Robert Żuchowski

Robert Żuchowski
Robert Żuchowski
Źródło: Player
Robert Żuchowski postanowił wziąć udział w szóstej edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia". W urzędzie stanu cywilnego dowiedział się, że jego żoną zostanie Aneta Czajkowska. Dziś Żuchowscy wiodą szczęśliwe życie rodzinne. 

Aneta i Robert – "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Oboje zgłosili się do programu bez większych oczekiwań. Robert zrobił to za namową siostry, choć sam pomysł wydawał mu się dziwny i mało realny. Ogromnym zaskoczeniem był więc dla niego telefon od producenta reality show. Dla Anety „Ślub od pierwszego wejrzenia” miał być natomiast przygodą oraz ciekawym doświadczeniem. Zgodnie z obserwacjami ekspertów programu, Czajkowska i Żuchowski nadawali na tych samych falach. Oboje mieli podobny pomysł na życie, a ich wizja związku opierała się na tych samych standardach.

Miesiąc po przysiędze w urzędzie stanu cywilnego, w finałowym odcinku Robert postanowił oświadczyć się Anecie. Ktoś mógłby uznać, że przebieg związku jest wywrócony do góry nogami, jednak w miłości nie ma schematów. Nawet to, co wydaje się na pozór kuriozalne, zamienia się w piękną, wspólną drogę ku szczęściu

Robert Żuchowski – kariera muzyczna i życie po programie

Robert Żuchowski niedawno skończył 33 lata. Obecnie spełnia się jako raper. Wrócił do swojej pasji po wielu latach, a w 2023 roku nagrał pierwszy teledysk. Robert już w 2005 roku stawiał pierwsze kroki w muzyce. Razem z Mikołajem Konkiewiczem założyli skład PJWNR, co oznacza "Przyszłość Jest W Naszych Rękach", gdzie wspólnie nagrali wiele płyt. Kolejnym etapem był zespół Fonofuzja, który powstał w okresie liceum.

Państwo Żuchowscy w lutym 2022 roku doczekali się synka o książęcym imieniu Mieszko. Kilka miesięcy później na Instagramie Anety pojawił się post, w którym para poinformowała swoich fanów o chrzcie maluszka. Uroczystość odbyła się 19 czerwca 2022 roku. Cała rodzinka prezentowała się dostojnie i elegancko. Aneta, Robert oraz Mieszko emanowali szczęściem, oraz prawdziwą miłością. Tak kocha się tylko po ślubie. Od pierwszego wejrzenia, oczywiście.

Robert Żuchowski – Instagram

Robert prowadzi swoje konto w social mediach. Na Instagramie śledzi go 100 tysięcy obserwujących. Wszystkie posty dotyczą rodzinnego, pełnego miłości i szczęścia życia Roberta, Anety oraz Mieszka. Na Instagramie pojawiają się również relacje z podróży, a nawet nagrany teledysk!

W 2022 roku Żuchowscy zdecydowali się na wspólne wakacje, rozpoczynając od Stambułu i kończąc na Krecie. Była to pierwsza podróż za granicę dla małego Mieszka. Podobnie jak rodzice, maluch korzystał z wielu, wyjątkowych atrakcji, m.in. basenu dla najmłodszych. W końcu, mając książęce imię, trzeba żyć z rozmachem. Żuchowscy potrafią cieszyć się życiem!

Autor: Magdalena Skrzypek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości