Gwiazdy

Katarzyna Sokołowska z synkiem w górach. Wzruszające zdjęcia

Gwiazdy

Autor:
Urszula
Grabowska
Źródło:
https://www.instagram.com/kasiasokolowska_official/
Katarzyna Sokołowska urodziła

Katarzyna Sokołowska po intensywnym czasie na planie nowej edycji "Top Model" spędza czas z dwumiesięcznym synkiem Iwo w Karkonoszach. Gwiazda na swoim Instagramie zamieściła urocze zdjęcie. Jak czuje się w roli mamy? 

Katarzyna Sokołowska to uwielbiana jurorka programu "Top Model". Przez lata poświęcała się karierze reżyserki i producentki pokazów mody dla największych marek modowych. Teraz w jej życiu przyszedł czas na macierzyństwo. W sierpniu na świat przyszedł jej wyczekiwany syn Iwo. Katarzyna Sokołowska nie kryje radości. 

Kasia Sokołowska o byciu mamą

Jurorka programu "Top Model" po wyczerpujących nagraniach do nowej edycji reality show wybrała się w rodzinne Karkonosze, gdzie odpoczywa z synkiem i partnerem Arturem Kozieją. Młoda mama chodzi tam na długie spacery, czym pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. 

"Moje życie w Karkonoszach. Przesiadłam się z auta na wózek" - napisała w social mediach. 

Gwiazda nie ukrywa, że synek Iwo jest jej długo wyczekiwanym dzieckiem. Kasia Sokołowska zaszła w ciążę w wieku 49 lat, a teraz chętnie opowiada o swoim macierzyństwie. 

"Marzyłam o roli mamy przez lata. To jest moje wyczekiwane dziecko" - mówi gwiazda w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN".

Marcin Tyszka o nowym sezonie "Top Model"
Marcin Tyszka o nowym sezonie "Top Model" Marcin Tyszka, Top Model Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Sokołowska o "Top Model"

Praca na planie nowej edycji "Top Model" wymagała od jurorki i całej produkcji show dyscypliny i dostosowywania planu pracy pod błogosławiony stan Kasi Sokołowskiej. Reżyserka pokazów przyznała w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN", że ekipa okazała się bardzo czuła i troskliwa wobec jej stanu. Przerwy i harmonogram zdjęć był ustalany z nią z dnia na dzień.

Mama Iwa cieszy się, że mogła pogodzić rolę w reality show z życiem prywatnym. Kasia Sokołowska nigdy nie ukrywała, że kocha "Top Model" za emocje i grono jurorskie, które wybiera najlepszych modeli i modelki w kraju. Gwiazda o nowej edycji mówi tak:

"Mamy inteligentnych, zabawnych, rozwijających się, pięknych uczestników" .

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Urszula Grabowska

Źródło: https://www.instagram.com/kasiasokolowska_official/

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości