Pascal Brodnicki powraca do TVN z nowym programem. Wystąpi razem z dziećmi

Pascal Brodnicki po wielu latach powraca do stacji TVN. Już 8 maja premierę będzie miał pierwszy odcinek jego nowego programu "Tak smakuje dziękuję", w którym kucharz będzie gotował wraz z dziećmi. Co powiedział o nowej odsłonie w rozmowie z ekipą "Co za Tydzień"?

Pascal Brodnicki wraca do TVN. Już 8 maja premiera jego nowego programu tym razem z udziałem dzieci "Tak smakuje dziękuję". Jaka jest idea tego programu, najlepiej wyjaśnił sam prowadzący.

- Chodzi o to, że po prostu dzieci piszą do mnie z różnych zakątków Polski, że chcą wynagrodzić swoich bohaterów, albo mi wysyłają wideo, albo piszą do mnie list, ponieważ chcą podziękować. To może być na przykład trener, strażak, dawca szpiku, czyli to jest totalnie niespodzianką, co jest dla mnie bardzo fajne. Jak ludzie wiedzą uwielbiam podróżować, jeżdżę wzdłuż i wszerz po Polsce. Idziemy najpierw po zakupy, następnie gotujemy, dekorujemy cały stół i następuje totalna niespodzianka — mówił kucharz.

Pascal Brodnicki o nowym programie kulinarnym

Producentka programu Daria Grunt również przybliżyła kulisy nowego formatu.

- Te wszystkie finały są niezwykle wzruszające i gdzieś tam jak sobie rozmawiamy wśród ekipy to mamy poczucie, że tym wszystkim naszym bohaterom to "dziękuję" się należy. Czujemy też, że dzieci robią to z głębi serca, że to jest rzeczywiście taki naturalny odruch dla nich, że chcą podziękować — mówiła producentka programu Daria Grunt.

"Dzieci uczą mnie nowych rzeczy"

Będą też niespodzianki i ciekawe wyzwania, które dzieci przygotują dla Pascala.

- Ja mam taką przyjemność, że ja uczę dzieci w kuchni, a oni z kolei dzielą się ze mną pasją, to znaczy, że czasami uczą mnie nowych rzeczy takich jak np. kick-boxing, albo mieliśmy bohatera, który jest strażakiem, w związku z tym oni dają mi jakieś zadanie na czas. Ostatnio wynagradzaliśmy też trenerki tańca towarzyskiego, w związku z tym miałem kurs tańca. W tym programie nie zabraknie na pewno dużo emocji, dużo edukacji i bardzo się cieszę, że mogę brać udział w tym programie — dodał Pascal Brodnicki.

- Ten program różni się chyba od innych tym, że nie jest to program, w którym ktoś ze sobą rywalizuje. Tutaj wszyscy gramy do jednej bramki. I Pascal i dzieci chcą podziękować komuś fajnemu — wyjaśniła producentka show.

Premiera programu "Tak smakuje dziękuję" w niedzielę 8 maja o 17:30 na antenie TVN. Zapraszamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości