Gwiazdy

Anna Mucha odpowiada Julii Wieniawie. "Chciałabym, żebyśmy wykorzystywały swoje zasięgi"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Anna Mucha odpowiada Julii Wieniawie

Julia Wieniawa w najnowszym wywiadzie odpowiedziała na słowa Anny Muchy, które padły w programie Kuby Wojewódzkiego. Młoda aktorka zaznaczyła, że nie rozumie, dlaczego koleżanki po fachu robią sobie takie wytyki, a na dodatek zmieniają sens zdania. Teraz Anna Mucha zabrała głos.

W ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego prowadzący i Anna Mucha rozmawiali na temat zarobków aktorów w Polsce. Anna Mucha zwróciła uwagę na to, że kobiety zarabiają mniejsze pieniądze za te same role co mężczyźni.

Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza"
Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza" Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do określania jej mianem "celebrytki", czego bardzo nie lubi. "Wrzucają mnie w jeden worek z ludźmi, którzy zupełnie nic nie robią" - powiedziała.

Anna Mucha odpowiada Julii Wieniawie

Anna Mucha zwróciła się przy tym do Julii Wieniawy i przytoczyła jej słowa.

"Porozmawiajmy o tym, że kobiety w tym kraju są gorzej wynagradzane i to jest k******o nie w porządku i trzeba coś z tym zrobić. Ja nie chce tutaj żadnej wojenki, ale jeżeli Julia Wieniawa mówi, że wynagrodzenia i honoraria są okej, bo ona dobrze zarabia, to znaczy, że daleką drogę musi przejść (...) Julka, to był błąd, ponieważ możesz nie zdawać sobie sprawy z tego, ale ani nazwisko Wieniawa, ani nazwisko Mucha, ani nazwisko Iksińska nie broni cię w tym kraju przed zarabianiem mniej od twoich kolegów, którzy w tym samym czasie za tę samą pracę i za tę samą rolę zarabiają więcej" - powiedziała Anna Mucha.

Julia Wieniawa odpowiedziała Annie Musze

Teraz Julia Wieniawa udzieliła najnowszego wywiadu serwisowi wp.pl, w którym odniosła się do słów starszej koleżanki z branży.

"Moja wypowiedź była bardzo krótka, a uważam, że została bardzo krzywdząco przekręcona i ona powiedziała, że to był cytat, a nie był. Ona sobie przekręciła tę wypowiedź na własną korzyść. Nie rozumiem, dlaczego koleżanki z branży robią sobie takie rzeczy. Naprawdę nie miała swoich fajnych tematów do powiedzenia Kubie na tej słynnej kanapie? Musiała mówić o mnie?" - powiedziała Julia Wieniawa.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl skontaktowała się z Anną Muchą. Aktorka udzieliła jednak krótkiego komentarza.

- Wierzę w to, że my kobiety możemy zmieniać świat. Wszystkie, Julka też. I chciałabym, żebyśmy my, celebrytki, wykorzystywały swoje zasięgi i siłę, by świat dla innych kobiet był lepszy - powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości