Gwiazdy

Piotr Gąsowski narzeka na opóźniony lot i pasażerów. "Pan, który usiadł obok mnie..."

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Piotr Gąsowski na koncercie charytatywnym

Piotr Gąsowski słynie z otwartości i rzadko kiedy waży swoje słowa. Tym razem jednak ostatnie wypowiedzi prezentera wywołały w sieci niemałe oburzenie. Piotr Gąsowski postanowił bowiem podzielić się z fanami "wrażeniami" ze spóźnionego lotu. W międzyczasie powiedział, że pasażer siedzący obok niego... "strasznie śmierdzi".

Piotr Gąsowski nigdy nie krył swojej miłości do podróżowania. Prezenter często wyjeżdża poza granice naszego kraju, często nawet w rejony objęte wojnami. Tym razem jednak gwiazdor postanowił wybrać się na tradycyjne wakacje do Hiszpanii z przesiadką we Frankfurcie. Lot gwiazdora został jednak opóźniony, a on sam podzielił się przemyśleniami na ten temat na swoim InstaStories.

Piotr Gąsowski narzeka na "śmierdzącego" pana z samolotu

Piotr Gąsowski swoją podróż skrzętnie relacjonował u siebie na Instagramie. Prezenter przyznał, że nie jest zadowolony z tego, że jego lot został opóźniony.

"Cześć, moi drodzy, nie uwierzycie, co mi się przydarzyło. Siedzę w samolocie Lufthansy na lotnisku w Warszawie, jest siódma nad ranem. Siedzę mniej więcej już pół godziny, samolot jest spóźniony o godzinę do Frankfurtu, gdzie mam przesiadkę dalej" - zaczął.

Później Piotr Gąsowski zaczął narzekać na higienę pasażera, który siedział obok niego. W pewnym momencie relacji pokazał nawet twarz mężczyzny.

"Jakby tego było mało, samolot jest totalnie pełny. A pan, który usiadł obok mnie... Dobra nie będę owijał w bawełnę: Strasznie śmierdzi. Okropnie!" - mówił.

Celebryta nie ukrywał swojego niezadowolenia.

"To jest jakaś tortura, ja nie wiem, czy ja dojadę w ogóle do cholernego raju do Hiszpanii. Dwie i pół godziny już stoimy, nic się nie zmienia i śmierdzi, jak śmierdziało" - żalił się dalej.

Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy
Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Piotr Gąsowski relacjonował swoją podróż na InstaStories

Po wylądowaniu we Frankfurcie Piotr Gąsowski znów odezwał się do fanów. Powiedział, że przez opóźnienia spóźnił się na swoją przesiadkę.

"Cześć, samolot spóźnił się dwie godziny, standard siedzeń, gorzej niż w Ryanair, poziom zapachu wybitny, no i teraz nie wiem, jak dolecę dalej, bo spóźniłem się na przesiadkę. Przygód ciąg dalszy, nie mogę dolecieć" - opowiadał.

Ostatecznie celebrycie udało się nabyć nowe bilety i wsiąść do samolotu do Hiszpanii. Przy okazji prezenter znów wspomniał o nie najlepszym zapachu w samolocie.

"Moi drodzy, jest miejsce, lecę do Malagi. No, chyba że nie wiem, co się jeszcze wydarzy. W każdym razie może uda mi się dziś dolecieć i mam nadzieję, że nie dostanę jakiegoś śmierdziucha tym razem" - powiedział.

Piotr Gąsowski spędza wakacje z Dowborami
Piotr Gąsowski pojechał na wakacje Piotr Gąsowski pojechał na wakacje Źródło: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości