Już 30 maja zmiana w emisji "Na Wspólnej". Kiedy nowe odcinki?

Aktorzy serialu "Na Wspólnej"
Aktorzy serialu "Na Wspólnej"
Źródło: TVN
Już 30 maja 2024 roku stacja TVN wprowadzi zmiany w programie. Nie zostanie wyemitowany nowy odcinek serialu "Na Wspólnej". Na jak długo widzowie będą musieli pożegnać się z bohaterami swojej ulubionej produkcji?

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany na antenie TVN od 27 stycznia 2003 roku. W obsadzie tej produkcji można zobaczyć popularne polskie gwiazdy, takie jak Ewa Gawryluk, Joanna Jabłczyńska, Bożena Dykiel, Jakub Wesołowski, Kazimierz Mazur czy Marta Wierzbicka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

26022024_CAPITOL_OBLOZA_NAWSPOLNEJ
Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Zmiana w emisji "Na Wspólnej"

Zmiana w programie telewizyjnym stacji TVN dotyczy popularnego serialu "Na Wspólnej". Wspomniana nastąpi z powodu święta Bożego Ciała. W związku z powyższym odcinek 3828. serialu zostanie wyemitowany z opóźnieniem. Zamiast w pierwotnie zaplanowanym terminie, czyli w czwartek 30 maja 2024 r., widzowie serialu zobaczą go w poniedziałek 3 czerwca 2024 roku. Godzina emisji produkcji pozostaje taka sama — o 20:15. Warto dodać, że dla fanów "Na Wspólnej" to jednorazowa przerwa w emisji. Już od 3 czerwca 2024 r. stacja TVN wróci do regularnej ramówki, emitując nowe odcinki serialu cztery razy w tygodniu o godzinie 20:15. Dla tych, którzy nie mogą się doczekać nowych odcinków "Na Wspólnej" istnieje alternatywa. Wielbiciele serialu będą mogli obejrzeć prapremiery odcinków na platformie internetowej Player.pl. Tam wspomniane są udostępniane z dużym wyprzedzeniem, bowiem pojawiają się bowiem w każdy czwartek po 20:15.

To świetna wiadomość dla tych, którzy chcą być na bieżąco z przygodami bohaterów "Na Wspólnej"!

Gwiazdy serialu "Na Wspólnej"
Gwiazdy serialu "Na Wspólnej"
Źródło: TVN / "Na Wspólnej" materiały promocyjne

Co się wydarzy w nowych odcinkach "Na Wspólnej"?

W kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami wielu ogromnych emocji i niebezpieczeństw. Ula (Julia Jurek) zostanie w zemście uwięziona przez niebezpieczną psychopatkę.

Ostatnie odcinki "Na Wspólnej" pokazały rodzącą się miłość między Ulą a Natanem. Nawet Kamil miał okazję spotkać chłopaka swojej córki, kiedy nieoczekiwanie zastał ich podczas krępującej, romantycznej sceny. Jednak wkrótce okazało się, że Natan ma coś do ukrycia.

Chociaż Natan rozpoczął nowy związek z Ulą, to formalnie jest nadal mężem innej kobiety, która nie zamierza go tak łatwo sobie odpuścić. W ostatnich odcinkach "Na Wspólnej" żona Natana zapowiedziała, że nie pozwoli na rozwód. Jednak to wydaje się być jedynie początek ich problemów...

W odcinku 3833. serialu, była żona Natana zaatakuje Ulę nożem. Natan i Kamil zrobią wszystko, aby ocalić ją przed zagrożeniem. Czy będą w stanie zapobiec niebezpieczeństwu?

Ula będzie śmiertelnym niebezpieczeństwie
Ula będzie śmiertelnym niebezpieczeństwie
Źródło: x-news

Zobacz więcej zdjęć: Dramatyczne sceny w "Na Wspólnej". Bohaterka będzie przetrzymywana przez psychopatkę 

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości