Tymi newsami żyły dziś media! Andrzej Nejman walczy o teatr, Jakub Rzeźniczak ostro o byłej partnerce

Autor:
Dagmara
Olszewska
Podsumowanie dnia - 07.06.2023

Tych newsów nie możesz przegapić! W środę 7 czerwca w mediach aż huczało o najnowszych doniesieniach z życia gwiazd. Nie zabrakło długo wyczekiwanych oświadczeń i zaskakujących wywiadów, w których śmietanka polskich celebrytów opowiadała o skrywanych tajemnicach. Sprawdź nasze podsumowanie środy - 07.06.2023 roku!

Co nowego działo się w polskim i zagranicznym show-biznesie? Redakcja cozatydzien.tvn.pl codziennie przygotowuje dla was newsy ze świata gwiazd. Opisujemy najważniejsze wydarzenia, których nie można przegapić! Poniżej zestaw najważniejszych wiadomości ze środy 07.06.2023.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Daria Ładocha o pomaganiu i córkach. Wspomniała o sytuacji, gdy doświadczyła trzęsienia ziemi
Daria Ładocha o pomaganiu i córkach. Wspomniała o sytuacji, gdy doświadczyła trzęsienia ziemi Daria Ładocha w szczerym wywiadzie opowiedziała o trzęsieniu ziemi, córkach i chęci pomagania

Jakub Rzeźniczak ostro o matce swojego dziecka

Ewelina Taraszkiewicz niedawno w rozmowie z nami przyznała, że Jakub Rzeźniczak zlekceważył nakaz sądowy i nie spędził Dnia Dziecka ze swoją córką Inez, nie zadzwonił nawet do niej z życzeniami. W tym czasie piłkarz i jego ukochana przebywali w Gruzji, czym pochwalili się w sieci. Jakub Rzeźniczak odniósł się do słów byłej partnerki i powiedział, że jej żalenie się "jest męczące".

"Męczące jest już to wylewanie żali przez Panią Ewelinę w mediach. Udziela najpierw wywiadów przy córce, oczerniając mnie, non stop wypowiada w jakiś mediach. Na świecie jest wielu samotnie wychowujących rodziców, którzy mają jakieś wewnętrzne konflikty, ale nie latają z tym, co chwile do mediów. Od tego są sądy. Sytuacja jest skomplikowana i jeśli tak się martwi o córkę, niech się na niej skupi, a nie na szukaniu rozgłosu" - powiedział.

Na odpowiedź nie musiał długo czekać. Ewelina Taraszkiewicz opublikowała serię InstaStories, w których zwróciła się bezpośrednio do Jakuba Rzeźniczaka.

Treść jej wypowiedzi przeczytacie tutaj.

Jakub Rzeźniczak i Ewelina Taraszkiewicz
Jakub Rzeźniczak i Ewelina Taraszkiewicz mają dziecko Jakub Rzeźniczak i Ewelina Taraszkiewicz Źródło: MWMEDIA/IG

Anna Jurksztowicz walczy o rozwód z orzeczeniem o winie

Anna Jurksztowicz walczy o uznanie winy Krzesimira Dębskiego. Według piosenkarki to kompozytor jest jedynym winnym rozpadu ich małżeństwa. Sprawa rozwodowa trwa już ponad dwa lata. Tym razem Krzesimir Dębski w ogóle nie pojawił się na sali sądowej. W sprawie uczestniczyła natomiast Joanna Kurowska.

"Mąż mnie zdradzał i przez tyle lat okłamywał (...). Nie mogę się w tej sytuacji zgodzić na rozwód bez orzekania o winie. Gdyby zachował się jak dżentelmen i przeprosił nas wszystkich i nasze dzieci, moglibyśmy się rozwieść w sposób cywilizowany, bez tych wszystkich rozpraw" - mówiła Anna Jurksztowicz.

Przeczytaj więcej: Anna Jurksztowicz w sprawie rozwodowej walczy o godność

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski
Rozwód Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski Źródło: MWMEDIA

Książę Harry wyróżnił się na tle przodków

Książę Harry przyleciał do Londynu, by złożyć zeznania w brytyjskim Sądzie Najwyższym. Młodszy syn Karola III poszedł na wojnę z Associated Newspapers, wydawcą "Daily Mail". Zaczęła się batalia sądowa, która jest niecodziennym wydarzeniem dla członków rodziny królewskiej. To pierwszy taki przypadek od 132 lat.

Sky News podał, że podczas rozprawy książę Harry został zapytany o 33 artykuły prasowe, których dotyczyła jego skarga. Syn króla Karola III wybrał te, które były publikowane na jego temat w latach 1996-2010. Dla księcia były one najbardziej bolesne i inwazyjne. Dodał, że opisane w artykułach historie miały wpływ na jego życie, dotykały również jego matki — księżnej Diany.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Córki Darii Ładochy podjęły zaskakującą decyzję

Daria Ładocha wzięła niedawno udział w wielkim Charytatywnym Balu Fundacji Braci Collins. To właśnie tam, podczas rozmowy z Dagmarą Olszewską opowiedziała o tym, w jaki sposób przekazuje córkom, że warto pomagać. Jak jednak się okazało, dziewczynki od najmłodszych lat potrafiły wykazać się niebywałą empatią. "Kazały wypakować wszystkie rzeczy z walizki i zostawić dla tych ludzi i ofiar trzęsienia ziemi na Lomboku".

Wywiad z Darią Ładochą przeczytacie tutaj.

Daria Ładocha z córkami
Daria Ładocha o córkach: Podczas podróżowania się uczą najwięcej Daria Ładocha z córkami Źródło: MWMEDIA

Wojciech Mann pokazał się publicznie. Syn skomentował jego stan zdrowia

Wojciech Mann niedawno poprowadził spotkanie autorskie poświęcone książce, opowiadającej o życiu legendarnej polskiej artystki "Kora. Się żyje. Biografia" autorstwa Katarzyny Kubisiowskiej. W trakcie wydarzenia można było dostrzec, że dziennikarz, aby się poruszać, był zmuszony do korzystania z balkonika.

Martwiących się o zdrowie Wojciecha Manna fanów uspokoił jego syn Marcin Mann, który w trakcie rozmowy z "Super Expressem" zdradził, że tata pomimo konieczności korzystania z balkonika nie narzeka na złe samopoczucie.

"Tata czuje się dobrze, a balkonik, mamy nadzieję, jest tymczasowy" - wyznał syn dziennikarza.

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Martyna Wojciechowska o zakochaniu z przymrużeniem oka

Martyna Wojciechowska dodała urocze zdjęcie na Instagramie i przyznała, do kogo na co dzień należy jej serce. Okazuje się, że jest to miłość bezwarunkowa. "Wystarczy tylko spojrzeć w te oczy i człowiek przepada!" - napisała. Fani byli wzruszeni.

Podróżniczka już od wielu lat ma stałe grono domowych przyjaciół w postaci kotów. Mimo to puchate czworonogi rzadko kiedy pojawiają się na jej instagramowym profilu. Tym razem jednak dziennikarka opowiedziała nieco o swoich pupilach. To właśnie jeden z nich był głównym zainteresowanym na zdjęciu.

Fotografię i wypowiedź Martyny Wojciechowskiej znajdziecie tutaj.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości