Świetna wiadomość dla widzów TVN. Serial "Behawiorysta" od dziś na antenie

Serial "Behawiorysta"
Serial "Behawiorysta"
Źródło: TVN
Serial "Behawiorysta" to historia pełna napięcia, intrygi i zaskakujących zwrotów akcji. W świecie, gdzie granica między rzeczywistością a wirtualnością zaczyna się zacierać, czy Gerard Edling będzie w stanie odczytać sprawcę skrywającego się za ekranem komputera? Odpowiedź znajdziesz na antenie TVN.

Widzowie TVN będą mieli okazję obejrzeć pierwszy z ośmiu fascynujących odcinków produkcji Player Original już dziś. W roli Gerarda Edlinga tytułowego behawiorysty, który posiada niezwykłą zdolność dokładnego odczytywania mowy ciała, wystąpi Robert Więckiewicz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Aktorzy o serialu "Lipowo. Zmowa milczenia". Dlaczego tak bardzo lubimy się bać?
Na platformie Player zadebiutowała niedawno kolejna propozycja dla fanów kryminalnych zagadek. Już teraz można oglądać pierwszy odcinek serialu "Lipowo. Zmowa milczenia". W ostatnim czasie kryminalnego historie cieszą się ogromną popularnością. Dlaczego? Na to pytanie w rozmowie z "Co za Tydzień" starali się odpowiedź aktorzy, którzy wcielili się w mieszkańców Lipowa.
Źródło: "Co za Tydzień"

Serial "Behawiorysta" w TVN – kiedy oglądać?

Serial "Behawiorysta," oparty na bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza, zadebiutuje dzisiaj na antenie TVN. To historia pełna napięcia, intrygi i zaskakujących zwrotów akcji. Oprócz Roberta Więckiewicza, w obsadzie znajdują się również Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Maria Sobocińska i Anna Próchniak. Akcja serialu rozgrywa się w Opolu, gdzie powstawała część zdjęć do produkcji. Serial jest produkowany przez TVN i współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Data emisji: 16 października, poniedziałek, godzina 21.35, TVN.

Serial "Behawiorysta" – o czym opowiada?

"Behawiorysta" to intrygujący serial opowiadający historię Gerarda Edlinga, eksperta w dziedzinie kinezyki, czyli nauki zajmującej się badaniem mowy ciała. Gerard to także były prokurator o ogromnym doświadczeniu. Naprzeciwko niego staje Horst Zeiger, młody mężczyzna wycofany społecznie, maniak komputerowy i nieprzewidywalny morderca. Gdy jeden z nich planuje popełnić zbrodnię, drugi, zdolny rozszyfrować każdego przestępcę, próbuje temu zapobiec. Niestety, to starcie dwóch równorzędnych umysłów prowadzi do makabrycznego widowiska.

Gerard Edling, zagrany przez Roberta Więckiewicza, to osoba, która straciła zaufanie opolskich organów ścigania, ale ze względu na swoje umiejętności w interpretacji mowy ciała, zostaje nieoficjalnie poproszona o pomoc w złapaniu niebezpiecznego porywacza. Mężczyzna wziął dzieci i nauczycieli jednej z miejskich szkół jako zakładników, nie żądając żadnego okupu. W atmosferze rosnącej presji czasu Gerard musi odkryć motywacje porywacza i stawić czoła inteligentnemu przeciwnikowi, który zdaje się doskonale rozumieć jego metody. Ponadto, korzystając z mocy Internetu, porywacz zaczyna realizować swoje makabryczne plany.

Świat online staje się integralną częścią życia codziennego. To miejsce, gdzie ludzie podejmują ważne decyzje, ale także gdzie Horst Zeiger organizuje krwawe show i zaprasza innych do wirtualnego uczestnictwa. Sam wybiera swoje ofiary, pozostawiając widzom za ekranami komputerów decyzję o ich życiu lub śmierci. Czy organom ścigania oraz Gerardowi uda się zapobiec kolejnym morderstwom? Czy przestarzałe procedury policyjne i biurokracja staną na przeszkodzie uratowaniu ofiar w erze wszechobecnej technologii?

Serial "Behawiorysta"
Serial "Behawiorysta"
Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości