Magda Stępień ma nowego partnera. Chce, by pozostał anonimowy

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Magda Stępień ma nowego partnera

Magda Stępień ma nowego partnera. Influencerka zdradziła obserwatorom, że bajkową podróż do Dubaju, którą relacjonowała na swoim profilu na Instagramie, spędziła w męskim towarzystwie. Para oficjalnie jest już w związku. Kim jest wybranek?

Tego na razie nie wiemy i, jeśli wierzyć zapowiedzi samej Magdy Stępień, jej nowy partner ma pozostać anonimowy. Na profilu pojawiło się jedynie zdjęcie splecionych rąk, a fani nie mogą powstrzymać ciekawości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Krzysztof Skórzyński zdradził tajemnicę swojej szczęśliwej bransoletki. Otrzymał ją od córki
Krzysztof Skórzyński zdradził tajemnicę swojej szczęśliwej bransoletki. Otrzymał ją od córki

Magda Stępień w nowym związku. Kim jest partner?

W ciągu ostatnich kilku tygodni Magdalena Stępień wywołała niemałe poruszenie swoją wycieczką do Dubaju. Okazało się, że podróżowała z towarzyszem. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie splecionych dłoni i podpisała je hasłem "razem lepiej". Niedługo potem influencerka potwierdziła spekulacje fanów.

Udzielając wywiadu dla Plejady zdradziła, że jej serce znowu jest zajęte. Jednocześnie podkreśliła jednak, że nie ma zamiaru pokazywać swojego życia prywatnego na Instagramie. Mimo to, celebrytka coraz śmielej opowiada o swojej nowej miłości i nie kryje się z faktem, że ma partnera.

"Cenimy sobie naszą prywatność i dotychczas udaje nam się ją chronić. Mamy nadzieję, że uda nam się jak najdłużej" - tłumaczyła.

Magda Stępień o synku: był fanem piłki nożnej

Na instagramowym profilu Magdaleny Stępień próżno szukać jakichkolwiek wzmianek na temat tożsamości partnera, co może sugerować, że para rzeczywiście stawia na prywatność i chce chronić swój związek przed zbytnią ingerencją mediów. Niemniej, fani influencerki z niecierpliwością oczekują kolejnych wieści o nowym partnerze.

Ostatnio Magda Stępień udzieliła odpowiedzi na kilka pytań fanów na swoim profilu. Wśród nich pojawiły się również te dotyczące Jakuba Rzeźniczaka i jego żony. Internauci chcieli dowiedzieć się między innymi, czy były partner troszczy się o grób swojego syna oraz jak wyglądała relacja pomiędzy nim a influencerką po śmierci dziecka.

Magda Stępień zdradziła, że nie utrzymuje kontaktu z piłkarzem i nie planuje tego zmieniać w przyszłości. Kiedy zapytano ją, czy życzy dobrze Paulinie Rzeźniczak, odpowiedziała, że każdy kiedyś zostanie rozliczony i że osobiście nie życzy nikomu źle.

Influencerka odpowiedziała też na pytania o syna. Zdradziła jakie były jego zainteresowania oraz jak spędzał wolny czas. Przypomniała także, że był wielkim fanem piłki nożnej i często oglądał mecze ze swoim ojcem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości