bernat szczerze o rodzinie. Wspomniała najsmutniejszy moment w życiu. "Jest mi bardzo ciężko" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke ma na koncie rolę życia? Zdradziła, w czym nigdy nie zagra [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke ma na koncie rolę życia? Zdradziła, w czym nigdy nie zagra [TYLKO U NAS]

Małgorzata Rozenek o prezencie na 18. urodziny syna i jego wyprowadzce. "Trudny moment" [TYLKO U NAS]

Małgorzata Rozenek o prezencie na 18. urodziny syna i jego wyprowadzce. "Trudny moment" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o wymarzonej roli. Wspomniał o "Ojcu Chrzestnym"  [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o wymarzonej roli. Wspomniał o "Ojcu Chrzestnym" [TYLKO U NAS]

Marta Wierzbicka o powrocie do "Na Wspólnej". Zdradziła kulisy nagrywania scen intymnych

Marta Wierzbicka o powrocie do "Na Wspólnej". Zdradziła kulisy nagrywania scen intymnych

Lidia Sadowa o rodzinie, pracy w czasie ciąży i roli w "Na Wspólnej". Co było największym wyzwaniem? [TYLKO U NAS]

Lidia Sadowa o rodzinie, pracy w czasie ciąży i roli w "Na Wspólnej". Co było największym wyzwaniem? [TYLKO U NAS]

Monika Miller wzięła ślub? Zdjęcia w białej sukni zaskoczyły internautów [TYLKO U NAS]

Monika Miller wzięła ślub? Zdjęcia w białej sukni zaskoczyły internautów [TYLKO U NAS]

Klaudia El Dursi o relacji z byłym partnerem. "Trzeba wiele rzeczy wybaczyć i zaakceptować"

Klaudia El Dursi o relacji z byłym partnerem. "Trzeba wiele rzeczy wybaczyć i zaakceptować"

Andrzej Kosmala o trudnych momentach i ostatnich słowach Krzysztofa Krawczyka [TYLKO U NAS]

Andrzej Kosmala o trudnych momentach i ostatnich słowach Krzysztofa Krawczyka [TYLKO U NAS]

Robert Motyka o rodzinie, karierze i związku. "Musiałem pokazać, że jestem pracowity" [TYLKO U NAS]

Robert Motyka o rodzinie, karierze i związku. "Musiałem pokazać, że jestem pracowity" [TYLKO U NAS]

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Z kim zmierzy się Małgorzata Rozenek-Majdan? Oto pierwsza trójka

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Z kim zmierzy się Małgorzata Rozenek-Majdan? Oto pierwsza trójka

Jakub Tofil o życiu prywatnym i trudnej roli w "Na Wspólnej". "Nadal się obawiam" [TYLKO U NAS]

Jakub Tofil o życiu prywatnym i trudnej roli w "Na Wspólnej". "Nadal się obawiam" [TYLKO U NAS]

Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie zaskoczyli wiadomością o rozwodzie. "Życie ma się jedno" [TYLKO U NAS]

Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie zaskoczyli wiadomością o rozwodzie. "Życie ma się jedno" [TYLKO U NAS]

Michał Koterski ujawnił, że jest osobą w spektrum autyzmu. "Źle o sobie przez to myślałem"

Michał Koterski ujawnił, że jest osobą w spektrum autyzmu. "Źle o sobie przez to myślałem"

Księżna Kate i król Karol odbyli tajne spotkanie? Na jaw wychodzą szczegóły

Księżna Kate i król Karol odbyli tajne spotkanie? Na jaw wychodzą szczegóły

Katarzyna Warnke o macierzyństwie i relacji z rodzicami. "Nie było kumplowania się" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o macierzyństwie i relacji z rodzicami. "Nie było kumplowania się" [TYLKO U NAS]

Izabela Kuna o pogoni za doskonałością. "Wydawało mi się, że nie jestem wystarczająco dobra"

Izabela Kuna o pogoni za doskonałością. "Wydawało mi się, że nie jestem wystarczająco dobra"

Anna Guzik o krytyce, rodzinie i planach na przyszłość. "Najbliżsi są lustrem tego, co udało się zrobić"

Anna Guzik o krytyce, rodzinie i planach na przyszłość. "Najbliżsi są lustrem tego, co udało się zrobić"

Monika Goździalska o show-biznesie i hejcie. "Przypłaciłam to ciężką depresją"

Monika Goździalska o show-biznesie i hejcie. "Przypłaciłam to ciężką depresją"

Zuzanna Bernat o radzeniu sobie z hejtem, aktorstwie, relacji z mamą i budowaniu pewności siebie. "Nie miałam jej" [WYWIAD]

Zuzanna Bernat o radzeniu sobie z hejtem, aktorstwie, relacji z mamą i budowaniu pewności siebie. "Nie miałam jej" [WYWIAD]

Daria Widawska o tremie przed spektaklami i wymarzonej roli. "Muszę czuć trochę adrenaliny"

Daria Widawska o tremie przed spektaklami i wymarzonej roli. "Muszę czuć trochę adrenaliny"

Waldemar Obłoza o roli Romana w "Na Wspólnej". "Nawet ciotka czasami się myliła" [TYLKO U NAS]

Waldemar Obłoza o roli Romana w "Na Wspólnej". "Nawet ciotka czasami się myliła" [TYLKO U NAS]

Joanna Brodzik szczerze o aktorstwie, marzeniach i wieku. "Wciąż jeszcze słyszę, że wyglądam za młodo"

Joanna Brodzik szczerze o aktorstwie, marzeniach i wieku. "Wciąż jeszcze słyszę, że wyglądam za młodo"

Radosław Pazura o podtrzymaniu ognia w związku. Ma na to przepis? [TYLKO U NAS]

Radosław Pazura o podtrzymaniu ognia w związku. Ma na to przepis? [TYLKO U NAS]

Przemysław Klima nowym jurorem "MasterChefa". Co wiemy o 13. sezonie programu?

Przemysław Klima nowym jurorem "MasterChefa". Co wiemy o 13. sezonie programu?

Tomasz Jakubiak marzy o powiększeniu rodziny. Co na to jego żona? Zobaczcie wideo [TYLKO U NAS]

Tomasz Jakubiak marzy o powiększeniu rodziny. Co na to jego żona? Zobaczcie wideo [TYLKO U NAS]

Agata Kulesza na studiach była szefową fuksówki. "Starała się być groźną, surową"

Agata Kulesza na studiach była szefową fuksówki. "Starała się być groźną, surową"

Julia Wieniawa zdradza, jak zareagowała na propozycję dołączenia do "Mam talent!". "Zastanawiałam się" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa zdradza, jak zareagowała na propozycję dołączenia do "Mam talent!". "Zastanawiałam się" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Jankiem Pirowskim i "Mam Talent". "W końcu mam mocno trafioną parę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Jankiem Pirowskim i "Mam Talent". "W końcu mam mocno trafioną parę" [TYLKO U NAS]

2. urodziny serwisu Co za Tydzień TVN Online. Poznaj naszą redakcję!

2. urodziny serwisu Co za Tydzień TVN Online. Poznaj naszą redakcję!

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Mówię Wam" – nowy program w TVN7. Mateusz Hładki zaprasza na show-biznesowy przegląd wydarzeń

"Mówię Wam" – nowy program w TVN7. Mateusz Hładki zaprasza na show-biznesowy przegląd wydarzeń

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Dzieci Małgorzaty Sochy nie zostają z babcią. Aktorka wyjaśniła, dlaczego nie powierza ich mamie

Dzieci Małgorzaty Sochy nie zostają z babcią. Aktorka wyjaśniła, dlaczego nie powierza ich mamie

Chwile grozy w "The Traitors. Zdrajcy". Uczestniczki miały wypadek. "Pomyślałyśmy, że to była kula"

Chwile grozy w "The Traitors. Zdrajcy". Uczestniczki miały wypadek. "Pomyślałyśmy, że to była kula"

Ramówka TVN na wiosnę 2024. Co zobaczymy na antenie? Nowe programy i kontynuacje

Ramówka TVN na wiosnę 2024. Co zobaczymy na antenie? Nowe programy i kontynuacje