Medialny debiut dziecka, przeprosiny Marcina Hakiela i oddany szpik. Czym dziś żyły media?

Co działo się w show-biznesie 29 maja?
Co działo się w show-biznesie 29 maja?
Źródło: MW MEDIA, Getty Images
Tym żyły media w poniedziałek 29.05.2023. W show-biznesie pojawiły się smutne doniesienia o śmierci brata znanej tancerki. Aleksandra Domańska publicznie przeprosiła Marcina Hakiela. Światła reflektorów zostały skierowane na Wojciecha Szczęsnego, który na murawie pojawił się z synem. Na jaw wyszły także nowe fakty w sprawie rozpadu związku Moniki Richardson.

Co nowego działo się w polskim i zagranicznym show-biznesie? Redakcja cozatydzien.tvn.pl codziennie przygotowuje dla was newsy ze świata gwiazd. Opisujemy najważniejsze wydarzenia, których nie można przegapić! Poniżej zestaw najważniejszych wiadomości z poniedziałku 29 maja 2023.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Malwina Wędzikowska pożycza ubrania gwiazdom. Co ma najdroższego w swojej szafie?

Marek Kaliszuk został dawcą szpiku. Opublikował poruszający wpis

Marek Kaliszuk w poruszającym wpisie opowiedział o emocjach, jakie towarzyszyły mu, podczas gdy stał się dawcą szpiku. Aktor opublikował również zdjęcia, na których leży podpięty w szpitalu do aparatury medycznej.

"Kiedy nadszedł dzień pobrania moich komórek, działy się we mnie rzeczy niezwykle. Nie da się tego porównać do czegokolwiek innego, bo czyjeś życie było w moich rękach. I to dosłownie. Waliło mi serce, strach przeplatał się z euforią, a nadzieja z obawami i poczuciem misji. Na 4 dni przed zacząłem przyjmować zastrzyki z czynnikiem wzrostu. Musiałem nieco zmienić codzienny tryb funkcjonowania i zrezygnować z aktywności fizycznej" - napisał aktor.

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Anna Głogowska w żałobie

Anna Głogowska jest w żałobie. Tancerka opublikowała smutny wpis w mediach społecznościowych. Zmarł brat gwiazdy, Arkadiusz Głogowski. W kwietniu tego roku wziął ślub z ukochaną. Siostra zmarłego celebrowała szczęście brata i pokazała zdjęcia z zaślubin. Anna Głogowska wzruszająco pożegnała teraz członka rodziny.

Artystka 28 maja poinformowała fanów o tym, że zmarł jej brat. Na zdjęciach, które udostępniła, są te współczesne oraz kilka kadrów z ich dzieciństwa. Rodzeństwo miało bardzo dobrą relację. 15 kwietnia 2023 brat gwiazdy wziął ślub. 

Czytaj więcej: Anna Głogowska w żałobie. Zmarł brat tancerki. Miesiąc temu wziął ślub

Monika Richardson o kulisach rozstania z Konradem Wojterkowskim

Monika Richardson oraz Konrad Wojterkowski informowali o rozstaniu już jakiś czas temu. Biznesmen wyjawił mediom powód zakończenia związku, jakim miało być między innymi nieporozumienie w zakresie finansów. Teraz swoją wersję przedstawiła też dziennikarka.

W ostatnim wywiadzie Monika Richardson wyjaśniła powody rozstania z ostatnim partnerem. Okazuje się, że rzeczywiście poszło o pieniądze. Dziennikarka przyznała, że te raczej się jej nie trzymają i pozostaje z nimi w "skomplikowanej relacji". Jest to o tyle problematyczne, że niemal całe dorosłe życie samodzielnie wychowuje dwójkę dzieci.

"Pieniądze są dla mnie częścią poczucia bezpieczeństwa, które dla każdej matki jest najważniejsze" - mówiła dla "Wprost".

Czytaj więcej: Dlaczego Monika Richardson oraz Konrad Wojterkowski się rozstali?

Monika Richardson oraz Konrad Wojterkowski
Monika Richardson o kulisach rozstania z Konradem Wojterkowskim
Monika Richardson oraz Konrad Wojterkowski
Źródło: MWMEDIA

Aleksandra Domańska przeprasza Marcina Hakiela

Aleksandra Domańska w najnowszym wywiadzie wróciła pamięcią do rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Aktorka przyznała, że negatywnie zareagowała na występ tancerza w programie "Miasto Kobiet". Postanowiła przeprosić Marcina Hakiela za to, co wówczas napisała w mediach społecznościowych.

"Serio stara? Tak analizujesz swoje emocje? Wrzucasz jakiś komentarz na temat typa, którego nie znasz, nie wiesz nawet, co tam się wydarzyło. Masakra. Bardzo tego żałuję" - przyznała.

Czytaj więcej: Aleksandra Domańska przeprasza Marcina Hakiela

Marcin Wójcik wzruszająco o sytuacji Michała Wójcika

W marcu 2023 roku żona Michała Wójcika zmarła na nowotwór. Jego kolega z kabaretu Ani Mru Mru, Marcin Wójcik, wyjawił, jak artysta radzi sobie po stracie ukochanej. Artysta udzielił wywiadu serwisowi fakt.pl, podczas którego opowiedział o tym, że członkowie grupy już dawno ustalili ze sobą pewnego rodzaju kodeks pracy, polegający na tym, że nie grają, gdy któryś z nich nie będzie mógł wystąpić na scenie. Wyjawił również, że Michał Wójcik pomimo ogromnej tragedii, jaka go spotkała, nadal chce grać przed publicznością. Zdradził także, że występy przed publiką dają artyście siłę, aby zmierzyć się z dramatem w życiu prywatnym.

"Michał sam zdecydował, że chce występować, że dla niego to bardzo ważne, by wychodzić na scenę. Pewnie chce się choć trochę oderwać od myślenia i przyznam, że ku mojemu zaskoczeniu świetnie sobie radził z tą tragedią. Ja sam nie wiem, czy bym tak potrafił, ale jemu się udało" - powiedział.

Czytaj więcej: Marcin Wójcik o tym, jak Michał Wójcik radzi sobie ze śmiercią żony

Marcin Wójcik, Michał Wójcik
Marcin Wójcik zdradził, jak Michał Wójcik radzi sobie po stracie żony
Marcin Wójcik, Michał Wójcik
Źródło: MWMEDIA

Alicja Majewska miała stalkera

Alicja Majewska opowiedziała o stalkerze, z którym miała do czynienia jako wschodząca gwiazda. Mężczyzna pisał do niej listy, w których snuł marzenia na temat ich wspólnej przyszłości. W wyniku własnego śledztwa, wokalistka dowiedziała się, że wielbiciel ma problemy psychiczne. Ostatecznie trafił na oddział szpitalny.

"Pisał przepiękne opowiadania, ale ja nie odpowiadałam na te listy. W jednym z nich napisał mi, że jest w szpitalu, podejrzewam, że psychiatrycznym. Bardzo mi brakowało tych listów, chociaż wiedziałam, że nawiązanie kontaktu byłoby niewłaściwe" - tłumaczyła.

Czytaj więcej: Alicja Majewska sama poradziła sobie ze stalkerem

Agnieszka Litwin rozwiodła się. Jakie relacje ma z byłym mężem?

Mężem Agnieszki Litwin był Jarosław Marek Sobański z Kabaretu Zachodniego (wcześniej Kabaret Słuchajcie). Owocem ich miłości jest córka Tola oraz syn Antoni. W mediach w dalszym ciągu pojawiły się wzmianki o ukochanym artystki, więc reporter Pomponika zapytał Agnieszkę Litwin o jej związek.

"Jestem po rozwodzie i jakby co jestem wolna. To cały czas gdzieś tam się pojawia. Nawet w czasie trwania programu czytałam jakieś wywiady, że mąż mnie wspiera. No nie, bo ja już nie jestem mężatką. Oczywiście bardzo pozdrawiam mojego byłego męża, ale już nie jesteśmy małżeństwem" - powiedziała.

Czytaj więcej: Agnieszka Litwin rozstała się z mężem. Są już po rozwodzie

Agnieszka Litwin
Agnieszka Litwin opowiedziała o rozwodzie z mężem
Agnieszka Litwin
Źródło: mwmedia

Liam Szczęsny wprowadził tatę na murawę

Wojciech Szczęsny już na starcie ostatniego meczu dostał wyjątkowe wsparcie. Na murawę został wprowadzony przez swojego najwierniejszego fana. 5-letni Liam z dumą kroczył u boku taty, a jego mama zrelacjonowała wszystko na Instagramie. Zwyczajowo zawodników na murawę wprowadzają najmłodsi członkowie klubu. Ku zdziwieniu fanów, u boku bramkarza tym razem pojawił się nie kto inny, jak jego syn. Liam za miesiąc kończy zaledwie pięć lat, więc by zapamiętał tę wyjątkową chwilę, jego mama zadbała, by mógł do niej wracać.

"Mam nadzieję, że za x lat mój mały dziś synek stanie w bramce i zaprowadzi naszą reprezentację na szczyt" - pisała na Instagramie Marina Łuczenko-Szczęsna.

Czytaj więcej: Liam Szczęsny pójdzie w ślady ojca?

Wojciech Szczęsny z synem
Wojciech Szczęsny z synem na murawie
Wojciech Szczęsny z synem

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA, Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dorota Wellman od dawna nie ma noworocznych postanowień? "To jest bzdura" [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman od dawna nie ma noworocznych postanowień? "To jest bzdura" [TYLKO U NAS]

Gwiazdy na spotkaniu TVN. Wiosna na antenie stacji zapowiada się gorąco

Gwiazdy na spotkaniu TVN. Wiosna na antenie stacji zapowiada się gorąco

Gwiazdy na premierze drugiej części "Diuny". Paulina Krupińska, Damian Michałowski i inni olśnili eleganacją

Gwiazdy na premierze drugiej części "Diuny". Paulina Krupińska, Damian Michałowski i inni olśnili eleganacją

Jan Pirowski o zaskakującej umiejętności i programie "Mam Talent!". "Skazaliby mnie na banicję"

Jan Pirowski o zaskakującej umiejętności i programie "Mam Talent!". "Skazaliby mnie na banicję"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Jankiem Pirowskim i "Mam Talent". "W końcu mam mocno trafioną parę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Jankiem Pirowskim i "Mam Talent". "W końcu mam mocno trafioną parę" [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska o karierze, ocenianiu matek i relacji z Natalią Janoszek [WYWIAD]

Edyta Folwarska o karierze, ocenianiu matek i relacji z Natalią Janoszek [WYWIAD]

Klaudia Kardas i Jacek Kopczyński zerwali zaręczyny? "Czasami trzeba podejmować trudne decyzje" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas i Jacek Kopczyński zerwali zaręczyny? "Czasami trzeba podejmować trudne decyzje" [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski o pracy i zarobkach DJ-a. "Jak ci się nie chce robić, to z niczego nie wyżyjesz" [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski o pracy i zarobkach DJ-a. "Jak ci się nie chce robić, to z niczego nie wyżyjesz" [TYLKO U NAS]

Proteiny na stoku. Zobaczcie, jak zdrowo się odżywiać podczas jazdy na nartach z Sokołowem
Materiał promocyjny

Proteiny na stoku. Zobaczcie, jak zdrowo się odżywiać podczas jazdy na nartach z Sokołowem

Adam Bobik zachwyca w filmie "Sami swoi. Początek". Sprawdźcie, czy znacie jego wszystkie role

Adam Bobik zachwyca w filmie "Sami swoi. Początek". Sprawdźcie, czy znacie jego wszystkie role

Leszek Możdżer o nowej płycie. Pokazał swoje królestwo. "Muzyka ma potencjał uzdrawiania ludzi"

Leszek Możdżer o nowej płycie. Pokazał swoje królestwo. "Muzyka ma potencjał uzdrawiania ludzi"

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Ramówka TVN na wiosnę 2024. Co zobaczymy na antenie? Nowe programy i kontynuacje

Ramówka TVN na wiosnę 2024. Co zobaczymy na antenie? Nowe programy i kontynuacje

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]