Martyna Wojciechowska o zakochaniu z przymrużeniem oka. "Łobuz kocha najbardziej"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska dodała urocze zdjęcie na Instagramie i przyznała, do kogo na co dzień należy jej serce. Okazuje się, że jest to miłość bezwarunkowa. "Wystarczy tylko spojrzeć w te oczy i człowiek przepada!" - napisała. Fani byli wzruszeni.

Martyna Wojciechowska to nie tylko znana podróżniczka i dziennikarka, ale także, matka, córka, przyjaciółka, a także... właścicielka kilku domowych zwierzaków. Gwiazda bardzo rzadko opowiada o tym, co na co dzień dzieje się za drzwiami jej prywatnego domu. Teraz zrobiła wyjątek i pochwalił się fotografią z jednym ze swoich kotów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu
Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu Martyna Wojciechowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej dorastającej córce. Okazuje się, że Marysia nie chce iść w ślady ani mamy, ani taty i ma całkiem inny pomysł na przyszłą karierę. Podróżniczka zaznaczyła, że dziewczynka nie zamierza też wchodzić w świat show-biznesu i chociaż otrzymuje dla niej propozycje do sesji zdjęciowych, wszystkie odrzuca.

Martyna Wojciechowska opowiedziała o kotach

Martyna Wojciechowska kocha naturę i zwierzęta. Podróżniczka już od wielu lat ma stałe grono domowych przyjaciół w postaci kotów. Mimo to puchate czworonogi rzadko kiedy pojawiają się na jej instagramowym profilu. Tym razem jednak dziennikarka opowiedziała nieco o swoich pupilach.

Łobuz kocha najmocniej! Znacie to?

Dalej dodała, że posiadanie zwierzęcia w domu to nie tylko same przyjemności.

"Podrapane kanapy, okna wiecznie z odbiciem dwóch ciekawskich pyszczków, zuchwałe próby kradzieży z talerzy, niespodzianki zostawiane zamiast w kuwecie gdzieś na środku mieszkania - jako wymowny znak, że wyszłam z domu, kiedy panowie sobie nie życzyli. I mogłabym tę listę przewinień wymieniać tak bez końca, wy pewnie też jeśli macie zwierzaka w domu" - kontynuowała.

Mimo wszystko Martyna Wojciechowska jest bez reszty oddana swoim kotkom.

"No, ale jak ich nie kochać? Wystarczy tylko spojrzeć w te oczy i człowiek przepada!" - napisała.

Post podróżniczki spotkał się z bardzo ciepłym odzewem fanów.

"Wygląda na takiego zbója";

"Piękny kociak, ma wspaniałe oczy";

"Ależ wy macie magiczne spojrzenia" - czytamy w komentarzach.

Martyna Wojciechowska zwyciężyła w prestiżowym rankingu

Influence Power Index to coroczny ranking, organizowany przez agencję EssenceMediacom, która mierzy świadomość i postrzeganie polskich sław z zakresu polityki, show-biznesu, sportu i nie tylko. Na koniec badania przedstawiane jest zestawienie 700 znanych nazwisk, które są pogrupowane w różne kategorie. Wśród nich jest między innymi sympatia, wizerunek oraz autorytet wśród odbiorców. Jednym z obszarów jest także kwestia dbania o naturalne środowisko.

Po raz kolejny na czele rankingu w tej kategorii zwyciężyła Martyna Wojciechowska. Dziennikarka jakiś czas temu odniosła się do tego wyróżnienia na swoim koncie na Instagramie i podziękowała fanom. Zaznaczyła także, że media społecznościowe powinny być wykorzystywane w odpowiedzialny sposób.

"DZIĘKUJĘ! PIERWSZE MIEJSCE W RANKINGU INFLUENCE POWER INDEX w dbałości o kwestie ekologii i klimatu. Kolejny rok z rzędu! Dziękuję, tym bardziej że to Wasze zdanie. Od lat powtarzam, że social media to świetna platforma do przekazywania wartościowych treści. To od nas zależy, na co skierujemy swoją uwagę i co przekażemy dalej. Można pisać i pokazywać cokolwiek, a można też mówić o rzeczach ważnych" - zaczęła.

Gwiazda zaapelowała do innych celebrytów, by poszli jej drogą i wykorzystywali swoje konta do promowania wartościowych idei:

Zachęcam innych, żeby podążali tą drogą, bo pusto i smutno mi samej w tym prawym górnym rogu. A wiem, że jest mnóstwo osób, które robią dobre rzeczy! Mam tutaj ponad 2 miliony ludzi, którzy mają otwarte głowy, którzy patrzą dalej, myślą o przyszłości i nie zamierzam tego zmarnować! Dziękuję, że jesteście

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości