Patrycja z "True Love" zabrała głos w sprawie Kuby. "Mam nauczkę"

Patrycja z "True Love" wstawiła zdjęcie z Przemkiem
Patrycja z "True Love" wstawiła zdjęcie z nowym uczestnikiem
Źródło: Player
Patrycja Siemionow opuściła program "True Love", mimo że kilku uczestników ubiegało się o jej względy. W programie Playera "Rozmowy od serca" Patrycja wyznała, że była rozczarowana postawą Kuby, który wcześniej zapewniał ją o swojej lojalności. Uczestniczka dodała także na Instagramie zaskakujące zdjęcie. Takiego spotkania nikt się nie spodziewał.

Patrycja Siemionow pojawiła się w programie "True Love" niespodziewanie i szybko stała się popularna wśród uczestników. Walczyli o jej względy Kamil, Maksym i Filon, ale ostatecznie trafiła do pokoju z Kubą. Jednak na kolejnej Ceremonii Prawdy Kuba zdecydował się wybrać inną uczestniczkę, a Patrycja musiała opuścić rajską willę. W rozmowie po programie Patrycja podsumowała zachowanie mieszkańca domu "True Love".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników

Patrycja z "True Love" o wyeliminowaniu przez Kubę

Patrycja Siemionow pożegnała się z programem "True Love" podczas ostatniej Ceremonii Miłości, pomimo że jeszcze nic na to nie wskazywało. Choć o jej względy ubiegało się kilku uczestników, ostatecznie musiała opuścić rajską willę. Kuba, z którym była w parze wybrał Sarę, a Maksym, który dokonywał decyzji na końcu, musiał zadecydować, czy zostawić w programie Patrycję, czy dotychczasową partnerkę. Wybrał Oliwię.

W specjalnym programie Playera "Rozmowy od serca" Partycja wyjaśniła, czy spodziewała się, że Kuba wybierze inną dziewczynę. Przyznała, że tuż przed Ceremonią Miłości przeanalizowała wszystko i zrozumiała, że jest w takiej samej sytuacji, co Oliwia. Najbardziej poruszyło ją jednak to, że wcześniej Kuba zapewniał ją o swojej lojalności i okazywał współczucie dla niej, jako wrażliwej osoby, która musi funkcjonować wśród wielu "graczy".

"Myślałam, że to jest jedyna szczera osoba i jeszcze wczoraj na Ceremonii Prawdy tak pięknie o nim mówiłam. jest mi bardzo przykro. Mówiłam mu, że jeśli poznam kogoś w programie, to on odpadnie, ale widział, że Sara chce z nim spróbować, więc pewnie stąd ta bezpieczna decyzja. Trudno. Dostałam lekcję. Wybierając go, zrobiłam źle i mam nauczkę" - powiedziała Patka w programie Playera.

Po emisji odcinka Partycja w rozmowie z nami opowiedziała, że Kuba odezwał się do niej i przeprosił ją za swoje zachowanie w programie. 

Patrycja z "True Love" wstawiła zdjęcie z Przemkiem

Patrycja Siemionow była jedną z nowych uczestniczek programu i spędziła w nim stosunkowo niewiele czasu, a co za tym idzie nie zdążyła znaleźć prawdziwej miłości w show TVN7. W ostatnim odcinku programu pojawiło się dwóch nowych panów, w tym Przemek Dyjas. Choć Patrycja i Przemek nie mieli okazji poznać się w programie i stworzyć parę, to Patrycja opublikowała zdjęcie z nowym mieszkańcem domu "True Love" na swoim profilu na Instagramie. Niektórzy fani zasugerowali, że między nimi może być coś więcej niż tylko przyjaźń i szkoda, że Przemek pojawił się w programie tak późno.

Nadal nie wiemy, jak potoczą się losy Przemka w programie "True Love" i o serce której uczestniczki będzie walczył. Na razie poznaliśmy tylko jego sylwetkę. Okazuje się, że 27-latek był aktywnym koszykarzem, ale obecnie pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego i trener personalny, specjalizujący się w przygotowaniu motorycznym. Przemek dba nie tylko o kondycję fizyczną swoich podopiecznych, ale także często pełni rolę terapeuty, pomagając im w radzeniu sobie z problemami emocjonalnymi. Ponadto jego wielką pasją są podróże.

Patrycja z "True Love" wstawiła zdjęcie z Przemkiem
Patrycja z "True Love" wstawiła zdjęcie z Przemkiem
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości