Ewa Chodakowska pobiła rekord Guinnessa. Zorganizowała największy trening świata

Ewa Chodakowska to znana trenerka fitness
Ewa Chodakowska pobiła rekord Guinnessa
Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA
Ewa Chodakowska zorganizowała największy na świecie trening dla kobiet na otwartym powietrzu. Wydarzenie było częścią większej kampanii na rzecz walki z cellulitem.

Ewa Chodakowska to jedna z najbardziej znanych trenerek w Polsce, której treningi pokochały miliony. Trenerka od lat angażuje się w projekty, które pomagają zmienić tryb życia kobiet. Tak było też i tym razem, gdy Ewa Chodakowska wsparła inicjatywę Detocell Academy i przy okazji pobiła rekord Guinnessa.

Ewa Chodakowska zorganizowała największy trening świata

Ewa Chodakowska zorganizowała dla swoich fanek największy trening na świeżym powietrzu w historii świata. Na stadionie warszawskiej Legii pobiła rekord Guinessa. Na murawie ćwiczyło prawie 2400 kobiet. Wśród nich także uczestniczki programu Detocell Academy, dla których Ewa Chodakowska ułożyła specjalny trening antycellulitowy.

- Każdą inicjatywę, która namawia do aktywnego trybu życia, który tak naprawdę nie jest jakimś krótkoterminowym działaniem, ale wdrożeniem treningu już na zawsze, już na dobre, poparte to jest dobrym odżywianiem, będę wspierać całą sobą. Dlatego nie wyobrażam sobie nie zwracać uwagi na takie projekty. Detocen Academy to nie tylko produkt, ale też trening i zdrowe odżywianie, co jest też dla mnie podstawą - mówiła Ewa Chodakowska.

Ewa Chodakowska pobiła rekord Guinnessa

Kobiety walczą z cellulitem. Wspierają je specjaliści

Program Detocell Academy został stworzony po to, by edukować i ułatwiać dostęp do specjalistów. Jak pokazują badania, ponad 70 procent pań ma celulit.

- Podczas naszych eventów można poddać się bezpłatnemu badaniu termograficznemu, które określi stopień zaawansowania cellulitu i jego rozmieszczenie w ciele. Po takim badaniu każda z pań może skonsultować się z dietetykiem, kosmetologiem, farmakologiem albo uzyskać porady, jak dbać o swoje ciało - powiedziała Marzena Siemińska, dyrektor marketingu Hasco-Lek.

Część projektu to także profil na Facebooku, gdzie można znaleźć trening Ewy Chodakowskiej. Poza tym została uruchomiona także specjalna aplikacja, dzięki której każda z pań może otrzymać indywidualny program walki z cellulitem. Do tej pory do projektu przystąpiło ponad 40 tysięcy kobiet.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości