Premiera serialu "Mój agent". "To jest święto dla każdego aktora"

Za nami premiera serialu "Mój agent"
Za nami premiera serialu "Mój agent"
Źródło: Screen TVN
25 grudnia na platformie Player pojawi się nowy serial w gwiazdorskiej obsadzie. "Mój agent" to głośna produkcja, w której aktorzy grają... samych siebie. Olivier Janiak i kamery programu "Co za Tydzień" byli na uroczystej premierze serialu. Czego można się po nim spodziewać?

"Mój agent" to najnowsza produkcja Playera. Serial opowiada o losach gwiazd filmowych i ich agentów, które są przedstawione w humorystyczny sposób. W polskiej wersji produkcji wystąpią aktorzy, którzy wcielą się w... samych siebie. W rolach głównych wystąpili między innymi Danuta Stenka, Daniel Olbrychski, Magdalena Cielecka, Anna Cieślak, Grażyna Szapołowska oraz Hubert Urbański.

Premiera serialu "Mój agent"
Olivier Janiak i kamery programu "Co za Tydzień" byli na uroczystej premierze serialu. Czego można się po nim spodziewać?

"Mój agent" już niedługo zadebiutuje na platformie Player

Olivier Janiak i kamery programu "Co za Tydzień" zjawili się na uroczystej premierze serialu. Prezenter zauważył, że żeby przystąpić do tak niecodziennego projektu trzeba mieć w sobie dużo autoironii. Z tymi słowami zgodziła się Magdalena Cielecka.

- Trzeba lubić to, co się robi, trzeba czuć się w tym zawodzie i w tej branży dobrze i mieć do niego dystans. Zabawić się trochę tą konwencją, tym, jakiego rodzaju mity, legendy, pomówienia, plotki na nasz temat krążą i troszkę to rozbroić - mówiła aktorka.

W serialu zobaczymy też Marka Gierszała.

- Wspaniała przygoda pod wieloma względami. Serial jest po prostu świetny, więc jak zostałem zapytany, czy będę brał udział w castingu, to bardzo się ucieszyłem, a jak potem się dowiedziałem, że mnie wybrali... proszę pana... Wspaniała podróż, tak dużego zadania jeszcze nie miałem - opowiadał.

Grażyna Szapołowska i Danuta Stenka zagrały... same siebie

Ze sporym wyzwaniem musieli się zmierzyć szczególnie ci, którzy grali samych siebie. W tych rolach wystąpiły między innymi Danuta Stenka i Grażyna Szapołowska.

- To było dziwne. Te role były tak napisane, że my z Danusią, będąc na planie, grałyśmy tak naprawdę wyobrażenie widowni o nas. Bo tak naprawdę to ona nie jest taka, jaką gra, i ja też taka nie jestem - mówiła Grażyna Szapołowska.

Produkcja, która jest adaptacją francuskiej serii, została bardzo ciepło odebrana przez artystów.

- Myślę, że to jest święto dla każdego aktora, ale też bardzo stresogenne, bo nagle ten projekt jest weryfikowany przez inne osoby i jakieś inne opinie. Nie znam innego projektu i nie wiem, czy w życiu trafi mi się taki projekt, żeby spotkać się na planie z takimi tuzami - dodała Aleksandra Pisula.

Co jeszcze działo się podczas premiery? Tego dowiecie się, oglądając nasze materiały wideo.

"Mój agent" już niedługo zadebiutuje na platformie Player
Olivier Janiak i kamery programu "Co za Tydzień" byli na uroczystej premierze serialu. Czego można się po nim spodziewać?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Screen TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości