Wydarzenia

Natalia Przybysz na Clouds Fest we Wrocławiu. Zaśpiewała nieznane utwory Kory

Wydarzenia

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
"Co za Tydzień"
Clouds Fest we Wrocławiu. Natalia Przybysz zaśpiewała nieznane dotąd utwory Kory

Clouds Fest to niezwykły festiwal, który powstał w trakcie pandemii. Podczas tegorocznej, wrocławskiej odsłony na scenie wystąpiły m.in. Natalia Przybysz i Daria Zawiałow. Założycielka duetu Sistars w rozmowie z ekipą "Co za Tydzień" opowiedziała o pracy nad dotąd niepublikowanym materiałem z dorobku Kory.

We Wrocławiu imprezuje się w chmurach. Nad miastem wzniósł się balon, który był częścią niezwykłego wydarzenia. Clouds Fest zrodził się w okresie, w którym koncerty musiały odbywać się na odległość. Chcąc wynieść muzykę na zupełnie nowy, nieznany dotąd poziom, w 2021 roku po raz pierwszy zorganizowano festiwal w chmurach. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć ekipy "Co za Tydzień"

Natalia Przybysz śpiewa Korę

Podczas Clouds Festiwal na scenie wystąpiła Natalia Przybysz. Wokalistka w rozmowie z "Co za Tydzień" zdradziła, że w dobie wszechobecnej kultury obrazu, słuchacz stał się bardziej wymagający.

"Zadaniem koncertów i spotkań na żywo jest jakoś przyciągnąć słuchaczy, żeby mieli przeżycia na różnych poziomach" - powiedziała.

Poza największymi przebojami Natalia Przybysz wykonała niewyśpiewane dotychczas teksty liderki zespołu Maanam - Kory. Autorami linii melodycznych są właśnie Natalia Przybysz oraz członkowie jej grupy.

"Kamil Sipowicz zaproponował mi, bym zrobiła piosenki z jej tekstów, z jej notesów i zeszytów, które zostawiła po sobie. Nie miały melodii i nie były wcześniej zaśpiewane. Byłam zaszczycona, ale też trochę przerażona tą propozycją i ogromem odpowiedzialności" - zdradziła artystka.

Jak udało jej się pokonać strach przed zmierzeniem się z ikoną? Dowiecie się z materiału przygotowanego przez ekipę programu "Co za Tydzień".

Clouds Fest we Wrocławiu. Natalia Przybysz zaśpiewała nieznane dotąd utwory Kory
Clouds Fest we Wrocławiu. Natalia Przybysz zaśpiewała nieznane dotąd utwory KoryŹródło: "Co za Tydzień"

Natalia Przybysz - kariera

Natalia Przybysz jest współzałożycielką zespołu Sistars, który tworzyła wraz z siostrą Pauliną od 2001 do 2013 roku. Równocześnie w 2006 roku rozpoczęła karierę solową. Natalia Przybysz angażuje się społecznie, brała udział w licznych kampaniach, w tym m.in. w akcji promującej dietę wegańską. Widzowie stacji TVN mogli oglądać wokalistkę w programie "Przez Atlantyk", w którym sześcioro śmiałków, kapitanowie oraz ekipa znaleźli się na pokładzie jachtu i wyruszyli w podróż życia. Prywatnie Natalia Przybysz jest związana z Wojciechem Zagórskim, para doczekała się dwójki dzieci.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: "Co za Tydzień"

Źródło zdjęcia głównego: "Co za Tydzień"

Pozostałe wiadomości