Zaskakujący wyrok sądu, głośny rozwód i nowe dziecko na pokładzie. Zobacz podsumowanie tygodnia

Jerzy Stuhr, Sonia Bohosiewicz, Gérard Depardieu
Jerzy Stuhr, Sonia Bohosiewicz, Gérard Depardieu
Źródło: mwmedia/Getty Images
W minionym tygodniu w zagranicznym i polskim show-biznesie nie zabrakło zaskakujących informacji oraz dobrych i smutnych nowin. Redakcja serwisu cozatydzien.tvn.pl przygotowała zestawienie najważniejszych newsów z show-biznesu, które wzbudziły zainteresowanie mediów w dniach 11-17.12.2023 r.

Co nowego działo się w polskim i zagranicznym show-biznesie? Redakcja cozatydzien.tvn.pl codziennie przygotowuje dla was newsy ze świata gwiazd. Opisujemy najważniejsze wydarzenia, których nie można przegapić! Poniżej prezentujemy subiektywne zestawienie najważniejszych wiadomości z minionego tygodnia.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską
Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nowa decyzja sądu w sprawie Jerzego Stuhra. Aktor poniesie wyższą karę

W końcu ustalono karę dla Jerzego Stuhra. W marcu ruszył proces aktora, który spowodował wypadek i potrącił motocyklistę. Artysta chciał poddać się karze, ale znacznie niższej, niż chciał tego prokurator. W tym tygodniu podano nowe informacje i decyzję krakowskiego sądu. Artyście znacznie podwyższono karę. Wyrok w tej sprawie zapadł w poniedziałek w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy.

Czytaj więcej: Wyższa kara dla Jerzego Stuhra

Jerzy Stuhr
Jerzy Stuhr
Źródło: MWMEDIA

Ujawniono przyczynę śmierci Matthew Perry'ego

Na tę chwilę czekali fani Matthew Perry'ego. Aktor znany jako Chandler z serialu "Przyjaciele" zmarł 28 października 2023 w wieku 54 lat. Gwiazdor przez całe życie walczył z uzależnieniem od różnych używek. W sprawie jego śmierci toczyło się śledztwo. Dopiero teraz ujawniono raport toksykologiczny. Okazało się, że w organizmie gwiazdora znaleziono pewną substancję. Potwierdził to wydział medycyny sądowej hrabstwa Los Angeles. Owa substancja miała związek z depresją, na którą cierpiał aktor.

Czytaj więcej: Ujawniono przyczynę śmierci Matthew Perry'ego

Matthew Perry
Matthew Perry
Źródło: Getty Images

Sonia Bohosiewicz zdradziła, dlaczego zdecydowała się na rozwód

Sonia Bohosiewicz w pandemii rozstała się z mężem po 14 latach małżeństwa. Aktorka opowiedziała teraz o rozwodzie z Pawłem Majewskim oraz o relacjach, jakie ma obecnie z ojcem jej dwóch synów. Gwiazda znalazła nową miłość. Partnera poznała na Instagramie. Tak szczerej rozmowy jeszcze nie było. Sonia Bohosiewicz zdradziła, dlaczego jej małżeństwo nie miało już przed sobą przyszłości. Wyznała też, czy było jej trudno zaangażować się w nową relację.

Czytaj więcej: Sonia Bohosiewicz zdradziła, dlaczego zdecydowała się na rozwód

Sonia Bohosiewicz
Sonia Bohosiewicz
Źródło: MWMEDIA

Jakob Kosel zostanie ojcem po raz drugi

Jakob Kosel był gwiazdą 5. edycji "Top Model". Ostatecznie znalazł się wśród finalistów, zajmując 3. miejsce. Fani chętnie śledzą również jego życie prywatne. Model jest w związku z Agnieszką Wolszczyk znaną jako Ciocia Liestyle. Para ma dwuletnią córeczkę Michalinę. Okazało się, że ich rodzina wkrótce się powiększy.

Z gratulacjami pospieszyły koleżanki Jakoba z programu "Top Model" m.in. Żaklina Ta Dinh czy Karolina Pisarek, a także influencerki Maffashion czy Aga Grzelak, a także inne gwiazdy takie jak Maja Bohosiewicz czy Łukasz Jemioł.

Czytaj więcej: Jakob Kosel zostanie ojcem po raz drugi

Jakob Kosel
Jakob Kosel
Źródło: MWMEDIA

Taylor Lautner pierwszy raz o relacji z Robertem Pattinsonem

Taylor Lautner pierwszy raz opowiedział o swojej relacji z Robertem Pattinsonem. Obaj panowie grali w słynnej sadze "Zmierzch". Fanki tej produkcji podzieliły się na obozy. Jedni kibicowali Taylorowi Lautnerowi, drudzy Robertowi Pattinsonowi. Odtwórca roli wilkołaka mierzył się z presją.

Taylor Lautner przyznał, że nie był entuzjastą globalnego podziału na "team Edward" i "team Jacob". Teraz szczerze opowiedział, jakie emocje towarzyszyły mu przy pracy na planie. Długotrwała rywalizacja miała niemały wpływ na jego relacje z Robertem Pattinsonem.

Czytaj więcej: Taylor Lautner pierwszy raz o relacji z Robertem Pattinsonem

Taylor Lautner
Taylor Lautner
Źródło: NBCUniversal

Meghan Markle i książę Harry przedstawili oficjalną świąteczną kartkę

W piątek Książę i Księżna Sussex przedstawili swoją świąteczną kartkę na 2023 rok. To wirtualne życzenia wysyłane drogą mailową w imieniu ich organizacji Archewell. Taka forma gwiazdkowych życzeń stała się coroczną tradycją Sussexów. Wydanie kartki zbiegło się w czasie z wygraną księcia w procesie o podsłuchiwanie jego telefonu przez Mirror Group Newspapers. Zobaczcie, jak w tym roku zaprezentowali się Sussexowie na kartce świątecznej.

Czytaj więcej: Meghan Markle i książę Harry przedstawili oficjalną świąteczną kartkę

Książę Harry i Meghan Markle
Książę Harry i Meghan Markle
Źródło: Getty Images

Gérard Depardieu może stracić najwyższe francuskie odznaczenie

Gérard Depardieu walczy z zarzutami o molestowanie seksualne kobiet oraz gwałt. Francuska minister kultury Rima Abdul Malak rozważa odebranie aktorowi Medalu Legii Honorowej. Gwiazdor twierdzi, że nigdy nie skrzywdził żadnej kobiety. Jednak pojawiło się wiele zeznań rzekomych ofiar aktora. Jedna z nich popełniła samobójstwo.

Francuska minister kultury Rima Abdul w rozmowie z telewizją France 5 wyraziła swoje oburzenie komentarzami aktora, które padły podczas jego podróży do Korei Północnej w 2018 r. i zostały ujawnione w grudniu w filmie dokumentalnym o jego niecnych uczynkach. Minister kultury stwierdziła, że wypowiedzi aktora przynoszą wstyd Francji.

Czytaj więcej: Gérard Depardieu może stracić najwyższe francuskie odznaczenie

Gérard Depardieu
Gérard Depardieu
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości