Anna Świątczak o relacji z Michałem Wiśniewskim. "Nadal się różnimy w niektórych kwestiach, ale to nikomu nie przeszkadza"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Anna Świątczak

Anna Świątczak po 10-letniej przerwie wróciła do koncertowania z zespołem Ich Troje. W rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała, jak obecnie wyglądają jej kontakty z Michałem Wiśniewskim. - Lubię się z nim kolegować — powiedziała.

Anna Świątczak wróciła do Ich Troje. Jak wyglądają jej relacje z Michałem Wiśniewskim?

Anna Świątczak zyskała ogólnopolską popularność, kiedy w 2003 r. dołączyła do zespołu Ich Troje. Niedługo później wyszła za mąż za Michała Wiśniewskiego, a na świecie pojawiły się ich dwie córki — Etiennette i Vivienne. Niestety, ich związek rozpadł się w 2011 r., a niedługo później artystka ponownie wyszła za mąż. Zakochała się bez pamięci w muzyku - Michale Żeńcy, z którym do tej pory jest w szczęśliwym związku małżeńskim.

Artystka na kilka lat zniknęła z show-biznesu i wróciła do niego dopiero w 2020 r., kiedy po 10 latach zdecydowała się na powrót do zespołu Ich Troje. W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl Anna Świątczak opowiedziała, jak po latach wygląda jej współpraca z byłym mężem.

- Minęło już na tyle dużo czasu, że przyszło to bez problemu. Zaczęliśmy współpracować dwa lata temu, oczywiście non stop byliśmy ze sobą w kontakcie. Dziewczynki odwiedzały tatę, a teraz same poruszają się po Warszawie. Kiedy wyjechaliśmy do Gdańska, to u mnie i u Michała te zawodowe rzeczy administracyjne na tyle się poukładały, że od zaplecza mogliśmy wspólnie zacząć działać, tym bardziej że znaliśmy ciągle tych samych ludzi. Wiedzieliśmy, jakie są wymagania zespołu i specyficzne warunki pracy, dlatego wydawało się to takie naturalne. Na początku działaliśmy online z racji mojego trójmiejskiego adresu, a później przeprowadziłam się do Warszawy i tak małymi kroczkami jakoś do tego dochodziliśmy. Nawet brałam czynny udział w organizowaniu castingu na nową wokalistkę Ich Troje, bo czułam, że dwa razy się nie wchodzi do tej samej rzeki, że to będzie za dużo — zaczęła piosenkarka.

Anna Świątczak o powrocie na scenę

Dalej dodała:

Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim
Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim Źródło: cozatydzien.tvn.pl

- Oboje próbujemy pilnować takiej higieny pracy, mamy swoje rodziny i nadal się różnimy w niektórych kwestiach, co jest ok, ale dziś już to nikomu nie przeszkadza. Bardzo lubię się z Michałem kolegować. Na scenie te same układy od 20 lat, ale to ciągle działa i jest to bardzo miłe. Faktycznie zrobiła się jakaś przestrzeń do tej współpracy, małymi kroczkami. Podczas jednego z występów telewizyjnych musiałam zaśpiewać z zespołem na scenie, ponieważ dziewczyna, która miała to zrobić, nie pojawiła się, a ja tam byłam z uwagi na inne obowiązki i wskoczyłam w te płaszcze, szpady i pochodnie, i zaśpiewaliśmy "Powiedz" - i tak jak w bajce — wszystko wróciło i okazało się, że te staruchy coś jeszcze z siebie potrafią wydobyć i było to fajne, koleżeńskie przeżycie — wyjaśniła.

Zobacz również:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości